'Ko je poèeo rat?

Mrgudov brlog.

Moderator: Xaotix

Post Reply
User avatar
Sandman
Ancient
Posts: 746
Joined: 28 Oct 2004, 09:26
Location: Republika P

Unread post by Sandman »

No kona?no. :flower:
"Life... is like a grapefruit. It's orange and squishy, and has a few pips in it, and some folks have half a one for breakfast."
Douglas Adams
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

Izitpajn wrote:Ja odustajem.
aplauz!
At last, the stars are finally right...
User avatar
Alien2dio
Pa'u 10. razine
Posts: 487
Joined: 08 Oct 2003, 13:48
Location: SB
Contact:

Unread post by Alien2dio »

Izitpajn wrote:Ja odustajem.


Pfff, koja [?]mizla.
da smo mi tako odustajali 92, gdje bi sada bili?
(When Lisa asks him about recycling)
Mr. Burns: Oooh, so Mother Nature needs a favor?! Well maybe she should have thought of that when she was besetting us with droughts and floods and poison monkeys! Nature started the fight for survival, and now she wants to quit because she's losing. Well I say, hard cheese
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

a da se preimenuješ u trolliena? :iconbiggrin:

btw LOL?ina za "šmizlu" :uzdravlje:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Uh... Ajn moment bite... Ono "Ja odustajem" je bila reakcija na još jedan nemušti post Našeg Prijatelja i trebalo je biti izraz o?aja i shva?anja da se više isplati i?i diskutirati o globalnoj politici s kantom ljepila. Me?utim, taj je njegov post u me?uvremenu nestao. Što ne bi bilo toliko ?udno - bilo bi, ali ne toliko - da u istom postu isti nije primijetio da ve? drugi put piše isti post "jer mu je prvi iz nekog razloga nestao".

Ire, ?isto da se razumijemo, protiv sam toga da postove - bilo kakve i bilo ?ije - guta mrak. Administrator de facto i de jure smije raditi što ho?e, ali bi pritom bilo fer da svaki svoj potez obrazloži, ili bar da kaže "ja to napravih jer mi se tako ho?e". ?isto da ljudi znaju.

Ako te nepravedno optužujem, ponizno se ispri?avam.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

je obrisala sam. ?ovjeku je nekoliko puta lijepo re?eno da se ostavi teme no o?ito ne shva?a kad mu se lijepo kaže. isto tako mu je ?lan LK-a lijepo rekao da njegove tvrdnje nisu istinite, no o?ito ga ni to ne dira ni pol posto. e pa ni mene ne dira. jednako ?e tako biti obrisan svaki sljede?i post u kojem se netko bezrazložno i bez ikakve veze s mozgom napada. ovaj je forum zahvaljuju?i LBPM-u postao sprdnja uokolo.

žao mi je što moram ovako reagirati, vjerujte mi nisam olako, ali puno se ljudi jako dugo trudilo da od ovog foruma stvori mjesto za ozbiljne rasprave o sf-u da bi sad netko s politi?ki neosvještenim teorijama to rušio u vodu.

i žao mi je što neki nisu dobili promptno objašnjenje, ja ipak imam neke obaveze u životu i nisam stigla sastaviti nešto da bih zadovoljila mase. ovako ?ete se zadovoljiti s nekoliko nabrzaka sro?enih re?enica.
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

Bum, tres, paf i tako propade demokracija.....
nema me.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Pham Nuwen wrote:Bum, tres, paf i tako propade demokracija.....
samo pokušavam uvesti kakav takav red. ovo je dovoljno daleko otišlo. a nije da nisam molila da se smire strasti.
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

Koje????

Rasprava ko rasprava, koga ne zanima neka ne sudjeluje... to sto se tebi ne svidja... to je problem...
nema me.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

rasprava je izašla iz civiliziranih okvira, prema sudu ovog administratora foruma. stvar je sre?ena. to sto se tebi ne svi?a, tvoja stvar.
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Dugoro?no, puno ve?u štetu kredibilitetu foruma rade ovakvi stihijski i poluargumentirani ispadi administratora nego jedna ili dvije podivljale rasprave. Internet je dovoljno velik da se svakome da pravo da u svom malom lenu radi što želi, ali ako želiš ozbiljnost, onda moraš uspostaviti ?vrsta pravila i onda ih se ?vrsto držati. To što "imaš neke obaveze u životu i nisi stigla sastaviti nešto da bi zadovoljila mase" je tvoja osobna stvar. Forum ?e biti onoliko uspješan koliko budeš mogla odvojiti svoje osobne porive od posla administriranja. Nitko ti ne kaže da moraš, ja samo govorim o posljedicama ukoliko to ne u?iniš.

Samo da budem jasan: ne prigovaram zbog brisanja; ja bih to napravio davno prije. Prigovaram zbog manjka .. khm ... transparentnosti. Ovdje izgovor "nisam stigla" ne vrijedi.

I molim te da se ubudu?e suzdržiš od cinizma prema onima koji to nisu zaslužili.

I nije mi jasno o kakvoj sprdnji govoriš. Onaj kome je cijeli forum sprdnja zbog jedne ovakve rasprave ne može biti ništa drugo nego sprdnja sam po sebi.
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

cek, cek, ovo je podforum Razvaljotka, a jos pise i mrzimo se, pa stoga ako se ovdje ne mozemo vrijedjati, podjebavati ili sto vec hocemo, onda ovaj dio foruma stvarno ne bi trebao postojati, stoga te sada molim da ga obrises, maknes ili preimenujes ili sto vec, jer ovako dovodi ljude u zabludu
nema me.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

daj se vi svi malo sredite!
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

gle ne bi li bilo lakse da se ti sredis, umjesto da se svi mi sredjujemo...

glupo bi bilo da jedan covjek vecinu sili da idu njegovim putem...

to je diktatura koliko ja znam i takve stvari ne ispadaju dobro...
nema me.
Post Reply