Fejsbuk

Mjesto za rasprave o svemu onom što drugdje nije našlo mjesta.

Moderator: Xaotix

MadDog
Ancient
Posts: 646
Joined: 21 Nov 2003, 10:14
Location: S onu stranu komandnog prompta
Contact:

Re: Fejsbuk

Unread post by MadDog »

OK... prekasno sam došao online da bih BBS-ao, nisam IRC-ao, vrlo malo sam chatao ubilo kom obliku.
OK... preživio sam usenet maniju
OK... forumomanija me još drži - kako se vidi iz priloženog
OK... čak sam nešto neko vrijeme iskričario
OK... blogomanija... - imam čak i blog
OK... imam profil kojeg ne održavam negdje na LinkedIN-u
Ali... zbilja i najozbiljnije - nemam profila na Fejsu, nisam na Twitteru,... jesam štogod zaboravio?

Nazovite me seljačinom, ali meni je to debilno.
Ne kužim... ovak' ne stignem svugdje odjednom, a da skupljam prijatelje... ne znam... može mi to netko objasniti?
"Zapravo najbolji dokaz da postoji inteligentni život u svemiru je da ga mi još nismo pronašli" by Nessa
Hic blog hic salta
User avatar
Tanja.C
Ancient
Posts: 736
Joined: 02 Sep 2005, 11:11
Location: Dežela

Re: Fejsbuk

Unread post by Tanja.C »

MadDog wrote: Ne kužim... ovak' ne stignem svugdje odjednom, a da skupljam prijatelje... ne znam... može mi to netko objasniti?
Meni osobno je Fejsić sredstvo da vidim šta mi rade udaljeni frendovi/poznanici (u RL poznajem 3/4 svojih fejsbuk frendova), odigram si koju igricu, ispunim koji glupi kviz, gledam si fotke i tak. Meni je baš dobar za gubljenje vremena. :zubo:
Ali vidiš recimo, moj kolega o kojem sam pisala ranije koristi Facebook za reklamu (to nisam znala dok smo osobno razgovarali). Dodah ja njega za fejsbuk frenda i piše mi nakon par minuta da neka pozovem sve svoje prijatelje za koje znam da ih zanimaju koncerti / rock muzika / bendovi itd., da ga dodaju za frenda i da će im slat obavjesti o koncertima. E to je već druga spika! To više nije skupljanje frendova zbog preseravanja, nego zbog koristi. :notworthy:
Ali to da ima ljudi koji skupljaju frendove samo da se hvale koliko ih imaju - toga ima.
User avatar
writer16
Ancient
Posts: 653
Joined: 19 Nov 2005, 22:32

Re: Fejsbuk

Unread post by writer16 »

nemama fejs.... :kava:
ne osuđujem ljude koji ga imaju.... :kava:
Inside Every Living Person Is A Dead Person Waiting To Get Out
Terry Pratchett
Post Reply