Rezultazi natjecaja Istrakona 2005

Obavijesti i diskusije o natječajima za pripovjetke, romane, slike, ilustracije, fotografije, stripove, filmove i slično.

Moderator: Ire

Forum rules
1. NASLOV - mole se svi koji će postati natječaje u ovom podforumu da u "Naslov" stave službeni naslov natječaja te za godišnje natječaje (dakle, one koji se ponavljaju svake godine - poput sferakonskog ili istrakonskog) u naslovu napišu i godinu za koju je taj natječaj objavljen.
2. POST - mole se forumaši da prenesu cijeli natječaj (kopi-pejstaju ili prepišu), a ne stave samo link. Također bi bilo dobro istaknuti datum do kada natječaj traje i adrese na koje se uratci šalju.
3. STARI NATJEČAJI - natječaji kojima je istekao rok trajanja i/ili koji su zaključeni, ostaju u ovom podforumu, ali su zaključani, dakle u njima se više ne može postati. Ukoliko netko ima neko pitanje u vezi starog natječaja, slobodan je otvoriti novi topik u za to adekvatnom podforumu.
4. POSTOVI KOJI NISU NATJEČAJI - u ovom će podforumu biti uklonjeni i preseljeni u adekvatne podforume.
User avatar
Miles
Ancient
Posts: 776
Joined: 25 Feb 2005, 16:01
Location: sarajevo

Unread post by Miles »

Hej, reklame su dobre i obi?no korisne, osim kad se reklamiraju deterdženti(ili tako nekako).
Prema tome, Zorane, samo se ti reklamiraj i hvala na informaciji!
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

Zoran wrote:Ne znam za Zagreb i Opatiju, ali u Game Masteru u Rijeci bi se trebala pojaviti po?etkom 4. mjeseca. Za sada moĹžete kupiti prve tri zbirke, a u 4. ?e biti prezentacija ove nove na koju ?e svi biti pozvani.
MoĹže li se naru?iti po[?]tom? ili preko Interneta?

Nat
At last, the stars are finally right...
Kil-Kenny
Ewok
Posts: 22
Joined: 18 Feb 2005, 04:13

Unread post by Kil-Kenny »

Komplimenti svima koji su objavili svoje price u zbirci. Svidjela mi se Potpisano kemijskom... ovaj Krvlju - ali ne bih nijednu posebno izdvajao, osim mozda Macanove zbog sitnog detalja - jer su svi morali izgovoriti Kalavalahatine - sto je zabavno.
User avatar
TheFlyOnTheWall
Hani
Posts: 52
Joined: 14 Mar 2005, 17:42
Location: Geminianum
Contact:

Unread post by TheFlyOnTheWall »

Kil-Kenny wrote: ali ne bih nijednu posebno izdvajao, osim mozda Macanove zbog sitnog detalja - jer su svi morali izgovoriti Kalavalahatine - sto je zabavno.
:scratch:
Nadam se samo da je izgovara[?] bolje nego [?]to je pi[?]e[?]... :shock:

:;
"Volim oblake... oblake, [?]to prolaze... ondje... divne oblake!"
Kil-Kenny
Ewok
Posts: 22
Joined: 18 Feb 2005, 04:13

Unread post by Kil-Kenny »

... sto je jos zabavnije :ocasion:
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Xe, xe... Povampireni ustaše... :evil2:
Kil-Kenny
Ewok
Posts: 22
Joined: 18 Feb 2005, 04:13

Unread post by Kil-Kenny »

Gde!?!?!!??
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Pa u "potpisano kemijskom"...
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

Izitpajn wrote: "potpisano kemijskom"
:shock: Zašto je to nekome bilo interesantno za širenje? :shock: :dontknow:
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Xe, xe :evil2: Dobro došao u paralelni univerzum u kojem se svaka sferakonska zbirka zove "Krdo ruži?astih klonova", gdje se moja novela zove "Još Sarvatska ni propala", a glavni lik je Anal, gdje je vodnik ?ubi povijesni lik u stogodišnjem ratu lignji i ma?aka, gdje mjeseci orbitiraju metar iznad površien mati?nog planeta... Ima toga još, al se sad ne mogu sjetiti...
User avatar
davez
Ewok
Posts: 36
Joined: 18 Apr 2004, 16:48

Unread post by davez »

Izitpajn wrote:Xe, xe :evil2: Dobro do[?]ao u paralelni univerzum u kojem ...
Има ли та историја негде записана?
Kil-Kenny
Ewok
Posts: 22
Joined: 18 Feb 2005, 04:13

Unread post by Kil-Kenny »

Sa svim postovanjem prema svima - mislim da se cak ni u raspravi o Istrakonovoj zbirci - ne bi trebali za nju vezati ili spominjati ustase i nacionalne bla-bla... Ja sam Izitpajnov post procitao kao sto vjerojatno i jest - provokacija na jedan moj prijasnji post na Ekran Pricama, pa sam pokusao odgovoriti simpaticno i neagresivno - ne bi volio da sad to eskalira bezveze. A sto se onog starog post-a tice ja sam njemu pristupio otvarajuci temu kao jedan dio Debatne skupine - koji izlaze teze obranjivu tezu. Tematika je izazovna, skoro tabu i nije post-ana kao provokacija, nego kao incentiv za raspravu. Ali ocigledno da ljudi kod nas ( cast iznimkama ) bilo koju postavku vezu za necije osobno misljenje - sto nije dobro. Etiketiranje - osim kada je opcenito i u sluzbi nesto apstraktnije rasprave - nije u redu, Je-li-bore? To je upravo ono zlo koje je nanosila ''tisucljetna hrvatska uljudba'' nad pojedincima. Ali evo - opet sam odlutao od teme - ispricavam se - i uveo upravo ono sto ne bi zelio da se uvodi pod Istrakonov Natjecaj - zato dvostruka isprika.

Jos jednom cestitke svima cije su price objavljene u Ispod i Iznad, te organizatorima Istrakona. Pozdrav svim ljudima i piscima dobre volje ( Izitpajn - included - of course - :) ).
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

izitpajn uvijek provocira. i kad ne misli provocirat.
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

davez wrote:
Izitpajn wrote:Xe, xe :evil2: Dobro došao u paralelni univerzum u kojem ...
Има ли та историја негде записана?
Koja istorija?

I, KilKenny, bojim se da si potpuno pogrešno shvatio moj komentar. To je isklju?ivo trebala biti zezancija na konkretnu pri?u u istrakonskoj zbirci ('nuff said, da ne spoilam dalje) i NIŠTA VIŠE. Onu raspravu o Ekran pri?ama sam totalno zaboravio. Nisam nikoga etiketirao "ustaštvom" i ne znam otkud ti to. Mislim da je ovaj forum ipak malo iznad takvih stvari.
Locked