Zoran Janjanin: Hazmat

Rasprave o knjigama, časopisima, fanzinima, stripovima, uglavnom svemu što se lista, a ima (ili nema) veze sa SF-om

Moderator: Ire

Post Reply
User avatar
mcn
Forumaš mcn
Posts: 315
Joined: 02 Feb 2004, 13:03

Zoran Janjanin: Hazmat

Unread post by mcn »

Onestli, nemam pojma je l' SF ili nije, ali kao info bibliografičarima i sastavljačima popisa za žiriranje:

"Pozdrav dame i gospodo

Umjesto dobrih želja za božić i novu godinu obavještavam ljude koje bi to moglo zanimati da sam se malo mrdnuo što se pisanja tiče, pa sam nakon dugo vremena ponovo objavio roman. Zove se Hazmat, izdavač je zagrebački Konzor i navodno ga već ima u nekim knjižarama. Ja sam rijetko u Zg-u tako da trenutno to ne mogu sam potvrditi. Navodno ga ima i jedna knjižara u Klc-u, ali vjerujem da je već rasprodan s obzirom da ni sam autor ne zna koja bi to knjižara trebala biti.

U svakom slučaju, ako nekome dođe u ruke nadam se da će čitanje biti bezbolno.

Zoran"

(mcn)
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: Zoran Janjanin: Hazmat

Unread post by Izitpajn »

Zoran Janjanin wrote:Hazmat je o anarhiji u RH, tj. pokušaju anarhije. O idealistima koji su došli do zaključka kako jedino fizičkim eliminiranjem "vladajućih" možemo opet postati normalni (za različite ljude normalno znači različite stvari).
Po ovome mi malo vuče na "Complicity" od Banksa. Namjeravam pročitati.
User avatar
davors
Ancient
Posts: 795
Joined: 19 Aug 2003, 01:51
Location: Pazin
Contact:

Re: Zoran Janjanin: Hazmat

Unread post by davors »

Pročitao. Nema veze sa SF-om, ali ima s anarhijom, ne sumnjam da će se Izitpajnu svidjeti :-)
*Istria is a state of mind*
User avatar
davors
Ancient
Posts: 795
Joined: 19 Aug 2003, 01:51
Location: Pazin
Contact:

Re: Zoran Janjanin: Hazmat

Unread post by davors »

Btw, ima li pojam Hazmat nekakvo drugo značenje osim "Hazardous materials", ili je to - to?
*Istria is a state of mind*
Post Reply