psovaèina

Mrgudov brlog.

Moderator: Xaotix

User avatar
Elektra
Hani
Posts: 67
Joined: 05 Mar 2004, 22:36
Location: Hrvatska
Contact:

Unread post by Elektra »

Mislim da ste lagano skrenuli s teme :mrgreen:
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Elektra wrote:Mislim da ste lagano skrenuli s teme :mrgreen:
misliš, sumnjaš ili si sigurna? :mrgreen:
Instant Geek. Just Add Coffee.
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

Klara wrote:Kod onih klinaca od 14 godina koje spominje MadDog više od slanja ravnatelju pomaže: "Korištenje prostih rije?i na nastavi (tj. postanju :wink: ) nije pristojno. Meni bi bilo drago da ih ne koristite..." :roll:
Ne kod onih klinaca od 14 godina koje ja poznam.... :roll:
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Izitpajn wrote:
Zoran wrote: Evo vam povjerljiv podatak o ovogodisnjoj Istrakonskoj zbirci: odbili mi sve poslane price (2 komada) jer su previse dugacke. Pa nek poslije netko prica da imam protekcije! :lol:
pokušava ne psovati, kad si pokušava ne psovati Šišovi?a za zbirku... 8)
pokušava ne psovati pokušava ne psovati, kakva je pokušava ne psovati cenzura pokušava ne psovati pokušava ne psovati pokušava ne psovati na pokušava ne psovati pokušava ne psovati pokušava ne psovati forumu!!! pokušava ne psovati pokušava ne psovati pokušava ne psovati pokušava ne psovati pokušava ne psovati pokušava ne psovati pokušava ne psovati pokušava ne psovati pokušava ne psovati pokušava ne psovati pokušava ne psovati?? Pa ako pokušava ne psovati rije? pokušava ne psovati onda nije pokušava ne psovati pokušava ne psovati!!!!

8)

Al dobro, šalu na stranu, ispri?avam se, da je negdje pisalo "molim ne psovati" ne bi mi se "omaklo".

Iako, ne bih dao ruku u vatru da to zaista negdje ne piše, samo da sam promašio negdje usput...
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

sram te bilo, moramo ti reci da ne smiješ psovati :?: :lol:

nisam ni je znala da postoji cenzura dok na jednom
od foruma nije "upotrijebiti" bilo ispravljano u "pokusava ne posvati" :D
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
ban

Unread post by ban »

Izitpajn wrote:Al dobro, [?]alu na stranu, ispri?avam se, da je negdje pisalo "molim ne psovati" ne bi mi se "omaklo".
Nije nigdje pisalo. Nekako sam smatrao da se to podrazumjeva :roll: :lol:
MadDog
Ancient
Posts: 646
Joined: 21 Nov 2003, 10:14
Location: S onu stranu komandnog prompta
Contact:

Unread post by MadDog »

Nimrod wrote:
MadDog wrote: . forum za odrasle
a i toga ima?
a kako oni provjere koliko su im stari ?lanovi? :?:
Totalka offtopic:

Hmmm... ovo je bio samo primjer... naime, postoje mjesta na ovom lijepom netu gdje lijepo pi[?]e:
-adult-
Dakle, za odrasle... kakav je sadrĹžaj takvih foruma mislim da je skoro pa jasno samo po sebi...
Na takvim mjestima, ako su u pitanju nekakvi forumi (u [?]to iskreno sumnjam), bilo bi mogu?e upotrebljavati opscene izraze.
Na[?] forum nije takvo mjesto pa stoga upotreba opscenih izraza nije dopu[?]tena.
I s tim se slaĹžem, i slaĹžem se sa filtriranjem opscenosti jer mi se blago ?ini da dosta ljudi koristi psovku a da niti nije svjesna da to ?ini - po[?]tapalica im je.
Za[?]to onda ne bi postojalo mjesto gdje takve stvari nisu mogu?e.
Iako i psovka spada u slobodu govora i izraĹžavanja, postoji i doktorska disertacija o tome da je psovanje identi?no reĹžanju psa... heh... pa nismo valjda spali na to da reĹžimo jedan na drugog? (na stranu nick... :roll: )
"Zapravo najbolji dokaz da postoji inteligentni život u svemiru je da ga mi još nismo pronašli" by Nessa
Hic blog hic salta
MadDog
Ancient
Posts: 646
Joined: 21 Nov 2003, 10:14
Location: S onu stranu komandnog prompta
Contact:

Unread post by MadDog »

Nimrod wrote: nisam ni je znala da postoji cenzura dok na jednom
od foruma nije "upotrijebiti" bilo ispravljano u "pokusava ne posvati" :D
E, i odonda potje?e i ova rasprava i to da me ban proziva...
I zato smo oti[?]li u offtopic...

Who's the moderator?
How about preseljenje dijela postova na nosf/etc?... barem ovaj dio o cenzuri i psovanju?
"Zapravo najbolji dokaz da postoji inteligentni život u svemiru je da ga mi još nismo pronašli" by Nessa
Hic blog hic salta
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Nimrod wrote: nisam ni je znala da postoji cenzura dok na jednom
od foruma nije "upotrijebiti" bilo ispravljano u "pokusava ne posvati" :D
Jel vjerujes da su mi trebale dvije minute buljenja u tu recenicu da shvatim vic? :)

Nego, kako se rasprava seli na drugi podforum? Trebamo mi ili pustimo administratora...?
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

ban wrote:
Izitpajn wrote:Al dobro, šalu na stranu, ispri?avam se, da je negdje pisalo "molim ne psovati" ne bi mi se "omaklo".
Nije nigdje pisalo. Nekako sam smatrao da se to podrazumjeva :roll: :lol:
Mda, ?uj, Raos je rekao "psovanje je poezija" i s tim se donekle slažem. Ne da mi se sad obrazlagati jer mislim da bi se sve svelo na raspravu o okusima. Al ?injenica je da postoje ljudi kojima ta "poezija" smeta, pa, pošto ne želim ispast asocijalan... :)
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

evo rasprava preseljena u adekvatniji podforum

8)
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
L.Z.
Ancient
Posts: 691
Joined: 07 Sep 2003, 20:29
Location: Labin
Contact:

Unread post by L.Z. »

Ej, jel u ovm forumu dopušteno psovanje :P 8) :?: :wink:
Život je samo san na putu do smrti
MadDog
Ancient
Posts: 646
Joined: 21 Nov 2003, 10:14
Location: S onu stranu komandnog prompta
Contact:

Unread post by MadDog »

Klub se zove razvaljotka... no mi se ?inju da ne?e na 'vi[?]ijem' sferama netko ipak ne dopu[?]ta psovanje... a cjepidla?iti da se tu ne koriste filteri?... da ne bude ban napravio ban i tebi i meni i nama skupa sa majorom... :lol: :shock: :lol: :o
"Zapravo najbolji dokaz da postoji inteligentni život u svemiru je da ga mi još nismo pronašli" by Nessa
Hic blog hic salta
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

Izitpajn wrote:
Nimrod wrote: nisam ni je znala da postoji cenzura dok na jednom
od foruma nije "upotrijebiti" bilo ispravljano u "pokusava ne posvati" :D
Jel vjerujes da su mi trebale dvije minute buljenja u tu recenicu da shvatim vic? :)
Vjerujem, vjerujem, nama je su trebala tri posta za redom, različitih autora, da shvatimo da to nisu nepovezane bljezgarije ludih i neuračunjivih pojednica, već automatsko ispravljanje. :D

Ne moram ni spomenuti da je jedan moj post jaaako dugo stajao s takvom ispravkom, a niko ništa! ili me preskaču u čitanju il a priori misle
da mi fali podosta dasaka u glavi. :lol: :lol: :lol:
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
Post Reply