Istrakonske zbirke, sve

Rasprave o knjigama, časopisima, fanzinima, stripovima, uglavnom svemu što se lista, a ima (ili nema) veze sa SF-om

Moderator: Ire

User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Re: Istrakonske zbirke, sve

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Nazir wrote:Hebemu, poslah ti SMS dal te mogu nazvat u subotu jer je stvarno bilo šteta da nisi došao na dodjelu. Naime, malo smo "namjestili" da jedno od 3 kandidata u kategoriji kratke priče bude i tvoja iz FFK (kad kažem "namjestili" mislim na to da smo imali oko 3 ravnopravna kandidata pa je bilo relativno svejedno koju priču ćemo navest da je ušla u najuži krug). I onda smo, naravno, uzeli "Ako jedne jesenje noći neki Topololovovolovljani". Slušati Mišaka kako se muči s čitanjem je bilo priceless :lol: :lol:
Jao, fakšit, zašto to nisam vidio?! :x :x Jel ima kakva snimka dodjele SFERA na Yu tubi ili tako negdje? Kvragu, to bih volio vidjeti. :lol:

Ma da, sad sam vidio sms. Imam novi mob pa onaj stari pogledam tek s vremena na vrijeme.
proteus77 wrote:Jesi ti bio na SFeraKonu, nisam te vidio? Dolaziš li na Marsonikon? Moraš doć ove godine. :)


Nisam bio ove godine, nažalost. Nisam bio ni na Istrakonu. Zatrpan sam poslovima preko glave. :x Ali, na Marsonikon ću doći. Glupo je da smo tako blizu, a nikako da se vidimo.
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2852
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Re: Istrakonske zbirke, sve

Unread post by Xaotix »

proteus77 wrote:Nisam bio na SFeraKonu dost dugo, otkad je ta navada da se čita tko je još bio u užem krugu za dobit Sferu? To me iznenadilo, i bilo bi lijepo kad bi se negdje objavilo i još tih nekoliko imena i priča, mene to zanima, a zapamtio sam samo Mlakića za roman da je osvojio treće mjesto...
Uvijek se čitalo tko je u užem krugu. Barem na dodjeli. Mislim da smo to preskočili jedino na Eurokonu zbog ubrzavanja procesa...
A Mlakić NIJE sovojio treće mjesto, niti bilo tko popisan nije imao osvojeno 2. i 3., već su to bili kandidati u užem krugu. Došlo je do šuma u komunikaciojskom kanalu, pa je Mišak redosljed čitanja i pobijednika shvatio kao 3. 2. i 1. mjesto... A ne mereš to popravljat U TOKLU čitanja :)

@Samsung:
Ajd ne pravi se naivan. Ko da ne znamo da si priču tako nazvo samo da čuješ Mišaka ili nekog drugog kako zamuckuju i lome jezik! ZLOĆKO! :baba:
A nije da ga nismo upozorili i da nije vježbao :lol:
Randomness is strong with this one!
User avatar
Milena
The Q
Posts: 1316
Joined: 05 May 2007, 13:48
Location: tu i tamo
Contact:

Re: Istrakonske zbirke, sve

Unread post by Milena »

Xaotix wrote:Uvijek se čitalo tko je u užem krugu. Barem na dodjeli. Mislim da smo to preskočili jedino na Eurokonu zbog ubrzavanja procesa...
Unatrag jedno 3-4 godine. We have always been at war with Eastasia. :D
I blame Hemingway. Of course, I blame Hemingway for a lot of things. Still working out how to pin global warming on him. (Snarkhunter)
User avatar
LordShaper
The Q
Posts: 1063
Joined: 02 Jan 2008, 14:15

Re: Istrakonske zbirke, sve

Unread post by LordShaper »

:lol: Dobraaa
Proud member of "Ireini najdraži ne-purgeri"

...and then Buffy staked Edward. The End
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Re: Istrakonske zbirke, sve

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Xaotix wrote:@Samsung:
Ajd ne pravi se naivan. Ko da ne znamo da si priču tako nazvo samo da čuješ Mišaka ili nekog drugog kako zamuckuju i lome jezik! ZLOĆKO! :baba:
A nije da ga nismo upozorili i da nije vježbao :lol:
Ništa, odsad dajem samo zakučasta imena pričama. Zapravo, još nikoga nisam čuo kako izgovara naslov te priče. Kvragu, predugo je prošlo otkako sam bio na nekoj konvenciji. :x

Ništa, pripremite se za Marsonikon. Ima da vas sve poredam i da mi jedan po jedan recitirate naslov! I to u kanonu! :zubo:
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
Nazir
Ancient
Posts: 917
Joined: 09 Aug 2006, 16:41

Re: Istrakonske zbirke, sve

Unread post by Nazir »

SAMSUILUNOV OTAC wrote:
proteus77 wrote:Jesi ti bio na SFeraKonu, nisam te vidio? Dolaziš li na Marsonikon? Moraš doć ove godine. :)


Nisam bio ove godine, nažalost. Nisam bio ni na Istrakonu. Zatrpan sam poslovima preko glave. :x Ali, na Marsonikon ću doći. Glupo je da smo tako blizu, a nikako da se vidimo.
Nadam se da i mi iz Zg-a dođemo pa da se napkon vidimo! :cheers:

P.S. Ja znam izgovoriti, uvježbao sam :D
Post Reply