Službena najava: SFERAKON, 22-24. travnja '05.

Jednogodišnji čušpajz

Moderator: niniane

LadyFel
Ewok
Posts: 8
Joined: 14 Aug 2004, 11:57

Unread post by LadyFel »

Zoran wrote:Ho?e li LM informatika (Land of Magic) imati [?]tand na Sferakonu? Jer ako su oni nepoĹželjni, mogli bi mi (Game Master) razmisliti o tome...
Ĺ ta, jedni isklju?ujete druge po nekom deafultu ili je bilo ?isto informativno pitanje obzirom na zadnjih par godina?? :iconbiggrin:
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

LadyFel wrote:Šta, jedni isklju?ujete druge po nekom deafultu ili je bilo ?isto informativno pitanje obzirom na zadnjih par godina?? :iconbiggrin:
LM se prije par godina jako ružno ponašao na Sferakonu pa su izba?eni.
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

Izitpajn wrote:
LadyFel wrote:Šta, jedni isklju?ujete druge po nekom deafultu ili je bilo ?isto informativno pitanje obzirom na zadnjih par godina?? :iconbiggrin:
LM se prije par godina jako ružno ponašao na Sferakonu pa su izba?eni.
A da im je, recimo, bio dopušten dolazak na ovaj Sferakon onda ne bi bilo smisla da mi dolazimo jer 90% robe kupujemo od njih, što zna?i da bi imali istu ponudu al' bi oni uvijek mogli spustiti cijene ispod naših... plus što mi imamo trošak puta i smještaja zaposlenika koji oni ne bi imali.

Tako da nama ima smisla do?i samo ako oni ne do?u.

Pa se vidimo na Sferakonu.
LadyFel
Ewok
Posts: 8
Joined: 14 Aug 2004, 11:57

Unread post by LadyFel »

Izitpajn wrote:LM se prije par godina jako ruĹžno pona[?]ao na Sferakonu pa su izba?eni.
To znam skoro iz prve ruke, samo nisam znala da li je izbacivanje vje?na zabrana ili je postojala mogu?nost ponovne suradnje...zna[?] ono, kad se zakrvtite jednom al se to ispravi... :uzdravlje:

Ovo Zoranovo me zanimalo...Thanks :uzdravlje:
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Mogu?nost ponovne suradnje uvijek postoji ako se lijepo ispri?aju i obe?aju da više ne?e muljati. I, naravno, ako se toga budu i pridržavali.
Post Reply