tehnike riješavanja stresa?

Mrgudov brlog.

Moderator: Xaotix

User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

tehnike riješavanja stresa?

Unread post by Ire »

koje su vaše tehnike rješavanje stresa? ja obi?no lupam vratima i psujem ko ko?ijaš što glasnije mogu.. pošto se ovdi nemre psovat, a i nema baš vrata, ne znam što mi preostaje? flejmanju baš i nisam vi?na.. meditacija je dosadna..

ima li ko kakvih prijedloga?

*bang* *slam* *vrišt* *psov* :evil:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Indigo Montoya
Ancient
Posts: 605
Joined: 25 Mar 2004, 13:12
Location: Out of my mind
Contact:

Unread post by Indigo Montoya »

from the top of my head:
- teška fizi?ka aktivnost (svi sportovi koji podrazumjevaju fizi?ki napor izuzev kontaktnih koji u slu?aju stresa znaju uroditi gorkim plodovima)

- jutarnji tai-chi (najbolje polugol na balkonu uz pjesmu cvr?aka i pogled na more ali i malo šira kupaonica will do the trick),

- amaterska poljoprivreda (ono povratak prirodi, nevješto obrezivanje vo?aka, dopisno maslinarstvo, i poluprofesionalno pregonsko sto?arstvo u nedostatku prikladnih poljoprivrednih površina, sadnja lon?anica ili bonsai dobrodošla su zamjena)

- neobavezni sex (premda mislim da ovo više pali kada su muškaci u pitanju što valjda ima neke veze s libidom)

8)

-
Image
ban

Unread post by ban »

Di su sad Thomas i ixenio da me odgovore od toga da napisem DJ Pelin, Gorky :roll:
User avatar
L.Z.
Ancient
Posts: 691
Joined: 07 Sep 2003, 20:29
Location: Labin
Contact:

Unread post by L.Z. »

Obično se ispucam na igricama ili u najgorem slučaju teško strada neki polufrend koji mi ide na živce i još kaže nešto krivo
Život je samo san na putu do smrti
User avatar
Klara
Ancient
Posts: 748
Joined: 21 Aug 2003, 20:15
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by Klara »

Obi?no se ispucam na igricama...
Da, igrice pomaĹžu. Starcraft protiv ?etiri kompjutera. (ili neka druga) nemogu?a misija...
Indigo i ova tvoja lista nije lo[?]a, bez tai-chia. Iako mi nije jasno [?]to si mislio pod neobavezni sex? Ĺ to je obavezni sex ? :shock:
Di su sad Thomas i ixenio da me odgovore od toga da napisem DJ Pelin, Gorky
:?:
User avatar
Klara
Ancient
Posts: 748
Joined: 21 Aug 2003, 20:15
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by Klara »

ima li ko kakvih prijedloga?
Napi[?]i pri?u u kojoj je lik bijesan i ljut i lupa vratima... Istresi sve negativne emocije u njega, moĹžda pomogne :?:
User avatar
Indigo Montoya
Ancient
Posts: 605
Joined: 25 Mar 2004, 13:12
Location: Out of my mind
Contact:

Unread post by Indigo Montoya »

Klara wrote:Indigo i ova tvoja lista nije loša, bez tai-chia. Iako mi nije jasno što si mislio pod neobavezni sex? Što je obavezni sex ? :shock:
Pretpostavljam da nikad nisi bila na/u jednom od slijede?ih mjesta: Turski zatvor, Ruska naftna platforma, trg Sa-dung u Karachiju, vojna misija u Ertireji, no?ni bar "Kod Veselog Lignjuna na Proxima Belenensesu"?

8)
Image
User avatar
Aranel
Pa'u 10. razine
Posts: 466
Joined: 05 Oct 2003, 15:20
Location: Istočna Anarhija
Contact:

Unread post by Aranel »

ban wrote:Di su sad Thomas i ixenio da me odgovore od toga da napisem DJ Pelin, Gorky :roll:
nema ih! zato ja kažem yessssss, isprobana tehnika. i radi. 8)
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Pretpostavljam da nikad nisi bila na/u jednom od slijede?ih mjesta: Turski zatvor, Ruska naftna platforma, trg Sa-dung u Karachiju, vojna misija u Ertireji, no?ni bar "Kod Veselog Lignjuna na Proxima Belenensesu"?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Klara
Ancient
Posts: 748
Joined: 21 Aug 2003, 20:15
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by Klara »

Indigo Montoya wrote:
Klara wrote:Indigo i ova tvoja lista nije lo[?]a, bez tai-chia. Iako mi nije jasno [?]to si mislio pod neobavezni sex? Ĺ to je obavezni sex ? :shock:
Pretpostavljam da nikad nisi bila na/u jednom od slijede?ih mjesta: Turski zatvor, Ruska naftna platforma, trg Sa-dung u Karachiju, vojna misija u Ertireji, no?ni bar "Kod Veselog Lignjuna na Proxima Belenensesu"?

8)
Jel' ovo zadnje kafi? u Opatiji? Ako nije, onda nisam bila ;)
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Pretpostavljam da nikad nisi bila na/u jednom od slijede?ih mjesta: Turski zatvor, Ruska naftna platforma, trg Sa-dung u Karachiju,
Da ne zaboravimo da postoji razlog zašto se grad zove baš Karachi...

no?ni bar "Kod Veselog Lignjuna na Proxima Belenensesu"?
Na ovo nemam bogznašto pametno replicirati, samo pohvaljujem naviku ?itanja "Parseka" :)
MadDog
Ancient
Posts: 646
Joined: 21 Nov 2003, 10:14
Location: S onu stranu komandnog prompta
Contact:

Re: tehnike rije[?]avanja stresa?

Unread post by MadDog »

ire wrote: ima li ko kakvih prijedloga?

*bang* *slam* *vri[?]t* *psov* :evil:
Dva puta dnevno tensegrity vjeĹžbe... ne[?]to sli?no, ali gotovo potpuno do kraja razli?ito od tai-chia... naime, ne vjeĹžba se vani, ni pod koju cijenu jer sluĹži za preraspore?ivanje vlastite energije, a vani 'pokupi[?]' razne 'vanjske' energije, a to ne?e i?'...
I... rekapitulacija... i... meditacija... i... unutarnja ti[?]ina...

Nekome se moĹže ?initi kao brija... ali funkcionira...
"Zapravo najbolji dokaz da postoji inteligentni život u svemiru je da ga mi još nismo pronašli" by Nessa
Hic blog hic salta
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

derem se na dečka. pomaže.
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
ban

Unread post by ban »

Aranel wrote:nema ih! zato ja kaĹžem yessssss, isprobana tehnika. i radi. 8)
Ali cujem od strucne osobe da je to negativna strategija ma koliko kratko Dj svirao ;)
Post Reply