vanzemaljci napadaju?

Mjesto za rasprave o svemu onom što drugdje nije našlo mjesta.

Moderator: Xaotix

User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

vanzemaljci napadaju?

Unread post by Ire »

:D

prvo je jučer došla vijest kako je viđen NLO, između ostalog, i iznad Knina ..
NLO nad Kninom

a onda stiže i vijest da je prošloga tjedna Zagreb "bombardiran" iz orbite, što su nam se tek sad sjetili objaviti ..
Meteor prsnuo iznad hotela Westin

evo i slika:

Image

NLO ..

Image
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Unread post by niniane »

Yes! Yes! YES!
Napokon, dokazi polako pristižu... Nismo sami! :headbang:

Fascinira me što je vijest o NLO-u bila čak i na Dnevniku... :uzdravlje:

Ja bih komadić meteora...
Možda iz njega izmili neki mali zeleni... :alien:
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

i konačno smo mi Hrvati prvi odabrani da nas porobe vanzemaljci, a ne stalno Američani :D
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Al jebga, nemamo Brusa Vilisa da nas spasi! Ko bi kod nas mogao preuzet njegovu ulogu? Mladen Grdović?
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Unread post by niniane »

Neeee....
Tko zna, možda su to New Age alieni koji su vrlo, vrlo prijateljski nastrojeni i zapravo nas žele uputiti u univerzalnu tajnu postojanja.... :P
A ako nisu... Damn all, treba nam superheroj!

Jel čitao netko strip koji je izlazio za vrijeme rata, junak je bio SuperHrvoje koji se pretvara u kamenog čovjeka (i ispucava kamenje, radi potrese i sl . - pravi kamenjarac! :P ) čim položi ruke na hrvatsko tlo?....
Možda bi on pomogao?....
:P :P :P
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2852
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Unread post by Xaotix »

Dokaz da u svemiru IMA inteligentnog oblika zivota je taj da nas se doticni jos nije potrudio kontaktirati.

Dakle, ovaj kamenko koji se nabacuje po Westinu i nije toliko inteligentan cim nam dolazi u goste. Mozda je gadjao Amere ali je, eto, promasio.

Ili su to turisti? :scratch:
Evo prilike da se dokopamo pravih deviza! :headbang:
Randomness is strong with this one!
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Unread post by niniane »

Xaotix wrote:Dokaz da u svemiru IMA inteligentnog oblika zivota je taj da nas se doticni jos nije potrudio kontaktirati.
Kako znaš da nije? Možda se njihovi oblici komunikacije naprosto razlikuju od naših. Možda je bacanje metora njihov način za reći "Hello, people from Earth". Možda će sljedeći korak biti velika slova na nebu koja kažu "Hello, you stupid people from Earth, you who didn`t understand our first greeting".... :alien: :D
Xaotix wrote:Ili su to turisti? :scratch:
Evo prilike da se dokopamo pravih deviza! :headbang:
Definitivno! Na razini svemira, možda je Zemlja jednako egzotična alienima koliko je hrvatska obala egzotična strancima.... Hm, primjećuje li netko uzorak ovdje? Mislim da osim novih, pravih deviza možemo očekivati i zagađenje, povišenje cijena na cijelom planetu, turističke ture rezervirane samo za izvanzemaljce, rasprodaju dijela po dijela Zemlje alienskim ulagačima i slične poteškoće vezane za procvat turizma.
Eh.... :pale:
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

a šta sam ja govorio, ali ne... nitko mene ne slusa :blob:
nema me.
User avatar
Nazir
Ancient
Posts: 917
Joined: 09 Aug 2006, 16:41

Unread post by Nazir »

niniane wrote:
Xaotix wrote:Ili su to turisti? :scratch:
Evo prilike da se dokopamo pravih deviza! :headbang:
Definitivno! Na razini svemira, možda je Zemlja jednako egzotična alienima koliko je hrvatska obala egzotična strancima.... Hm, primjećuje li netko uzorak ovdje? Mislim da osim novih, pravih deviza možemo očekivati i zagađenje, povišenje cijena na cijelom planetu, turističke ture rezervirane samo za izvanzemaljce, rasprodaju dijela po dijela Zemlje alienskim ulagačima i slične poteškoće vezane za procvat turizma.
Eh.... :pale:
Ma kakvi! Udarit cemo im takve carine da ce bjezat od nas! A kad im jos stavim uvozne kvote po kilogramu ljigavstine koju luce ne ce se usudit ni prdnut kod nas. Onda kad im jos uvedem takav tecaj da ce mijenjat kg urana za jedan euro ce razmisljat jel ce sladoled od vanilije ili kondom koji cu im prodat ko javni wc :vrag:

Turizam ce da cvate jace neg je to prorok Mile predvidio u Zimmer Fraju :mod:
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Unread post by niniane »

Pa, Nazir, to je... Vrlo dobro, ali ne misliš li... ovaj... da je to ipak malo... kako da kažem... mislim... preekstremno? Mislim, što ako ti alieni budu imali znatno moćniju tehnologiju od naše (a imat će sigurno) i onda skuže da smo ih svim silama nastojali opelješiti i raspale po našem milom i dragom planetu svom svojom silom i snagom i pošalju nas u vječna lovišta?....

Moramo samo paziti da nas Amerikanci ne prestignu. Oni su poznati po tome da se JEDINO ONI i SAMO ONI susreću sa alienima.

Kad će naši snimiti film o invaziji aliena?... :pale:
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Zar niije već snimljeno nekoliko serija o alienima kod nas? Kad vidim kako glume u onim vilama marijama i zabranjenim ljubavima u zaleđu ili kako se već zovu, nameće mi se zaključak da tako katastrofalno mogu glumiti samo alieni.
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
Nazir
Ancient
Posts: 917
Joined: 09 Aug 2006, 16:41

Unread post by Nazir »

niniane wrote:Pa, Nazir, to je... Vrlo dobro, ali ne misliš li... ovaj... da je to ipak malo... kako da kažem... mislim... preekstremno? Mislim, što ako ti alieni budu imali znatno moćniju tehnologiju od naše (a imat će sigurno) i onda skuže da smo ih svim silama nastojali opelješiti i raspale po našem milom i dragom planetu svom svojom silom i snagom i pošalju nas u vječna lovišta?....
Pa cuj, ako su to izvanzemaljci ko iz Adamsovog svijeta, onda ne ce bit problema :D

Ako ne, onda je'ga :oops:
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Unread post by niniane »

SAMSUILUNOV OTAC wrote:Zar niije već snimljeno nekoliko serija o alienima kod nas? Kad vidim kako glume u onim vilama marijama i zabranjenim ljubavima u zaleđu ili kako se već zovu, nameće mi se zaključak da tako katastrofalno mogu glumiti samo alieni.
Jes, jes, tu si u pravu - ali to je onda serija u kojoj glume alieni, a ne serija o alienima... A ja bih baš jednu takvu.... :alien:
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Unread post by niniane »

Nazir wrote:Pa cuj, ako su to izvanzemaljci ko iz Adamsovog svijeta, onda ne ce bit problema :D Ako ne, onda je'ga :oops:
Eh, da.... Još ako imaju nekog simpatičnog depresivnog robota... :D
Dokle god ne recitiraju katastrofalno lošu poeziju, dobro je....
Post Reply