RiMangAnime

Klubovi, fanzini, konvencije, sajtovi, Bogdaj veći kup ...

Moderator: Dagi

Terminus
Ewok
Posts: 6
Joined: 27 Nov 2006, 22:10
Location: Rijeka
Contact:

RiMangAnime

Unread post by Terminus »

Dakle, još jedan klub u Lijepoj našoj :D (koji je ovo već po redu? XD )

RiMangAnime, ili skračeno RMA je klub koji okuplja fanove animea i mangi, te Japana opčenito. Uglavnom so bazirani u Rijeci ali to ne znači da nemamo članova i izvana. Naš portal možete naći na http://www.rimanganime.com (u subotu će biti pušten u pogon, još nas muči WYSIWYG editor) a forum na http://www.rimanganime.com/smf (ima samo 15-ak članova jer nam je hoster prilikom kupnje domene koruptirao sql bazu -.- a neki stariji članovi još ne znaju za novu domenu).

No dosta o net verziji toga...
Trenutno tražimo prostorije u kojima ćemo se moči okupljati a kada to jednom sredimo u programu ćemo nuditi projekcije animea (očekivano, zar ne? :P ) ali i tečajeve crtanja mangi (što će nam vjerojatno pomagati Stjepan Å ejić i Linda Lukušić - bacite pogled na njihove radove na DeviantArtu ili samo upišite imena u Google) a ako bude sreće onda i tečaj japanskog jezika i pisma, a program ćemo obogačivati kako se budemo širili.

To je više manje i ukratko sve o nama xD Ako ima još kakvih pitanja samo tipkajte, odgovoriti ću na njih ASAP ;)
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

za nekakvu pomoć (financijsku i inu) bilo bi vam zgodno da se možda obratite japanskoj ambasadi, ako već niste .. oni naime imaju neke natječaje za financiranje programa u kulturi i vjerujem da bi bili zainteresirani .. :mrgreen:
Instant Geek. Just Add Coffee.
Jan Digoel Anthalion
Hani
Posts: 98
Joined: 21 Sep 2006, 21:17
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Jan Digoel Anthalion »

Japasnka ambasada neche pomochi...

Nechu u detalje - ali dok sam josh pisao za Yoshi, manganime fanzine, te bio blizak sa glavnim urednikom - kontaktirali smo jap.veleposlanszvo vishe puta za pomoch u pretakanje fanzina u - magazin.

Ali nishta.

To je njima pop kultura i mozhesh se - hebati.

Ako nije Miyazaki, praktički je napostojeći japanskoj ambasadi anime/manga na koji treba obratiti pozornost...
Zadnje sam slušao na svom kompu, ovo što vidite ispoda:
Image
A bogme, kliknite na ovaj iznad chart i čiča The Anthalion će vas naučiti šta je glazba. Image
Terminus
Ewok
Posts: 6
Joined: 27 Nov 2006, 22:10
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by Terminus »

well, više od love trenutno trebamo reklamu, a i za to imamo plan...

Stjepan Å ejić, svjetski poznati crtač uskoro izdaje strip. U promociji stripa koristiti će glazbu Savage Harmonyja a ja hostam njihov portal i forum, dakle reklama stripa je reklama SH-a a reklama SH-a je naša reklama...

Naravno, ne znači da mi je to dosta, tražimo članove a skupa s time svaku reklamu koju možemo naći. Potencijalni sponzori trebali bi nam više kao partneri u stilu nabavljanja animea i mangi (zasad sam kontaktirao samo Algoritam i More Comics i ni jedni se ne javljaju dalje)
Post Reply