Tehnikalije

Za rasprave kojima je mjesto na smetlištu.
Za pretjerano oftopičarenje.
Za flejmanje.
User avatar
ixenio
Hani
Posts: 55
Joined: 06 Aug 2003, 12:43

Unread post by ixenio »

:ph34r:
Postoji li mogu?nost da link za chat prebaciš negdje u forum.
Mislim da bi bilo prakti?nije i brže(jer se sada vidi tko je na forumu)
:ph34r:
Osla
Puppeteer
Posts: 119
Joined: 08 Aug 2003, 05:08
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Osla »

ban wrote:
Osla wrote: posalji fajle my way... imam vremena sad.  :)
Kad se vec nudis :), rado bih ti poslao ove slicice na kojima su rijeci na engleskom.... Bi li to mogao retusirati? :masan:
samo posalji... retusiram, prevodim... i jos ponesto. ;)
---------------<br>Osla was

here!
Mislav
Puppeteer
Posts: 108
Joined: 06 Aug 2003, 12:40

Unread post by Mislav »

Bane velika ti hvala !!!
Situacija je riješena i sve je spašeno. Idem na posao pa ne mogu duljit, uglavnom pojavio se novi Blaster virus koji napada isklju?ivo XP komp. i napadne vas samim uklju?ivanjem na net !!!
Simptomi su ispadanje s neta i restartanje ra?unala.
Bane još jednom ti velika, velika hvala !!!
Ma što bi mi obi?ni smrtnici bez tebe :D
Još nešto što ne spada ovdje, ali nemam vremena, itko slao nešto na natje?aj u Karlovac, lova je dobra, a Darko Macan je sf ekipu obavijestio o tome doga?aju, pa tako i moju malenkost :rolleyes:
E lakše se diše kad se mrkne virus :D
ban

Unread post by ban »

Mislav wrote:Bane velika ti hvala !!!
We aim to please :)
Mislav wrote:Jo[?] ne[?]to [?]to ne spada ovdje, ali nemam vremena, itko slao ne[?]to na natje?aj u Karlovac, lova je dobra, a Darko Macan je sf ekipu obavijestio o tome doga?aju, pa tako i moju malenkost :rolleyes:
Meni nije poslao. Ajd objavi podatke na forumu ako jos nije kasno. Ali ne na ovom, nego skokni <a href='http://nosf.net/forums/index.php?act=ST&f=2&t=19' target='_blank'>ovdje</a>

Hvala
ban

Unread post by ban »

Obavjestavam cijenjeni forum da sam dodao jos emotikona. Cijelo mnostvo :invazija" Za jos emotikona, kliknite na pokazi sve i bit cete nagradjeni rijetkim biljkama :baluni:
User avatar
Valek
Ewok
Posts: 40
Joined: 05 Aug 2003, 01:12
Location: Nasice, Hrvatska
Contact:

Unread post by Valek »

Glede prevo?enja, samo pošalji koji fajl na e-mail, pa bumo vidli što se može dogotovit...
trenutno sam u malo ve?oj gužvi, ali kad to riješim, I'M ALL YOURS... :baluni:
User avatar
Valek
Ewok
Posts: 40
Joined: 05 Aug 2003, 01:12
Location: Nasice, Hrvatska
Contact:

Unread post by Valek »

ban wrote:Za jos emotikona, kliknite na pokazi sve
Je, a da probaš dodati ikonicu ili link za zatvaranje re?enog "Show All" prozor?i?a... :grr1:
User avatar
Anuviel
Ewok
Posts: 16
Joined: 18 Aug 2003, 09:27

Unread post by Anuviel »

kad kliknem na Pokazi sve emotikone, nis se ne dogadja...zasto?

hocu smajlice :grr3: :let4:
PALPATINE
...The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be... unnatural.
ANAKIN
Is this possible to learn those powers?"
PALPATINE
Not from a Jedi.
ban

Unread post by ban »

Anuviel wrote:kad kliknem na Pokazi sve emotikone, nis se ne dogadja...zasto?
Nagadjam da je zato sto imas ukljucen neki pop-up blocker. Prozor s emotikonima se dize kao pop-up. Ako nije to, onda te browser zeza.
Anuviel wrote:hocu smajlice  :grr3:  :let4:
Mozda su dozvijeli alien abduction
:alien2:
ban

Unread post by ban »

Valek wrote:
ban wrote:Za jos emotikona, kliknite na pokazi sve
Je, a da proba[?] dodati ikonicu ili link za zatvaranje re?enog "Show All" prozor?i?a... :grr1:
Pa imas x u cosi ili ALT+f4. Sto se tice prijevoda, ostalo je jos jako malo. Mislim CP, Messenger i Help.
ban

Unread post by ban »

Guest wrote: koliko znam nemam pop-up blocker...mora da su little green man :alien: :alien2:
Prije da se iexplore umorio od browsanja kako spada :stidljiv:
Osla
Puppeteer
Posts: 119
Joined: 08 Aug 2003, 05:08
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Osla »

meni se dost cesto dogadja da me forum ne sljivi ni pol posto.. nece me ulogirat, pa nece. i mogu ti rec da je tvrdoglaviji od mene po tom pitanju.. uvijek ja odustanem... heh.
:blink:
---------------<br>Osla was

here!
ban

Unread post by ban »

Osla wrote: meni se dost cesto dogadja da me forum ne sljivi ni pol posto.. nece me ulogirat, pa nece. i mogu ti rec da je tvrdoglaviji od mene po tom pitanju.. uvijek ja odustanem... heh.
:blink:
A ja se bas pitam di si :o Ne znam sto je. Meni browser pamti logiranje, pa sam logiran cim stignem na forum. Ako nisi brz na prstima, ne znam. probaj kad se logiras promijeniti password. Kakvu ti poruku ispise? Pogledat cu u dokumentaciji.
Btw, u passwordu se mora paziti na velika i mala slova (znam da znas, ali kazem ipak :)
Post Reply