Z. Krušvar, "Najamnici" - PLJUVAÈINA!

Mrgudov brlog.

Moderator: Xaotix

Post Reply
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Z. Krušvar, "Najamnici" - PLJUVA?INA!

Unread post by Ire »

daklem, zoranova pri?a izašla u futuri 120, koju je on dobrovoljno ponudio za pljuva?ku radionicu..

stoga navali narode! :!:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Bojan
Puppeteer
Posts: 136
Joined: 16 Dec 2003, 03:47
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Bojan »

Sad ?u, na samom po?etku pljuc-partyja, biti partybreaker i uglavnom hvaliti pri?u.

Ina?e nisam ljubitelj Zoranovih pri?a, ali ova me odu[?]evila. Najbolja Zoranova pri?a do sada, a i jedna od boljih "doma?ih" od '91. naovamo. Originalna ideja, vje[?]to napisano, dobro do?arana atmosfera... blablabla... ukratko: pri?a mi se svi?a.
A sad zamjerke:
  • 1. Pri?a je trebala biti duĹža. Da me se ne shvati krivo - ja volim minijature i kratke pri?e, one su mi ?ak najdraĹža forma - ali ova ideja VAPI za op[?]irnijom obradom. MoĹžda je Zoran napisao previ[?]e minijatura i zaradio profesionalnu deformaciju?
  • 2. Detalj kad ona nabraja mogu?e zavr[?]etke re?enice koju je ?ula na ulici je isforsiran. Bilo je o?ito o ?emu se radi, i stoga je to nabrajanje sasvim nepotrebno. Kvari atmosferu pri?e.
P.S. Zamjerku br. 2 sam ukrao. Nadam se da se kreatorica zamjerke ne?e naljutiti.

P.P.S. Da ne ispadne da samo pljujem po tu?im pril?ama, slobodno navalite na moje.
Last edited by Bojan on 25 Jun 2004, 00:19, edited 1 time in total.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Nadam se da se kreatorica zamjerke ne?e naljutiti.
ne ljuti se :;
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
L.Z.
Ancient
Posts: 691
Joined: 07 Sep 2003, 20:29
Location: Labin
Contact:

Unread post by L.Z. »

Rado bi je popljuvao ali nisam kupio tu futuru :oops:, sorry Zoran popljuvat ću te nekom drugom prilikom 8-) :blob: 8-)
Život je samo san na putu do smrti
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

Bojan wrote:Sad ?u, na samom po?etku pljuc-partyja, biti partybreaker i uglavnom hvaliti pri?u.
Nećemo tako! Za pohvale se dobija doživotni bann!!
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

Pa sve [?]to mogu kazati da mi nije svidjela pri?a jer je privi[?]e deprimantna za moj ukus, ali da ba[?] pljujem ne vidim razloga. :wave:

Nat
At last, the stars are finally right...
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

ali da baš pljujem ne vidim razloga
ali ovo je pljuva?ka radionica. eto ti razloga
Instant Geek. Just Add Coffee.
Post Reply