Sferakon.org

Jednogodišnji čušpajz

Moderator: niniane

User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

BerislavLopac wrote:
Nimrod wrote:U Vlatkovu obranu - on se pojavio u SS prošli utorak. Berislave, a di si ti? (Kids don't count as excuses. Wives do, but only partially.)
A domace zivotinje? :;

Doci cu i to sa zenom i djetetom, cim se rijesimo bolestina, poslova, rodbine itd.
that means never...is it a threat or a promise? :;
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
BerislavLopac
Ancient
Posts: 503
Joined: 27 Jun 2004, 19:05
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by BerislavLopac »

U ostalom, zašto na sferakon.org ne prebaciti sve one sadržaje sa stranice http://www.lopsica.com/sferakon_old/ ? Mislim, time bi se došlo do funkcionalne sferakonske stranice?
1. Sadrzaj na starom Sferakonskom sajtu je u nekih 75% (blago receno) neupotrebljiv -- jedino za sto sam siguran da bi se moglo prebaciti su upute kako doci do FER-a, a i za to nisam siguran koliko npr. tramvajski brojevi vrijede i dalje.

2. U krajnjoj liniji, moze se od sferakon.org napraviti Sferakonska stranica. Ali sa Sferakonskom stranicom, gdje god se nalazila, je problem sto treba a) definirati sadrzaj i koncept, na cemu ja (presporo) radim neko vrijeme, te b) naci osobi koja ce to redovno odrzavati, kao sto radi Dalibor sa SFerinim sajtom. Ovo pod b) nam jos debelo fali.

3. Ideja sferakon.org je bila da se napravi mjesto za razmjenu uskustava (kao onaj moj tekst koji sam postavio tamo; tko je posjetio sajt mogao ga je vidjeti i procitati), dok bi sferakonski sajt bio na drugom mjestu, npr. sferakon.hr. Jasno, to se moze promijeniti, i vjerojatno i bude.
BerislavLopac
Ancient
Posts: 503
Joined: 27 Jun 2004, 19:05
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by BerislavLopac »

Izitpajn wrote:Mali problem sastoji se u tome što se ljudi koji organiziraju Sferakon ne pojavljuju ni na ovom forumu.
Znas, bas sam danas razmisljao o tome: a tko su "ljudi koji organiziraju Sferakon"? To je neka grupa fantoma za koju nisam bas siguran postoji li u stvarnosti...

Mislim, necu nabrajati imena, ali sto itko od njih zaista radi oko organizacije Sferakona? Pa vec je veljaca, a organizacijske aktivnosti su ili ravne nuli ili skrivene ko zmijine noge! I tako ce i ostati do zadnjih tjedan dana, kad ce gomila zrtvenih janjaca, onih koji svake godine pisaju krv da stvar funkcionira, opet obaviti sav posao, dok ce "slavu" pokupiti fantomski "ljudi koji organiziraju Sferakon". Bilo bi smijesno da nije zalosno...

:x
Post Reply