FFK 2010.

Klubovi, fanzini, konvencije, sajtovi, Bogdaj veći kup ...

Moderator: Dagi

Aleksandar Ziljak
Ancient
Posts: 959
Joined: 09 Apr 2004, 18:42

Re: FFK 2010.

Unread post by Aleksandar Ziljak »

Bilo je super! Hvala svima. :cheers: :cheers: :cheers:

A zvjezdarnica, čovječe! :notworthy:
A. Ziljak
User avatar
davors
Ancient
Posts: 795
Joined: 19 Aug 2003, 01:51
Location: Pazin
Contact:

Re: FFK 2010.

Unread post by davors »

Hvala svim sudionicima i gostima Festivala, bez vas ovogodišnji FFK ne bi bio to što je bio! (Mislim si: što bi tek bilo da smo imali normalan budžet za organizaciju, a ne recesijski kao ovaj put). S veseljem očekujem reporte sudionika: javite ovdje linkove ili info gdje će biti objavljeni. Imam skenirana oba izvještaja iz Glasa Istre pa ću ih puknut ovdje i na fejs prvom prilikom; ne znam je li u drugim medijima bilo nešto originalno (dvadesetak portala prenijelo je reporte iz Glasa Istre). Polako se budim iz postfestivalskog stresnog stanja, spreman za nove radne pobjede (počevši s godišnjim odmorom, naravno). Nadam se da ste svi dobro i zdravo, čujemo se i vidimo, i - samo vi pišite!
*Istria is a state of mind*
User avatar
uglib
Ancient
Posts: 501
Joined: 11 Sep 2006, 12:18

Re: FFK 2010.

Unread post by uglib »

Meni FFK nije djelovao recesijski.
Bilo mi je fenomenalno, toliko da sam imala produženi FFK i s druge strane Učke. I cijeli ovaj tjedan mi je u FFK ozračju.

Hvala organizatorima, sudionicima i svima koji su pridonijeli atmosferi.
plavuše i vjernice definitivno bolje prolaze u životu, njih drugi čupaju iz govana
(J. Blažić)
User avatar
LordShaper
The Q
Posts: 1063
Joined: 02 Jan 2008, 14:15

Re: FFK 2010.

Unread post by LordShaper »

davors wrote:(Mislim si: što bi tek bilo da smo imali normalan budžet za organizaciju, a ne recesijski kao ovaj put).
Mrtvih od overdoza dobrom hranom? :D
Proud member of "Ireini najdraži ne-purgeri"

...and then Buffy staked Edward. The End
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: FFK 2010.

Unread post by niniane »

Ja više ni ne znam od čega se kad oporavljam - poremećaj u prostorno-vremenskom kontinuumu?... :scratch:

Enivej, FFK mi bješe savršen (osim one prekratke pauze između dva obilna obroka, uffff, i činjenice da posljedice obilnog hranjenja u cijelom tom tjednu okajavam još uvijek...) - posebno večer na zvjezdarnici pod zvjezdanim nebom, odsjaj replike megalitskog kruga na mjesečini (i žrtvovanja u istom :hehe: ), zurenje kroz teleskop i onda paslike nakon toga, čoporativno smrzavanje i Švel sa fenjerom :D

Za suaco - TRIIIPPPAAAARIIIII! Sad je valjda jasno ostatku ekipe iz tog auta čemu onaj manijakalni napadaj smijeha :zubo: :lol2:
... characters, personalities, stories and larps...
Post Reply