SF na Interliberu 2007.

Predavanja, prezentacije, projekcije, druženja i slično, izvan uobičajenih fandomskih okupljanja ...

Moderators: Nimrod, Ire

Forum rules
1. U naslovu posta napišite o čeemu je riječ - predavanju, radionici, filmskoj projekciji, druženju, tv programu, izložbi i td.
2. Potom napišite naziv događaja.
3. Nakon toga datum kada se događaj treba odviti ili od kad do kad traje.
4. Sve ostale informacije napišite u samom postu. Bilo bi poželjno kad biste kopi-pejstali ili prepisali cijeli tekst, ne samo stavili link koji vodi nekamo drugdje.
TB
Ancient
Posts: 559
Joined: 31 May 2006, 13:25
Location: Zagreb

Unread post by TB »

Baš sam došao s Interlibera.
«Ubiq» izgleda debelo i respektabilno, prema sadržaju, ima se što za čitati. (Ja bi da je zeru bolji papir, ali to je već cjepidlačenje.)
«Bludućnost» je knjižica kulturnog izgleda, ne bi čovjek rekao da je sadržajo SF i seks, nego poezija. Po mom mišljenju lukavo, jer fanovi znaju da je ta zbirka SF, a sa ovakvim koricama mogla bi privući i nekoga tko SF inače ne čita. U zbirci je, da se pohvalim, i jedna moja prićica iz LR-a. :headbang: Postao sam književnik zahvaljujući LR-u! Priča je svega 100 riječi, ali je slatka.

Na "Interliberu" ima punio lipi' stvari. Kod Algoritma se može naći SF i F-a na debelom sniženju. Milesi Vorkosigani za 29 kuna! Kayevi romani i Neal Stephensonov "Potpini raspad", nešto od Crichtona, sve lijepe, debele i tvrde knjige za ukrasiti policu za svega 29 kuna! Negdje na sajmu, jeftina «Sablja» i razne druge stvari. Kod Macana i simpatičnih cura, dobije se 3 domaćice, tvrde korice, krasne ilustracije- za siću.

Teba pripaziti... Kao, sniženja, a novci samo odlaze. Nisu to baš tolika sniženja. Na kraju posjeta Interliberu pogledaš u novčanik i... uuups. :D
Moj dojam je da se sf-a izdaje sve više, a da strip izdavaštvo cvjeta, a da su cijene knjiga i stripova inače paprene.
User avatar
Nazir
Ancient
Posts: 917
Joined: 09 Aug 2006, 16:41

Unread post by Nazir »

Joj, nemam pojma koliko para da uzmem sa sobom kad cu ic... Bojim se samog sebe :zubo:
User avatar
4/\/I)`/
Puppeteer
Posts: 145
Joined: 16 Apr 2005, 01:39
Location: Astralna špilja.
Contact:

Unread post by 4/\/I)`/ »

žao mi je što sam propustila sf promocije na Interliberu.

općenito mi se sajam čini dosta u rangu prošle godine.
Nakon sto smo transhumirali Velebitom, susreli smo se oci u oci groznom transgresijskom diskrepancijom, kojeg li akcidenta! Zbog horibilnog gigantizma imisije nodalnih tiranopolisa , ekocid je bio negligentno neizbjezan...
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

TB wrote:Baš sam došao s Interlibera.
«Ubiq» izgleda debelo i respektabilno, prema sadržaju, ima se što za čitati. (Ja bi da je zeru bolji papir, ali to je već cjepidlačenje.)
«Bludućnost» je knjižica kulturnog izgleda, ne bi čovjek rekao da je sadržajo SF i seks, nego poezija. Po mom mišljenju lukavo, jer fanovi znaju da je ta zbirka SF, a sa ovakvim koricama mogla bi privući i nekoga tko SF inače ne čita. U zbirci je, da se pohvalim, i jedna moja prićica iz LR-a. :headbang: Postao sam književnik zahvaljujući LR-u! Priča je svega 100 riječi, ali je slatka.
pobogu TB, da si se identificirao na štandu, dobio bi svojih 5 autorskih primjeraka Bludućnosti .. :o ovako, šalji adresu na pm da ih dobiješ poštom!
Instant Geek. Just Add Coffee.
TB
Ancient
Posts: 559
Joined: 31 May 2006, 13:25
Location: Zagreb

Unread post by TB »

Dobio sam od Macana jedan primjerak "Bludućnosti" džabe, ali mislim da je to jer sam se istrošio na tom štandu. :D
User avatar
Sir John
Hani
Posts: 68
Joined: 22 Sep 2007, 17:36
Location: dva koraka do tamo

Unread post by Sir John »

i ja se istrosio na standu - ali od besplatnog su mi samo bukmarke nudili :x

:lol2:
kad vec biras idiota - neka bar bude plemenit...
User avatar
Nazir
Ancient
Posts: 917
Joined: 09 Aug 2006, 16:41

Unread post by Nazir »

Sir John wrote:i ja se istrosio na standu - ali od besplatnog su mi samo bukmarke nudili :x

:lol2:
Koliko si ti uvalili bluducnost razglednica? :D
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Nazir wrote:
Sir John wrote:i ja se istrosio na standu - ali od besplatnog su mi samo bukmarke nudili :x

:lol2:
Koliko si ti uvalili bluducnost razglednica? :D
:P
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Unread post by niniane »

Neki su te razglednice i dijelili po bircu i među ljudima... :D
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
Sir John
Hani
Posts: 68
Joined: 22 Sep 2007, 17:36
Location: dva koraka do tamo

Unread post by Sir John »

Nazir wrote:
Koliko si ti uvalili bluducnost razglednica? :D
dobio sam ih toliko da sam osjetio i upraznio potrebu za daljnom distribucijom

sta ti je psiholoska igra :D
kad vec biras idiota - neka bar bude plemenit...
Post Reply