ispušni ventil

Mrgudov brlog.

Moderator: Xaotix

corwin
Ancient
Posts: 706
Joined: 18 May 2005, 22:24

Unread post by corwin »

za[?]to svi govore o ispu[?]nom ventilu,zapravo bi trebao biti usisni ventil
ili ti-kad je tuga treba da se cuga :uzdravlje:
sorry zbog gramatike
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2852
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Unread post by Xaotix »

A nakon usisavanja :uzdravlje:

slijede teturavanja :drunken:

i na kraju :puke:

Dakle, opet sve zavrsi na ispuhu :D
Randomness is strong with this one!
corwin
Ancient
Posts: 706
Joined: 18 May 2005, 22:24

Unread post by corwin »

to je prirodni ciklus koji traje eonima :iconbiggrin:
sorry zbog gramatike
User avatar
4/\/I)`/
Puppeteer
Posts: 145
Joined: 16 Apr 2005, 01:39
Location: Astralna špilja.
Contact:

Unread post by 4/\/I)`/ »

TraĹžila sam prikladni topic da se izrazim.
Ju?er sam doĹživjela jedan od najneugodnijih doga?aja - desilo mi se to da mi pri?a nije pro[?]la na natje?aju zato [?]to je SF.
(tako mi svjedoka- koliko god to poku[?]avali opovrgnuti!!!!)
Cijenjena komisija , presvjetla od redom uvaŞenih knjiŞevnika nakon 20minutnog nazovi-to-pljuvanja po meni omiljenom Şanru ustvrdila je da moja pri?a nije pro[?]la jer "ima previ[?]e mjesta za muljanje" i sl. , bez ikakvog komentara na KVALITETU teksta, ne, pri?a je kriva samo zato [?]to je U ŽANRU.
KAO DA KNJIŽEVNOST NIJE SAMO JEDNA VELIKA FIKCIJA- mjesta za muljanje mo'[?] mislit'!
Spremam se napisati uvredljivi post na blogu i jako se nadam da ?e me gospoda cijenjeni knjiĹževnici tuĹžiti za klevetu.
Ovo je prevr[?]ilo svaku mjeru , ako oni i , citiram "mrze SF" tj. "gadi im se" , nemaju to pravo izre?i pred 50 ljudi ! KnjiĹževna diskriminacija....
Jo[?] se dvoumim da li da objavim konkretna imena i ime znamenitog doga?aja...., probala sam se ohladiti ali jo[?] me nije pro[?]lo!
:( :( :(
:x :x :x :x :x
Nakon sto smo transhumirali Velebitom, susreli smo se oci u oci groznom transgresijskom diskrepancijom, kojeg li akcidenta! Zbog horibilnog gigantizma imisije nodalnih tiranopolisa , ekocid je bio negligentno neizbjezan...
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

gdje, tko, kada i zašto?

:evil2:
Instant Geek. Just Add Coffee.
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Dagi »

4/\/I)`/ wrote:(...) desilo mi se to da mi pri?a nije pro[?]la na natje?aju
(...)
Spremam se napisati uvredljivi post na blogu i jako se nadam da ?e me gospoda cijenjeni knjiĹževnici tuĹžiti za klevetu.
Ovo je prevr[?]ilo svaku mjeru , ako oni i , citiram "mrze SF" tj. "gadi im se" , nemaju to pravo izre?i pred 50 ljudi ! KnjiĹževna diskriminacija....
Jo[?] se dvoumim da li da objavim konkretna imena i ime znamenitog doga?aja....
Daj ovdje objavi ?injenice. Mislim da ?e to jako zanimati sve foruma[?]e, ako ni zbog ?ega, eda bi mogli uperiti prstom na one koji su se tako lijepo deklarirali da "mrze SF".

A uvredljivi zapis na blogu... Kako ho?e[?].
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Uvijek je lijepo vrije?ati primitivce, zato napiši sve i reci nam adresu :headbang:
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Imam ideju ljudi! Kad nam 4/\/I)`/ kaĹže imena, ajmo se ovako dogovorit: za sljede?i Sferakon, svatko od nas neka uzme jedno od tih imena i neka napi[?]e SF pri?u u kojoj ?e likovi imati njihova imena. Po mogu?nosti neka ne doĹžive kraj pri?e. I onda se to lijepo objavi u zbirci, pa ju se po[?]alje doti?nim osobama na stru?nu evaluaciju! A? :whax:
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
4/\/I)`/
Puppeteer
Posts: 145
Joined: 16 Apr 2005, 01:39
Location: Astralna špilja.
Contact:

Unread post by 4/\/I)`/ »

Evo, "pri?a"je zbilja duga , ali ja imam taj grozan obi?aj da previ[?]e pi[?]em o bilo kojoj temi, pa makar to bio i obi?an mail :) , tako je i s ovom pri?om, koja sadrĹži sve detalje :D kojih se sje?am :)

Tekst
Nakon sto smo transhumirali Velebitom, susreli smo se oci u oci groznom transgresijskom diskrepancijom, kojeg li akcidenta! Zbog horibilnog gigantizma imisije nodalnih tiranopolisa , ekocid je bio negligentno neizbjezan...
User avatar
4/\/I)`/
Puppeteer
Posts: 145
Joined: 16 Apr 2005, 01:39
Location: Astralna špilja.
Contact:

Unread post by 4/\/I)`/ »

4/\/I)`/ wrote:Evo, "pri?a"je zbilja duga , ali ja imam taj grozan obi?aj da previ[?]e pi[?]em o bilo kojoj temi, pa makar to bio i obi?an mail :) , tako je i s ovom pri?om, koja sadrĹži sve detalje :D kojih se sje?am :)

Tekst
Ina?e, nakon [?]to dovr[?]im proceduru osnivanja SF kluba u svojoj [?]koli, Tito Bilopavlovi? ?e biti progla[?]en po?asnim ?lanom!
Nakon sto smo transhumirali Velebitom, susreli smo se oci u oci groznom transgresijskom diskrepancijom, kojeg li akcidenta! Zbog horibilnog gigantizma imisije nodalnih tiranopolisa , ekocid je bio negligentno neizbjezan...
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

4/\/I)`/ wrote:proceduru osnivanja SF kluba u svojoj školi
Ti to ozbiljno ili se samo pretiš?
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

SAMSUILUNOV OTAC wrote:Imam ideju ljudi! Kad nam 4/\/I)`/ kaĹže imena, ajmo se ovako dogovorit: za sljede?i Sferakon, svatko od nas neka uzme jedno od tih imena i neka napi[?]e SF pri?u u kojoj ?e likovi imati njihova imena. Po mogu?nosti neka ne doĹžive kraj pri?e. I onda se to lijepo objavi u zbirci, pa ju se po[?]alje doti?nim osobama na stru?nu evaluaciju! A? :whax:
Ja sam ne peace man, ali mogu upotrijebiti njihova imena za one likove na[?]e igre /Cthulhu Lives), koje moramo [?]to brĹže ubiti...
At last, the stars are finally right...
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Za[?]to [?]to brĹže? Nek ljudi malo uĹživaju u torturi. :!: Usput, ja sam pacifist. Zamisli da nisam!
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
4/\/I)`/
Puppeteer
Posts: 145
Joined: 16 Apr 2005, 01:39
Location: Astralna špilja.
Contact:

Unread post by 4/\/I)`/ »

Izitpajn wrote:
4/\/I)`/ wrote:proceduru osnivanja SF kluba u svojoj [?]koli
Ti to ozbiljno ili se samo preti[?]?
Ne [?]alim se :;
Nakon sto smo transhumirali Velebitom, susreli smo se oci u oci groznom transgresijskom diskrepancijom, kojeg li akcidenta! Zbog horibilnog gigantizma imisije nodalnih tiranopolisa , ekocid je bio negligentno neizbjezan...
Post Reply