7. Festival fantastične književnosti - 8. i 9. kolovoz 2008.

Klubovi, fanzini, konvencije, sajtovi, Bogdaj veći kup ...

Moderator: Dagi

User avatar
davors
Ancient
Posts: 795
Joined: 19 Aug 2003, 01:51
Location: Pazin
Contact:

Re: 7. Festival fantastične književnosti - 8. i 9. kolovoz 2008.

Unread post by davors »

Kratki info o smještaju: na raspolaganju imamo preko 20 saoba s preko 60 kreveta u bivšem staračkom domu u Motovunu (to je inače zgrada u kojoj ovog tjedna spavaju volonteri Motovunskog filmskog festivala), tako da ćemo moći smjestiti ne samo sve sudionike festivala, nego i nešto publike :-). Sobe su s 2, 3 i 4 kreveta, BEZ SANITARIJA, odnosno WC-i i tuševi su katni, na svakih nekoliko soba. To je nedostatak; ali velika prednost ovog smještaja je što je potpuno besplatan, pa ćemo od uštede moći organizirati minibus (ili velebus, ovisno o broju ljudi) za prevoz Motovun-Pazin-Motovun u subotu navečer.

Pliz, na mail se izjasnite imate li kakvih posebnih prohtjeva u vezi smještaja, pa da nam naši domaćini u općini Motovun mogu napraviti raspored po sobama...
*Istria is a state of mind*
marina
Ewok
Posts: 1
Joined: 04 Aug 2008, 11:47

prijevoz za 7. Festival fantastične književnosti tražim

Unread post by marina »

Bok narode,

eto da i ja napokon dođem na NOSF...
Zoran mi je spomenuo ovaj festival. Ja bih isto išla, no pogledala sam varijante prijevoza i kako radim prvi bus za Pazin na koji bih mogla stići kreće iz Zagreba u 15.30, a u Pazinu je tek u 18.45, pa ne znam kako onda stvari stoje za Motovun. Ima li možda šansi da netko ide autom iz Zagreba u tako neko popodnevno vrijeme, pa da se stigne ranije? Ako ne, hoće li u to kasnije doba isto biti mogućnosti prijevoza u Motovun i smještaja tamo? Što se želja u pogledu smještaja tiče, ja bih mjesto u sobi bez hrkača, tj. nekoj ženskoj sobi, ako je to moguće...

Javite situaciju, please...

Marina
User avatar
davors
Ancient
Posts: 795
Joined: 19 Aug 2003, 01:51
Location: Pazin
Contact:

Re: 7. Festival fantastične književnosti - 8. i 9. kolovoz 2008.

Unread post by davors »

Evo konačnog i potpunog programa ovogodišjeg FFK-a; bit ću zahvalan za svako copy-paste širenje teksta programa širom cyberprostora:

---

Dragi i poštovani prijatelji, s velikim vas veseljem pozivamo na

7. Festival fantastične književnosti

Motovun-Pazin, 8. i 9. kolovoza 2008.

U čast 100. obljetnice prvog objavljivanja romana "Veli Jože" Vladimira Nazora, prvog fantasy romana u južnoslavenskih naroda

Petak, 8. kolovoza

18:00 - Motovun, Barbacan - otkrivanje spomen-ploče Velom Joži
20:00 - Motovun, Kino Bauer - Projekcija dokumentarnog filma "Zmajeve linije" autora Roberta Bezbradice i Mladena Đakovića
21:30 - Motovun, iza zgrade Centra hrvatskih sveučilišta, tzv. Bambus-bar - književna večer: predstavljanje natječajne festivalske zbirke "Priče o divovima"

Subota, 9. kolovoza

12:00 - Motovun, terasa hotela Kaštel - okrugli stol "Divovi u fantastičnoj književnosti i bajkama", te predstavljanje knjige Manuele Zlatar "Novo čitanje bajke: arhetipsko, divlje, žensko"
18:00 - Pazin, Park velikana - hommage pazinskim danima Vladimira Nazora
19:30 - Pazin, Kaštel - književna večer: predstavljanje novih SF&F izdanja iz Hrvatske i susjednih zemalja (Marina Jadrejčić: "Tužna madona"; Danilo Brozović: "Bojno polje Istra"; Ernie Gigante Dešković: "Serenijeva enigma"; Mario Rosanda: "SFumato"; Adnadin Jašarević: "Kuća bez prozora"; zbirke "Zmajev zlatni svitak", "Bludućnost" i "Dobar ulov", itd.)
21:00 - Pazin, Kaštel - koncert: francuska ska-jazz grupa Trankilesha

---

Kome god treba još neka informacija o programu, prijevozu, smještaju, neka me zove na 098-814-435
*Istria is a state of mind*
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Re: prijevoz za 7. Festival fantastične književnosti tražim

Unread post by Zoran »

marina wrote:ja bih mjesto u sobi bez hrkača, tj. nekoj ženskoj sobi, ako je to moguće...
Ja bih u sobi SA hrkačima, tako da ne moram razmišljati hoću li ja hrkati ili ne. :lol:

Ako je to ženska soba, još bolje - moć ću im se smijat drugi dan. :cheers:

Optimalno bi bilo da netko po noći hrče u diđiridu, tako da se svi veselimo :cheers: :cheers: :cheers:
User avatar
Nazir
Ancient
Posts: 917
Joined: 09 Aug 2006, 16:41

Re: prijevoz za 7. Festival fantastične književnosti tražim

Unread post by Nazir »

Zoran wrote:
marina wrote:ja bih mjesto u sobi bez hrkača, tj. nekoj ženskoj sobi, ako je to moguće...
Optimalno bi bilo da netko po noći hrče u diđiridu, tako da se svi veselimo :cheers: :cheers: :cheers:
Prozivas nekoga? :zubo:
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Re: 7. Festival fantastične književnosti - 8. i 9. kolovoz 2008.

Unread post by Zoran »

Ajd donesi svoj falusni simbol, tako da možeš glumit slona pod drevnim zidinama Motovuna.

A mi ćemo vikat: "Hanibale, fulao si grad!"
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: 7. Festival fantastične književnosti - 8. i 9. kolovoz 2008.

Unread post by niniane »

Vratismo se, bje dobro! :cheers: :D Svima koji nisu bili neka bude žao... :lol:
Report pišem na blogu danas ili narednih dana.
Nazir nije donio instrument koji počinje s d i kojem ja nikako da zapamtim puno ime.
Zoran navodno ipak nije spavao u sobi s hrkačima. :P
... characters, personalities, stories and larps...
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Re: 7. Festival fantastične književnosti - 8. i 9. kolovoz 2008.

Unread post by Dagi »

Report za "Parsek"?
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: 7. Festival fantastične književnosti - 8. i 9. kolovoz 2008.

Unread post by niniane »

Mene pitaš?...
Ako da, može :D
... characters, personalities, stories and larps...
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Re: 7. Festival fantastične književnosti - 8. i 9. kolovoz 2008.

Unread post by Dagi »

niniane wrote:Mene pitaš?...
Ako da, može :D
Da, molim. :angel:
Post Reply