Zvijeri plišane

Rasprave o knjigama, časopisima, fanzinima, stripovima, uglavnom svemu što se lista, a ima (ili nema) veze sa SF-om

Moderator: Ire

Porto
Jedi Master
Posts: 226
Joined: 07 Jul 2005, 14:10
Contact:

Re: Zvijeri plišane

Unread post by Porto »

Nimrod wrote:
je, je, tak to ide - Šakić će zauvijek biti otkivač zaboravljenog zagorkinog romana, a Krušvar prvi hrvatski gay književnik za djecu... :zubo: (kaj nismo imali smajlića koji preokreće očima?)
Je, je... a ko bu se objašnjaval s tetama po knjižnicama i učiteljicama po školama glede natječaja za likovne i literarne radove djece... "aaa, vi ste iz onih gay udruga SFera i Mentor" :D
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: Zvijeri plišane

Unread post by niniane »

Obviously, predsjednica žirija oliti ja :kava:

Enicje, fascinantna mi je cijela ta strka i gungula - posebno jer to uopće NIJE gay roman. Gay i transrodna tematika se provlači kao sekundarna i implicitna i većina djece je neće skužiti, a glavna tema je nasilje - barem sam ja to tako doživjela.

No drago mi je što se čini da struka staje na Zoranovu stranu umjesto na Hebrangovu :D
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
writer16
Ancient
Posts: 653
Joined: 19 Nov 2005, 22:32

Re: Zvijeri plišane

Unread post by writer16 »

Porto wrote: bajdivej, jučer sam u kafiću prisluškivao razgovor dva feminizirana momka kako komentiraju da je "dečko izbrao originalan način za outanje" - izraz koji se koristi za namjeru geja da se objavi kao gej u javnosti.

:lol:
izrazito sam gay frendy osoba ali ovo me rastužuje kod ljudi koji bi trebali biti inače ful tolerantne osobe i ne imati predrasuda a opet pokazuju da ih imaju isto ako ne i više od strejtera..mislim čim ono spomeneš bilo što u vezi gay tematike automatski si gay??wtf?? i obožavam naprosto obožavam kad ljudi koji nemaju dovoljno svojih da prostite na izrazu sranja u svom životu pa zabadaju u tuđe i više ih zanima susjedov travnjak od vlastitog, takve osobe me fasciniraju zapravo(trebao sam ići na psihologiju... :( :( još stignem :zubo: :zubo: ) da Zorane ti si automatik po deafalut gay i iskreno se nadam da se sa svojom curom daviš i grcaš od smijeha na ovakve izjave jer ja bi svakako :cheers: :cheers: live long and prosperius :zubo:
OT ljudi su glupi i zatucani bili str8 ili homo...
Inside Every Living Person Is A Dead Person Waiting To Get Out
Terry Pratchett
User avatar
Milena
The Q
Posts: 1316
Joined: 05 May 2007, 13:48
Location: tu i tamo
Contact:

Re: Zvijeri plišane

Unread post by Milena »

Porto wrote:Više na portalu gay.hr
Gay.hr je samo prenio ono što je Kontra već prije napisala. Ovo čisto da se raščisti protok informacija... jer mi se čini da u ovim silnim zbrkama to možda niej loša zamisao. Ne da će pomoći. :lol:
I blame Hemingway. Of course, I blame Hemingway for a lot of things. Still working out how to pin global warming on him. (Snarkhunter)
User avatar
writer16
Ancient
Posts: 653
Joined: 19 Nov 2005, 22:32

Re: Zvijeri plišane

Unread post by writer16 »

Porto wrote:
Nimrod wrote:
je, je, tak to ide - Šakić će zauvijek biti otkivač zaboravljenog zagorkinog romana, a Krušvar prvi hrvatski gay književnik za djecu... :zubo: (kaj nismo imali smajlića koji preokreće očima?)
Je, je... a ko bu se objašnjaval s tetama po knjižnicama i učiteljicama po školama glede natječaja za likovne i literarne radove djece... "aaa, vi ste iz onih gay udruga SFera i Mentor" :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: big loooooool
Inside Every Living Person Is A Dead Person Waiting To Get Out
Terry Pratchett
User avatar
writer16
Ancient
Posts: 653
Joined: 19 Nov 2005, 22:32

Re: Zvijeri plišane

Unread post by writer16 »

ratchet wrote: A da je gey in kod klinaca vidim i sam. Imao sam već par osmaša koji se trude ponašati po nekakvim stereotipima koji se pripisuju toj zajednici. Iako oni to zbilja i nisu. Ali kad je in onda je in, glavno je biti u centru pažnje.
to je tužno zapravo...jer mislim da nitko da može birati (a ne može jelte znanstveno dokazano i to) da je normalne glavi i da ima tri čiste ne bi bio gay na balkanu..mislim samo se koristite zdravom logikom (koja fali 99% rvata) ali opet ae ti to objasni grupi osmaša u pubertetu..nemreš...drži fige i zahvaljuje bogu što nikad neće biti profesor nikakav i nikad... :D :D
Inside Every Living Person Is A Dead Person Waiting To Get Out
Terry Pratchett
User avatar
ratchet
Ancient
Posts: 879
Joined: 19 Aug 2007, 21:04

Re: Zvijeri plišane

Unread post by ratchet »

niniane wrote: No drago mi je što se čini da struka staje na Zoranovu stranu umjesto na Hebrangovu :D
Tko bi normalan stao na Hebrangovu stranu? :x U bilo čemu. Taj tip me uvijek iznova fascinira sa svojim izjavama i stavovima. :boink:
Čovjek je u potpunosti za religiju sve dok ne posjeti neku istinski religioznu zemlju. Nakon toga se svim srcem odjednom zalaže za kanalizaciju, mehanizaciju i zajamčenu minimalnu plaću.
Aldous Huxley
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: Zvijeri plišane

Unread post by Ire »

ratchet wrote:
niniane wrote: No drago mi je što se čini da struka staje na Zoranovu stranu umjesto na Hebrangovu :D
Tko bi normalan stao na Hebrangovu stranu? :x U bilo čemu. Taj tip me uvijek iznova fascinira sa svojim izjavama i stavovima. :boink:
ja za hebranga ne bih upotrijebila riječ fascinacija. prije neku drugu koja uključuje tjelesne izlučevine. not the good kind, mind you
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
writer16
Ancient
Posts: 653
Joined: 19 Nov 2005, 22:32

Re: Zvijeri plišane

Unread post by writer16 »

Ire wrote:
ratchet wrote:
niniane wrote: No drago mi je što se čini da struka staje na Zoranovu stranu umjesto na Hebrangovu :D
Tko bi normalan stao na Hebrangovu stranu? :x U bilo čemu. Taj tip me uvijek iznova fascinira sa svojim izjavama i stavovima. :boink:
ja za hebranga ne bih upotrijebila riječ fascinacija. prije neku drugu koja uključuje tjelesne izlučevine. not the good kind, mind you
suze???? :lol: :lol: :lol:
Inside Every Living Person Is A Dead Person Waiting To Get Out
Terry Pratchett
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: Zvijeri plišane

Unread post by Ire »

i suze mogu biti good kind
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: Zvijeri plišane

Unread post by Izitpajn »

Vjerojatno postoji neka religija gdje se ta konkretna tjelesna izlučevina smatra božjim suzama :lol:
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: Zvijeri plišane

Unread post by Izitpajn »

Uh, ne, čekaj, niste mislili na tu izlučevinu... :x
User avatar
Milena
The Q
Posts: 1316
Joined: 05 May 2007, 13:48
Location: tu i tamo
Contact:

Re: Zvijeri plišane

Unread post by Milena »

:lol2: :lol2: :lol2:
I blame Hemingway. Of course, I blame Hemingway for a lot of things. Still working out how to pin global warming on him. (Snarkhunter)
User avatar
uglib
Ancient
Posts: 501
Joined: 11 Sep 2006, 12:18

Re: Zvijeri plišane

Unread post by uglib »

plavuše i vjernice definitivno bolje prolaze u životu, njih drugi čupaju iz govana
(J. Blažić)
Post Reply