psovaèina

Mrgudov brlog.

Moderator: Xaotix

ban

Unread post by ban »

Izitpajn wrote: Jebga, kad si zajebo Ĺ i[?]ovi?a za zbirku... 8)
^^^^_____ ^^^^
Kako je ovo proslo? MadDog, izgleda da sam filtere toliko omekso da uopce ne rade :?
MadDog
Ancient
Posts: 646
Joined: 21 Nov 2003, 10:14
Location: S onu stranu komandnog prompta
Contact:

Unread post by MadDog »

ban wrote:
Izitpajn wrote: Jebga, kad si zajebo Ĺ i[?]ovi?a za zbirku... 8)
^^^^_____ ^^^^
Kako je ovo proslo? MadDog, izgleda da sam filtere toliko omekso da uopce ne rade :?
:oops:
Sad sam ja kriv? Lijepo...
:oops:

Ali, i prije nije reagiralo na "*eba" nego na "*ebi"...
"Zapravo najbolji dokaz da postoji inteligentni život u svemiru je da ga mi još nismo pronašli" by Nessa
Hic blog hic salta
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

no, no, svakom se omakne... :lol:
ja nisam ni skuzila...
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

ja nisam ni skuzila...
nisam ni ja :lol:
Instant Geek. Just Add Coffee.
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

Zašto nam uošće ograničavate slobodu izražavanja? Ili nas to potičete na kreativno psovanje? Kao npr. "mamu ti jašim, tatu ti plašim" i sl.? :lol: :twisted:
User avatar
L.Z.
Ancient
Posts: 691
Joined: 07 Sep 2003, 20:29
Location: Labin
Contact:

Unread post by L.Z. »

Ej, mislim da sam u Politici i gospodarstu učio da Ustav RH garantira svojim građanima slobodu izražavanja misli ... ako je moje mišljenje da se ***** zašto to nebi mogao izraziti i na forumu :twisted:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Život je samo san na putu do smrti
MadDog
Ancient
Posts: 646
Joined: 21 Nov 2003, 10:14
Location: S onu stranu komandnog prompta
Contact:

Unread post by MadDog »

L.Z. wrote:Ej, mislim da sam u Politici i gospodarstu u?io da Ustav RH garantira svojim gra?anima slobodu izraĹžavanja misli ... ako je moje mi[?]ljenje da se ***** za[?]to to nebi mogao izraziti i na forumu :twisted:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Stoga da se za[?]tite u[?]i/du[?]e/tijela ( :?: :!: :?: :?: :!: :?: ) potencijalnih maloljetnika - ?lanova ovog foruma... iako to nigdje eksplicitno nije nagla[?]eno, ovo nije tzv. forum za odrasle pa stoga ne bi trebalo koristiti neprikladne rije?i.

Nego, sad mi je palo na pamet:
-Klasifikacija psovanja u djece, ili kada se dijete moĹže smatrati neodgojenim - ako sa dvije godine uspije protepati pi*** ili sli?no, 'to je tak slatko'... ako sa [?]est do sedam godina nekoga po[?]alje urodno mjesto, 'nemoj to govoriti, to je nepristojno'... ako sa ?etrnaest opsuje profesoru i mater i oca onda ide pedagogu... a ako sa devetnaest ne zna govoriti ni[?]ta drugo osim p****, k****, J***te i sli?no, e, onda su roditelji krivi... zato, po[?]tovani roditelji - ako Va[?]e dijete upotrijebi ruĹžnu rije? ve? sa dvije godine - tko Vam je kriv - niste ga odgajali dobro ve? u startu.

Disklejmer: - ovo je izmi[?]ljena zafrkancija i plod je moje bolesne ma[?]te i pokvarenog mozga/Ĺželuca/smisla za [?]alu.
"Zapravo najbolji dokaz da postoji inteligentni život u svemiru je da ga mi još nismo pronašli" by Nessa
Hic blog hic salta
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

vidim da smo se vratili na "pokusava ne psovati" :roll:

bane, ajd bar stavi, kad se vec nesto mora stavljati u svrhu
sprječavanja neprikladnog izražavanja, da ispravlja u nešto
ljepše. Ili bar istinitije.
Tipa "psuje, al' mi ne damo" ili "zločesti, zločesti, pec pec!!!!"
Ili "ulazi u pretjerano detaljno opsivanje" hmm taj ne valja. :x
"opscena radnja nedopušteno napušta usta", "sere, a dobri smo si"
ili imate neki drugi prijedlog,?
jer da "pokusava ne psovati" -- bas i ne pokusava, psuje ko lud
:D :D :D :D
mislim da sam popilam previše kave :)
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

MadDog wrote: . forum za odrasle
a i toga ima?
a kako oni provjere koliko su im stari članovi? :?:
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
L.Z.
Ancient
Posts: 691
Joined: 07 Sep 2003, 20:29
Location: Labin
Contact:

Unread post by L.Z. »

Mislim da je dovoljno da ban naglasi da je psovanje najstrože zabranjeno i da će modernatori takve postove brisati, pošteni smo ljudi, poštovat ćemo to. :?
Ali ako nebismo poštovali ban će svima pokloniti eksplozivne ogrlice, onda jedna kriva riječ ... BUM :twisted:
Život je samo san na putu do smrti
ban

Unread post by ban »

Ljudi, nemojmo komplicirati. Mislim da j rijeci nije mjesto na ovom forumu. Ne vidim razloga zasto to jos objasnjavati.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

slažem se da nije lijepo psovat i svakako bi se te lo?še navike trebala riješit i u 'stvarnom' životu.. psovat na forumu je još ružnije, jer dok pri?amo, nekad i 'pobjegne' a da nismo toga svjesni, dok za vrijeme pisanja baš ne može 'pobje?'..

ina?e, podržavam prijedlog da se "pokusava ne psovati" zamijeni ne?im drugim, pa nek bude fora ?itat proste postove.. recimo "psuje ko lud" ili "as ti miša" ili "tako mi mlijeka u prahu".. nešto što bi nas zagolicalo :D
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
L.Z.
Ancient
Posts: 691
Joined: 07 Sep 2003, 20:29
Location: Labin
Contact:

Unread post by L.Z. »

Slažem se s Ire, ili to ili eksplozivne ogrlice :twisted:
Život je samo san na putu do smrti
User avatar
Klara
Ancient
Posts: 748
Joined: 21 Aug 2003, 20:15
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by Klara »

Kod onih klinaca od 14 godina koje spominje MadDog vi[?]e od slanja ravnatelju pomaĹže: "Kori[?]tenje prostih rije?i na nastavi (tj. postanju :wink: ) nije pristojno. Meni bi bilo drago da ih ne koristite..." :roll:

Da li na forumu postoji neki softver koji bi trebao prepoznavati "nezgodne rije?i"? :?:
Post Reply