Traži se...

Mjesto za rasprave o svemu onom što drugdje nije našlo mjesta.

Moderator: Xaotix

Post Reply
Porto
Jedi Master
Posts: 226
Joined: 07 Jul 2005, 14:10
Contact:

Traži se...

Unread post by Porto »

Ne znam kuda bi ova tema spadala, ali bi u konačnici trebala rezultirati književnošću, elem,

TRAŽI SE FER-ovac

za pripomoć u radionici (izradi priča), Hrvat, katolik, nepušač (da mi ne žica cigarete), natprirodno obdaren (na glavnim poljima i područjima fizike - klasična mehanika, elektromagnetizam, valovi i optika, termodinamika, statistička mehanika, kvantna mehanika, teorija relativnosti, teorija kaosa), pomalo nastran (da mu nisu strane razne nekonvencionalne teorije ), željan eksperimentiranja, znanstveno metodičan, intuitivan, osjećajan, nezaposlen, dokon i da nije u vezi.

Sferaši isključeni!

Osiguran smještaj (kod moje punice). Plaća odnosno sendvič prema dogovoru.

Ozbiljne ponude na PM.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: Traži se...

Unread post by Ire »

Porto wrote:Sferaši isključeni!
wow kako okrutno :zbunj:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: Traži se...

Unread post by niniane »

Porto wrote:Ne znam kuda bi ova tema spadala, ali bi u konačnici trebala rezultirati književnošću, elem,
Prebacila sam je ovamo u NOSF etc. jer mi se čini prikladnije...
Porto wrote:Sferaši isključeni!
Why? :scratch:
... characters, personalities, stories and larps...
Porto
Jedi Master
Posts: 226
Joined: 07 Jul 2005, 14:10
Contact:

Re: Traži se...

Unread post by Porto »

niniane wrote:
Porto wrote:Sferaši isključeni!
Why? :scratch:
:D

Zato jer su Sferaši indoktrinirani esefom, previše su toga pročitali, podložni su ustaljenim konvencijama i ne mogu ih oblikovati onako kako meni paše. Treba mi nevinašce. Netko neiskvaren. :lol:

Osim toga, jedan Sferaš se ne bi zadovoljio sendvičem. Sferaši su poznati kao sladokusci.
Porto
Jedi Master
Posts: 226
Joined: 07 Jul 2005, 14:10
Contact:

Re: Traži se...

Unread post by Porto »

niniane wrote:
Porto wrote:Ne znam kuda bi ova tema spadala, ali bi u konačnici trebala rezultirati književnošću, elem,
Prebacila sam je ovamo u NOSF etc. jer mi se čini prikladnije...

Why? :scratch:
Primijetio sam.
Ah, žene... odmah se, brže bolje, požurite s peruškom u ruci napraviti reda po kući. :cheers:

A mogla se razviti lijepa rasprava i razmjena iskustava oko kolaboracija u pisanju.

Npr. ja sam došao u fazu potrebe da na priči surađujem s nekim, imao sam i nekoliko iskustava po tom pitanju.
How about you?
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: Traži se...

Unread post by niniane »

Porto wrote:Osim toga, jedan Sferaš se ne bi zadovoljio sendvičem. Sferaši su poznati kao sladokusci.
:lol: :lol: :lol:

Porto wrote:Ah, žene... odmah se, brže bolje, požurite s peruškom u ruci napraviti reda po kući.


LOL, Porto, nisam ti ja jedna od takvih žena, bez brige... :lol:

Porto wrote:Npr. ja sam došao u fazu potrebe da na priči surađujem s nekim, imao sam i nekoliko iskustava po tom pitanju.
How about you?
Misliš na zajedničko pisanje ili neki drugi oblik suradnje?
O prvom ponešto znam :D Meni je to vrlo zanimljivo iskustvo, posebno kad dođe trenutak za popravke i usklađivanja. :D
... characters, personalities, stories and larps...
Post Reply