U(ne)reðeni kaos i druge teorije...

Jednogodišnji čušpajz

Moderator: niniane

User avatar
Indigo Montoya
Ancient
Posts: 605
Joined: 25 Mar 2004, 13:12
Location: Out of my mind
Contact:

U(ne)re?eni kaos i druge teorije...

Unread post by Indigo Montoya »

Ma ?itam postove na ovom thereadu posve?ene ne(funkcioniranju) SFere i Sferakona, usponima i padovima, povremenim bljeskovima i potonu?ima u singularitet i ?udom se ?udim kako ?itava stvar uop?e drži vodu sve ove godine..?

Ovako izdvojen i udaljen (fizi?ki, psihi?ki, zemljopisno whatever) od ?itave pri?e imam dojam kao da je rije? o nekom velikom alkemi?arskom pokusu SF-orijentiranih HR-gra?ana i gra?anki (i seljaka i seljanki, i radništva i poštene inteligencije :iconbiggrin: ).

U (budimo iskreni) poprili?no sku?en i zatvoren SF sustav ubacilo se pregršt mašte, prstohvat dobre volje, par kavenih žli?ica znanja, kap do dvije novca (bok-te-pita-otkud) i ?itav niz promjenjivih varijabli na koje istovremeno uti?u svi po malo i nitko posebice. Sve se zajedno s vremena na vrijeme dobro promiješa, stubokom protrese i nepažljivo uzziba te se ostavi da teorija kaosa odradi svoje.

Da se razumijemo ne kritiziram i ne pljuljem, ne pozivam na revoluciju niti propagiram evoluciju samo vam opisujem dojam koji su na mene ostavile recentne rasprave na ovom mjestu.
No to je samo moj dojam, možda promatra? izvan sustava i nemože objektivno suditi o stanju unutar istog... neznam moram konzultirati svog "Einsteina za po?etnike". :iconbiggrin:

S štovanjem
- Monty s Otoka -
:blob:
Image
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: U(ne)re?eni kaos i druge teorije...

Unread post by Izitpajn »

Indigo Montoya wrote:U (budimo iskreni) poprili?no sku?en i zatvoren SF sustav ubacilo se pregršt mašte, prstohvat dobre volje, par kavenih žli?ica znanja, kap do dvije novca (bok-te-pita-otkud) i ?itav niz promjenjivih varijabli na koje istovremeno uti?u svi po malo i nitko posebice. Sve se zajedno s vremena na vrijeme dobro promiješa, stubokom protrese i nepažljivo uzziba te se ostavi da teorija kaosa odradi svoje.
Ne znam našto misliš da je ovo pljuvanje. Naime, ovo je najbolji opis organizacije Sferakona koji sam dosad vidio :)
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Dagi »

He, he, opis je zbilja izvrstan!
Post Reply