'Ko je poèeo rat?

Mrgudov brlog.

Moderator: Xaotix

User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

Dagon wrote:
Pham Nuwen wrote:
Dagon wrote:
Pham Nuwen wrote:[
Rekla si da LPBM-a nitko ne poznaje, mozemo mi sad ici diskutirati o tome kako definirati poznavanje, jer evo ja se pitam poznaje li itko mene?
Pa ako mi pamet ne vara, upoznali smo se na RIKONu, i uživo uop?e nisi takav davež kao na netu. :iconbiggrin:
Hm... mislim da se moji frendovi s faksa ne bi tu slozili s tobom... uglavnom da li je to sto si vidio/vidjela nekoga kako izgleda da li si ga i upoznala
Nakon svih onih silnih postova na GM forumu mislim da te bar donekle poznajem. Vizualna informacija samo je upotponila dojam.
Ja u usporedbi s ostalim memberima imam jako malo postova na GM-u, tek tristotinjak, toliko o silnim postovima... dobro da si rekla donekle...
Dagon wrote:
Dagon wrote:
Uostalom, ne znam za ostale, ali ja sam se s LPBM-om dopisivao preko PM-a, i uopce nisam stekao dojam da je to neka zatucana ili kakva-vec-ne-osoba, dapace, moji dojmovi su uglavnom pozitivni... mozda zato sto sam se potrudio upoznati ga, a sto cini se ostali memberi nisu...

kako znaš da druge juzere nisu potrudile se ga upoznati, da li ti imaš uvid u sve PMove? :? Ja ne tvrdim da poznajem ?ovjeka, ali ja sam stekla dojam da on i ne želi da ga upoznamo, nego nas želi zaj***vati iz prikrajka. Ali drago mi je da vas dva lijepo se slažete. Ozbiljno.
Nemam ja uvid u druge PM-ove, nit sam to rekao, cak niti ne tvrdim da ga poznajem, samo da sam se potrudio upoznati ga, za ostale juzere ne znam, ali cini mi se da vecina nije... uostalom meni nitko nikada na ovom forumu nije poslao prvi PM, logicki je pretpostaviti da je slicno i s LPBM-om, jer ne vidim razloga zasto bi bilo drugacije... Nije valjda da on ima ljepsi nick, pa su svi member odmah skocili na njega, saljuci mu PM-ove...
Nije stvar u nicku, po mom niti možeš skužiti da li sam muško ili žensko, a inbox mi je stalno zatrpan. Osobnost može se izraziti na više na?ina :;
You missed my point. Ti si recimo dugovremenski member foruma, no ja sam jos relativno nov, a kad se vratim u vrijeme kad sam bio noviji, mogu reci da mi nitko nije slao nikakve PM-ove, sad ne vidim zasto bi situacija s LPBM-om bila drugacija, zasto bi on kao novi member dobio hrpu PM-ova od raznih membera, a ja kao novi member ne??? Zbog osobnosti??? Koliko sam je shvatio vecina membera foruma je dobila dojam da je on neki troublemaker ili barem nepodoban kao takav za ovaj forum... Zasto bi mu onda isli slati nekakve PM-ove ciji bi cilj bio upoznavanje???

Logicki mi je bilo pretpostaviti dakle da mu nitko nece slati PM, osim ako ga ne namjerava izvrijedjati, ili u drugom slucaju pada na "spiku" troublemakera...

Uostalom nisi li ti (bila) njegova dark queen, ili sto vec, sto je bilo, pukla ljubav????
nema me.
User avatar
Tanja.C
Ancient
Posts: 736
Joined: 02 Sep 2005, 11:11
Location: Dežela

Unread post by Tanja.C »

Ne bi se baš tu štela puno miješati, jer sam em nova na forumu em ne sudjelujem u raspravama (samo ?itam iz prikrajka :oops:), pa moje mišljenje skoro pa niš ne vrijedi... ali moram (djelomi?no) podržati Irenu. Okej, neke stvari bi ja osobno "izmoderirala" druga?ije, ali budu?i da je Irena dosad bila jedini aktivni "policajac" foruma... teško je biti objektivan, kad se nemaš s kime posavjetovati i "podijeliti" odgovornost.
A sad bježim nazad u svoju rup?agu. :o
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

Pham Nuwen wrote: Uostalom nisi li ti (bila) njegova dark queen, ili sto vec, sto je bilo, pukla ljubav????
Sorry, ali kad sam to ja rekla da je on moj king or whatever? Koliko god malo postova ima[?] na GMu, trebao bi ipak biti upu?eniji. :;
At last, the stars are finally right...
corwin
Ancient
Posts: 706
Joined: 18 May 2005, 22:24

Unread post by corwin »

iskreno,ja bi pedlja katapultirao ve? nakon prvih par postova
no iz tog razloga neĹželim imati nikakve veze sa upravljanjem forumom (bilo kojim),nisam objektivan
sorry zbog gramatike
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

Dagon wrote:
Pham Nuwen wrote: Uostalom nisi li ti (bila) njegova dark queen, ili sto vec, sto je bilo, pukla ljubav????
Sorry, ali kad sam to ja rekla da je on moj king or whatever? Koliko god malo postova imaš na GMu, trebao bi ipak biti upu?eniji. :;
Jel ti to namjerno odgovaras na samo one najmanje vazne dijelove mojih postova, ili je to slucajno???
nema me.
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

Misli[?], na TEBE najvaĹžnije dijelove tvog posta? Jer ja odgovaram na ono [?]to mene zadjeva. :angel:
At last, the stars are finally right...
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

Prestanite oftopi?ariti, ponašate se ko da ste na Game Masteru!
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

Ne moĹže[?] mi ni[?]ta ovdje! :tongue2:
At last, the stars are finally right...
corwin
Ancient
Posts: 706
Joined: 18 May 2005, 22:24

Unread post by corwin »

:mrgreen: :iconbiggrin:
sorry zbog gramatike
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

Dagon wrote:Misliš, na TEBE najvažnije dijelove tvog posta? Jer ja odgovaram na ono što mene zadjeva. :angel:
ne, nego bjezis od pitanja koje sam postavio, i odgovaras samo na ona na koji ti se da, ili na ona na koja ima odgovoras, a takvim postupcima zapravo dajes mi do znanja da sam u pravu...
nema me.
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

Pham Nuwen wrote:
Dagon wrote:Misli[?], na TEBE najvaĹžnije dijelove tvog posta? Jer ja odgovaram na ono [?]to mene zadjeva. :angel:
ne, nego bjezis od pitanja koje sam postavio, i odgovaras samo na ona na koji ti se da, ili na ona na koja ima odgovoras, a takvim postupcima zapravo dajes mi do znanja da sam u pravu...
ne bjeĹžim ja od tvojih pitanja, niti te dajem za pravo, ako ba[?] ho?e[?] znati, u zadnje vrijeme poslala sam dosta PMova novim juzerima iz razli?itih razloga, jednog sam po nick-u skuĹžila da voli Lovecrafta, nekom iz razloga koje nemaju veze s nick-om. A tebe nisam poslala PM kad si do[?]ao na NOSF jer sam mislila da lak[?]e komunicirati na GM-u, nekako leĹžernije. Ali ti si u zadnje vrijeme u nekom sva?ala?kom raspoloĹženju. :?
At last, the stars are finally right...
corwin
Ancient
Posts: 706
Joined: 18 May 2005, 22:24

Unread post by corwin »

moĹžda ga mu?i PMS :shock:
sorry zbog gramatike
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

da muci me taj Pred-Medjuispitni-Sindrom...
nema me.
corwin
Ancient
Posts: 706
Joined: 18 May 2005, 22:24

Unread post by corwin »

:ocasion: :mrgreen: :flower:
sorry zbog gramatike
Post Reply