'Ko je poèeo rat?

Mrgudov brlog.

Moderator: Xaotix

Post Reply
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Osobno me ne smeta što si sve dojavio na forum Znaka sagite, ali me zanima što te je potaklo da diskusiju preneseš i na njihov sajt.
A ja sam prenio diskusiju na njihov sajt? Eto, svaki dan ?ovjek dozna nešto novo.
A odgovor na pitanje?
Dakle, ti od mene tražiš da objasnim zašto sam napravio nešto što nisam napravio? Žao mi je, ali odgovor na to pitanje ti ne mogu dati.
Ok, a koje ti pozitivne zaklju?ke izvla?iš oz toga?
¸
Ne razumijem pojam "pozitivan zaklju?ak".
To što se vama dogodilo je grozno, sramotno, nedopustivo i krajnje mi se gade takvi postupci. Žestoko bih ih kažnjavao. I mislim da vam svi duguju ispriku.
Bez ikakva opravdanja toga bulinga, ipak želim naglasiti da treba sagledati prave uzroke. (...)Ono što se doga?alo tebi i drugima posljedica je izravne agresije na Hrvatsku. Da nje nije bilo ne bi bilo ni opisanog zlostavljanja.
Ovo nemam namjeru komentirati, samo naglašavam, ako netko još nije shvatio s kim se mi ovdje raspravljamo. Isto kao i ovo:
Glede tvoje posljednje re?enice po?injem se brinuti za tvoje seksualne sklonosti i spolni život! (...) I za kraj, više se s tobom ne?u besmisleno prepucavati. AKo imaš nešto pametno re?i odgovorit ?u, a tvoje lupetanje da skreneš temu ili mi u usta staviš što nisam rekao ne?u trošiti vrijeme. (...) praznoglavci tipa Izitpajna
Dok na ovo:
Tko razumije, shvatit ?e. ... Razumni ljudi shva?aju što govorim. ... Ako ?emo ovako diskutirati onda je to besmisleno.
mogu re?i samo: zemljo, otvori se!
P. S. Nisam dobio odgovore na neka pitanja iz ranijih postova!
Kao što ni ti nisi odgovorio na pitanje o imenima ljudi koji "svesrdno prihva?aju velikosrpsku ideologiju, vrije?aju Domovinski rat, Hrvatsku i njezine državljane". Ako nije rije? o Bobanu, za kojeg sam ti ve? odgovorio, onda bi dobro došli i citati.
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

Ovaj topic mi po?eo podsje?ati ma jednu pjesmicu iz mog djetinstva:
У попа была собака,
oн ее любил.
Она съела кусок мяса,
oн ее убил.
Убил и закопал,
и натпись написал :
?У попа была собака,
oн ее любил? etc?
At last, the stars are finally right...
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Unread post by Bahod »

Dagon wrote:Ovaj topic mi po?eo podsje?ati ma jednu pjesmicu iz mog djetinstva:
mene na ovu

Пусек да бубу сонце
Пусек да бубу неба
Пусек да бубу мама
Пусек да бубу я...

ili tak nekak proslo je puno :wave:
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

Da, ali proma[?]io si poantu, tvoja pjesmica ne ponavlja se u beskraj...
At last, the stars are finally right...
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2852
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Unread post by Xaotix »

Dagon wrote:Da, ali proma[?]io si poantu, tvoja pjesmica ne ponavlja se u beskraj...
Cuj, da poanta bude jaca, pjesmica je trebala biti na cistom cpcko-hrvatskom tj hrvatsko-cpckom, a ne na ruskom.

Sta ga ja trkeljam, ista stvar, samo je umjesto popa u igri mesar :scratch:
Randomness is strong with this one!
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Unread post by Bahod »

Dagon wrote:Da, ali proma[?]io si poantu, tvoja pjesmica ne ponavlja se u beskraj...
nisam proma[?]io poantu nego iznio svoje Ĺželje :wave:
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

Dagon wrote:Ovaj topic mi po?eo podsje?ati ma jednu pjesmicu iz mog djetinstva:
У попа была собака,
oн ее любил.
Она съела кусок мяса,
oн ее убил.
Убил и закопал,
и натпись написал :
?У попа была собака,
oн ее любил? etc?
Mi smo pjevali tako nešto:

"Bio jedan pas i ukrao je kost,
i došao je mesar i razbio mu nos.
I došli drugi psi, iskopali mu grob
i stavili mu natpis na kom je pisalo:
Bio jedan pas..."


To je bio veliki hit! :mrgreen: :headbang:
Lakat Brade Pedalj Muza

Unread post by Lakat Brade Pedalj Muza »

Izitpajn wrote: budala[?]tine
Svojstveno sebi nadrobio gluposti, ni[?]ta konkretno rekao, izmislio [?]to se izmisliti da, pa kad nema argumente pri?a pizdarije. Vi[?]e nije dostojan sugovornik.
Izitpajn wrote: Kao [?]to ni ti nisi odgovorio na pitanje o imenima ljudi koji "svesrdno prihva?aju velikosrpsku ideologiju, vrije?aju Domovinski rat, Hrvatsku i njezine drĹžavljane". Ako nije rije? o Bobanu, za kojeg sam ti ve? odgovorio, onda bi dobro do[?]li i citati.
Nisam htio, ali kad inzistira[?], i to ne ubrajaju?i Bobana i ABN, a ve? su i oni vi[?]e nego dosta, samo nakratko prelistav[?]i diskusije u kojima si i osobno sudjelovao, pa se samo pravi[?] da nema[?] pojma:

mac: Onaj ko je prvi "po?eo" treba prvi i da se izvine. Deca to znaju. ... Hrvati ne Ĺžele da povrate dobre odnose, ne misle da su odgovorni za nesre?e, i oduvek su smatrali i smatraju da su po ne?emu bolji od Srba i da ta moralna prednost mora uvek da bude sama po sebi o?igledna i ?ak zakonski potvr?ena. Bila im je potrebna drĹžava u kojoj ?e biti superiorniji od Srba. I danas Srbi u Hrvatskoj ne smeju na glas da kaĹžu da su Srbi! Dokle Hrvati budu tako ose?ali i razmi[?]ljali ja nemam moralnu obavezu da im se izvinjavam zbog toga [?]to su Srbi poku[?]ali da sa?uvaju svoj identitet i nasle?e. Niti to traĹžim od svoje drĹžave!

morbius: Tu?manove ruke nisu ni[?]ta manje krvave nego Milo[?]evi?eve, moĹžda su ?ak i krvavije. Tu?man je Ĺželeo rat kako bi zadovoljio svoje apetite za vla[?]?u i lovom, mislim da se tu slaĹžemo. Da je hrvatsko rukovodstvo vodilo miroljubiviju politiku, Milo[?]evi? bi se mogao naterati da odstupi i politi?kim pritiscima EU i SAD, uz eventualno poneku bombu odozgo, kao [?]to se to dogodilo 1999. godine.

BruheroMangas: Samo jedno pitanje za bracu Rvate: Zashto Krajina nije dobila status pokrajine? Zashto su Baranja i zapadni Srem postali deo Hrvatske iako se zna da su to delovi Vojvodine. Inache u tom Vukovaru - vecina su bili Srbi... i pardon... ali moj grad je 50 puta blizi tom Vukovaru nego Zagreb!

dexa pantelejski: Mislim jeste da ste vi Hrvati svetski prvaci u disciplini FALISFIKOVANJE ISTORIJE ali jos niste iz lijepe vase uspeli da isterate blagi vonj nacizma. Nisam ti ja kriv sto su ti preci jatakovali sa najgorim zlotvorima u istoriji (pocev od Bonaparte i Austrougara pa do Hitlera i Klintona) pa sad imas nemiran san i komplekse zbog toga. Priznajem, da je Srbija bila nacisticka drzava u vreme II svetskog rata, da je svoju savremenu drzavnost stekla ubijajuci decu po Slavoniji i Krajini, ni meni ne bi bilo svejedno.

crippled_avenger: Kad odes u Hrvatsku, to je kao da si dosao u kucu iz japanskog filma u kojoj se desio zlocin. Hrvatska ti je THE GRUDGE meets BRACA PO MATERI meets Gibonnijev spot. To je otprilike osecaj.

Zadovoljan?

I jo[?] ne[?]to, u ovoj diskusiji vi[?]e ne?u gubiti vrijeme na tebe jer si zorno pokazao da nema[?] [?]to re?i. I lijepo se provedi Na Beokonu u druĹženju s Bobanom&comp. Tko vas, bre, zavadi?!
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

I još nešto, u ovoj diskusiji više ne?u gubiti vrijeme na tebe
Obe?anja, obe?anja...

Okej, ?isto za zapisnik:
mac: Osim što je PedaljLakat sto posto u pravu, ovim je pokazao i da je vidovit, jer iako ve? dva tjedna drvi o nekima tamo koji blablabla, ovaj corpus delicti se pojavio tek ju?er. I, sude?i po broju postova, nije baš pre?est gost na forumu, a koliko je vezan uz klub LK nemam pojma.

morbius: s gore navedenim citatom bih se ?ak i ja djelomi?no složio, a ono s ?ime ne bih spada u "što bi bilo kad bi bilo". Mislim da su Slobo i Franjo bra?a po psihi?kom poreme?aju, razlika je bila u cijelom sustavu - ljudima, vojnicima, narodu - koji se nalazio ispod njih. Doduše, da je Franjo imao toliko vremena kao Slobo za preparaciju mase - tu je razlika od tri godine - tko zna što bi ispalo. ?injenica je da nije i da su Srbi napravili više zlo?ina, kao i to da su prvi po?eli. A koga zanima više, o nevinosti Hrvata može se osvjedo?iti u izvješ?u Amnesty Internationala za Hrvatsku za 2004. godinu na http://web.amnesty.org/library/index/engeur640052004

BruheroMangas je tko zna ?iji dron ili klon ili tko zna kakav usputni prolaznik koji je napisao nekoliko postova i više se nikad nije pojavio. Ne prihva?a se kao svjedok.

dexa pantelejski je kreten za kojeg sam ve? rekao da se isposva?ao sa svima i demonstrativno napustio forum.

Dok izjava crippled_avengera možda jest uvredljiva i vrijedna prijezira za onoga tko se postavio na malogra?anski pijedestal apsolutnog pravednika, no mislim da tražiti ispriku za onakvih nekoliko subjektivnih re?enica može tražiti samo psihi?ki bolesnik. Pogotovo što mi je spomenuta izjava ?ak i pomalo duhovita.
Nyarlathotep
Ewok
Posts: 32
Joined: 30 Nov 2005, 11:01
Location: Beograd

Unread post by Nyarlathotep »

He, he, he... poenta je sto gorenavedeni nisu clanovi LK. :mrgreen:
He, he....
:wave:

Internet forumi su javna mesta pristupacna svima... ne samo clanovima LK.
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

BTW, na jednom drugom forumu prona[?]la sam ovaj citat, mislim da je vrlo prikladan ovoj rasprave:
Citat:
Arguing over the internet is like running in special olympics. Even if you win, you're still retarded.
:wave:
At last, the stars are finally right...
Lakat Brade Pedalj Muza

Unread post by Lakat Brade Pedalj Muza »

Dagon wrote:BTW, na jednom drugom forumu prona[?]la sam ovaj citat, mislim da je vrlo prikladan ovoj rasprave:
Citat:
Arguing over the internet is like running in special olympics. Even if you win, you're still retarded.
:wave:
Dan Millman: I have an almost religious zeal.. not for technology per se, but for the Internet which is for me, the nervous system of mother Earth, which I see as a living creature, linking up.

Lav Tolstoj: All truth goes through three steps: First, it is ridiculed. Second, it is violently opposed. Finally, it is accepted as self-evident.

Ray Bradbury: Insanity is relative. It depends on who has who locked in what cage.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Still, it's better to be a retarded winner than a retarded loser ;)

And it's only a one letter difference between retarded and rewarded :blob:
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Ja odustajem.
Post Reply