ispušni ventil

Mrgudov brlog.

Moderator: Xaotix

User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Kul :mrgreen:
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Dagi »

:mrgreen:
User avatar
4/\/I)`/
Puppeteer
Posts: 145
Joined: 16 Apr 2005, 01:39
Location: Astralna špilja.
Contact:

Unread post by 4/\/I)`/ »

Ina?e, STVAR ba[?] i nije uspjela, budu?i da su mi se pojavila ukupno 3 velika lika :D , [?]to je apsolutno nedovoljno.
+ jedan vani koji se nije usudio u?i;
+ 4-5 ostalih koji su obe?ali i 6-7 koji su trebali, a nisu niti ne?e do?i.

Eh, da , ?ula sam od frenda da su ga zahebavali zbog tog 'kluba' u razredu neki ljudi.
A i frend je veliki lik.
...?ovjeka dodu[?]e to ne dira, briga ga za komentare.
(Ve?ina njih su strastveni oboĹžavatelji, npr. star treka-no svejedno vrije?aju).

NAĹ I takozvani intelektualci iz pete pokazali su se nedoraslima, iako
meni nitko nikad u lice nije rekao ni[?]ta negativno o ideju 'sf kluba'.
Ah, mora da mi opet pri?aju iza le?a...
"Intelektualci" o?ito jako vole anonimne komentare. (a isti se ne potrude ni sakriti ip)

Probat ?u na godinu, moĹžda neki ljudi shvate da nisu g33kovi oni koji imaju svoje vlastito mi[?]ljenje i hrabrost, ve? oni koji se povode za masama i nemaju vlastitoga mi[?]ljenja...pa su skloni vrije?anju da opravdaju vlastito mizerno postojanje u masi imbecila...moĹžda ovo upali na godinu...heh...nije da odustajem.
A moĹžda se i "skriveni entuzijasti" napokon pojave.

:? :)
Nakon sto smo transhumirali Velebitom, susreli smo se oci u oci groznom transgresijskom diskrepancijom, kojeg li akcidenta! Zbog horibilnog gigantizma imisije nodalnih tiranopolisa , ekocid je bio negligentno neizbjezan...
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Hej, trojica koji su došli nije uop?e loše! A ovaj koji je došao, a ostao vani, što je s njim bilo na kraju?

Ina?e, mogli bi svi ?etvoro navratiti u SFeru. U svakom slu?aju ?oporativni odlazak (pa makar i malog ?opora) je bolji od pojedina?nog. Ako ho?eš, možemo se dogovoriti da ne bi naletjeli na zatvorena vrata ili one samoproglašene nerdove, pa da ljudima pokažem knjižnicu i uvedem ih u ... khm ... napast ...

Samo, to ne?e mo?i biti ovaj utorak jer sam dežurni pa ?u mo?i do?i tek kasnije.

I sama Erida zna da bi SFeri dobro došlo malo pomla?ivanja :?

Nego, kakvi su to "veliki likovi"?
User avatar
4/\/I)`/
Puppeteer
Posts: 145
Joined: 16 Apr 2005, 01:39
Location: Astralna špilja.
Contact:

Unread post by 4/\/I)`/ »

Heh...taj koji je bio vani je pitao ..."ej, kad je taj sastanak sljede?i put?"...kao i svi ostali koji nisu (se usudili) do?i , isto su pitali kad ?e biti sljede?i sastanak. Moja procijena je bila 7-8 zainteresiranih (koji to jo[?] uvijek jesu) , ali ?isto sumnjam da ?e ih do?i vi[?]e od 3-4. Pri?ekat ?u jo[?] barem 2 tjedna da se sredi situacija s natjecanja , onda bi moglo malo vi[?]e ljudi do?i...(+ ovaj ?u puta polijepiti obavijesti kako spada i pobrinuti se da idioti ne vrije?aju one ljude koji bi se udostojili pojaviti jednim prikladnim ?lankom na stranicama [?]kole). Onda ?u ih pitati tko Şeli do udruge (I KNJIŽNICE) i ako se tko od njih misli u?laniti da ponesu lovu.

Pod "veliki likovi" mislim prvenstveno visoki :D , neki ?etvrta[?]i i tre?a[?]i tko bi ga znao. Nisam se ba[?] dobro upoznala sa svima budu?i da je sastanak trajao zapanjuju?ih 15 minuta zajedno sa mojim jurcanjem po hodniku iz kabineta i natrag :D
Nakon sto smo transhumirali Velebitom, susreli smo se oci u oci groznom transgresijskom diskrepancijom, kojeg li akcidenta! Zbog horibilnog gigantizma imisije nodalnih tiranopolisa , ekocid je bio negligentno neizbjezan...
Post Reply