Ĺ to je sa djecjim natjecajem??

Jednogodišnji čušpajz

Moderator: niniane

nazovi-umjetnik

Ĺ to je sa djecjim natjecajem??

Unread post by nazovi-umjetnik »

Kao [?]to naziv kaĹže, posjeduje li netko informaciju o tome gdje se moĹže vidjeti popis djece koji su (zahvaljuju?i njihovim radovima, naravno) pozvani na sferakon i dodjelu nagrada? Ho?e li informacija biti objavljena unutar ovog tjedna ili se 'umjetnici' moraju pojaviti tamo na dan dodjele nagrada i drĹžati fige?
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

sve škole su ve? obaviještene o dobitnicima, pa bi i dobitnici trebali biti obaviješteni. ako nisi obaviješten/a pitaj u školi

:wave: :binky:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Isto tako, u trenutku dok ovo pišem, sve informacije se uploadaju na http://www.sfera.hr/djeca2005.php pa samo kliknite na link.
User avatar
Klara
Ancient
Posts: 748
Joined: 21 Aug 2003, 20:15
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by Klara »

Nitko iz moje [?]kole :(
Zai
Ewok
Posts: 2
Joined: 22 Apr 2005, 14:51

Unread post by Zai »

Ovako, ja sam nagra?ena za literarni rad, ali na adresu moje [?]kole nije ama ba[?] ni[?]ta stiglo. Ozbilijno. Pitala sam sve nadleĹžne u [?]koli, no svi mi kaĹžu da nisu ni[?]ta dobili. Trenutno me samo zanima je li u tome pismu ne[?]to bitno? Mislim, mogu li se ja sutra na sferakonu samo pojaviti i re?i svoje ime da me puste unutra(da ne moram kupovat kartu). Hvala.
User avatar
L.Z.
Ancient
Posts: 691
Joined: 07 Sep 2003, 20:29
Location: Labin
Contact:

Unread post by L.Z. »

moja dobra frendica Andrea dobila je prvo mjesto pa joj ovdje službeno ?estitam
Život je samo san na putu do smrti
User avatar
4/\/I)`/
Puppeteer
Posts: 145
Joined: 16 Apr 2005, 01:39
Location: Astralna špilja.
Contact:

Unread post by 4/\/I)`/ »

Hvala Leone :iconbiggrin:
Aaagh sad sam se otkrila :)


Zai, mislim da nije ni[?]ta bitno [?]to dobije[?]. Meni su samo dali ono 3 ili 4 papira na kojima je ispis onih koji su nagra?eni i na prvoj stranici pi[?]e tekst kao da su [?]kole duĹžne to pokazati nagra?enim u?enicima da znaju pa da do?u po to ili whatever... I guess da se samo pojavi[?] i mazne[?] im kartu na tu?e ime :headbang:

AKo treba identifikacija dobrovoljno dajem otiske svih 35 prstiju ... :mrgreen: ma nisu tolko softisicirani hehe. :blob:


Sam se ti pojavi i natjeraj ih ... uostalom ja ionako do?em tamo pa ak nedaju dvoje nas je :)
Nakon sto smo transhumirali Velebitom, susreli smo se oci u oci groznom transgresijskom diskrepancijom, kojeg li akcidenta! Zbog horibilnog gigantizma imisije nodalnih tiranopolisa , ekocid je bio negligentno neizbjezan...
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

u slu?aju da se netko od nagra?enih nije uspio pojaviti ili je došlo do neke pogreške priliko obavještavanja, ne brinite, jer sve je on record, a neuru?ene se nagrade šalju poštom :mrgreen:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Zai wrote:Ovako, ja sam nagra?ena za literarni rad, ali na adresu moje škole nije ama baš ništa stiglo. Ozbilijno. Pitala sam sve nadležne u školi, no svi mi kažu da nisu ništa dobili. Trenutno me samo zanima je li u tome pismu nešto bitno? Mislim, mogu li se ja sutra na sferakonu samo pojaviti i re?i svoje ime da me puste unutra(da ne moram kupovat kartu). Hvala.
Hm, da, tek sad vidim da nekih bitnih informacija nema na sajtu. Okej, ja nemam veze s natje?ajem tako da sljede?e informacije nisu službene, ali vjerujem da su potpune.

Dobitnici dje?jih nagrada imaju pravo na besplatan upad na Sferakon u subotu nave?er kako bi se mogli pojaviti na dodjeli i osobno preuzeti nagradu. Oni koji ne do?u osobno, nagrade ?e im biti poslane poštom NA ADRESU ŠKOLE. Naravno, poštom se šalju tek kad se vidi tko je došao osobno, a tko nije. Ina?e, povremeno su znali nestajati paket ili dva, i to nije bila samo krivica pošte nego su i u nekim školama nagrade znale nestati tako da nije loša ideja da unaprijed obavijestite nastavnika koji je vodio stvar da ?e stvar sti?i poštom.

I, da, nagrade su SF knjige.

naknadno dodano:

Mda, tek sad sam skužio da si rekla da nisi dobila službenu obavijest o nagradi. Pa, vjerojatno je to završilo u nekoj ladici nekog tajnika ili tako nešto kome nije jasno što je to i kamo treba proslijediti. Kakva djeca, kakav natje?aj, škola postoji zato da ja dobijem pla?u, ne?
Post Reply