Aleksandar Žiljak na TV-u 13. i 14. 11.

Predavanja, prezentacije, projekcije, druženja i slično, izvan uobičajenih fandomskih okupljanja ...

Moderators: Nimrod, Ire

Forum rules
1. U naslovu posta napišite o čeemu je riječ - predavanju, radionici, filmskoj projekciji, druženju, tv programu, izložbi i td.
2. Potom napišite naziv događaja.
3. Nakon toga datum kada se događaj treba odviti ili od kad do kad traje.
4. Sve ostale informacije napišite u samom postu. Bilo bi poželjno kad biste kopi-pejstali ili prepisali cijeli tekst, ne samo stavili link koji vodi nekamo drugdje.
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Aleksandar Žiljak na TV-u 13. i 14. 11.

Unread post by Nimrod »

Danas, na HTV 2 u 23:20 u emisiji "Na rubu znanosti" pod naslovom Tajanstvena morska čudovišta gostuje Aleksandar Žiljak. Oni koji ga poznaju, znaju da bez divovskih lignji ne bu prošlo. :)

U utorak, 14. 11. na OTV-u Aleksandar će pričati o znanstvenoj fantastici. Emisija se zove Svakodnevica i ide od 16 do 17, a Aleksandar će biti prvi ili drugi gost. :blob: :blob: :blob:
Last edited by Nimrod on 13 Nov 2006, 12:44, edited 1 time in total.
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

:occasion9: jej!!!
Instant Geek. Just Add Coffee.
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Dagi »

Yey!
User avatar
Bubba Zanetti
Pa'u 10. razine
Posts: 428
Joined: 09 Jul 2006, 12:42

Unread post by Bubba Zanetti »

Pogledao Na rubu znanosti i moj dojam je da Mišak sa Kriptozoologijom sigurno nemože fulat, pa da naprave i još 2 ili 3 emisije.
Jest da nije bilo Ogopogoa među čudovištima, al taj ionako spada u slatkovodne izmišljotine tipa Loch Ness Monster. :D
No sljedeći put bi mogli prijeći u svijet manjih životinja tipa kukci, iako nisu toliko glamurozni kao ove mrcine.
:uzdravlje:
Perhaps it's the result of an anxiety.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

ne zaboravite pogledat danas žiljaka na OTV-u između 16 i 17 sati!
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Gledao sam Žiljka na rubu znanosti i što reći? Slažem se s Bubbom. Moglo bi se napravit cijelu seriju emisija o kriptozoologiji. A Žiljak bi bio voditelj. Zapravo me čudi što još nitko o tome nije odlučio praviti dokumentarce. Ono s voditeljem koji trčkara među velociraptorima i dimetrodonima sasvim lijepo izgleda. Zar ne bi bila fora gledati voditelja koji pliva uz Nessie ili baca štap tasmanijskom tigru?

Žiljak, :mrgreen:
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
TB
Ancient
Posts: 559
Joined: 31 May 2006, 13:25
Location: Zagreb

Unread post by TB »

SAMSUILUNOV OTAC wrote:Gledao sam Žiljka na rubu znanosti i što reći? Slažem se s Bubbom. Moglo bi se napravit cijelu seriju emisija o kriptozoologiji. A Žiljak bi bio voditelj. Zapravo me čudi što još nitko o tome nije odlučio praviti dokumentarce.
Žiljak, :mrgreen:

Nitko nece Ziljka nazvati i reci mu : "Ajde napravi emisiju." Ziljak bi trebao sam smisliti emisiju pa im ponuditi...
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Naravno. Pitanje je želi li to Žiljak raditi? Ne znam kako je Mišak došao do svoje emisije, ali sasvim mu lijepo ide.
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
Aleksandar Ziljak
Ancient
Posts: 959
Joined: 09 Apr 2004, 18:42

Unread post by Aleksandar Ziljak »

SAMSUILUNOV OTAC wrote:Gledao sam Žiljka na rubu znanosti i što reći? Slažem se s Bubbom. Moglo bi se napravit cijelu seriju emisija o kriptozoologiji. A Žiljak bi bio voditelj. Zapravo me čudi što još nitko o tome nije odlučio praviti dokumentarce. Ono s voditeljem koji trčkara među velociraptorima i dimetrodonima sasvim lijepo izgleda. Zar ne bi bila fora gledati voditelja koji pliva uz Nessie ili baca štap tasmanijskom tigru?

Žiljak, :mrgreen:
Dakle, ti mi plaćaš put do Å kotske i Tasmanije? :)
A. Ziljak
TB
Ancient
Posts: 559
Joined: 31 May 2006, 13:25
Location: Zagreb

Unread post by TB »

Aleksandar Ziljak wrote:
SAMSUILUNOV OTAC wrote:Gledao sam Žiljka na rubu znanosti i što reći? Slažem se s Bubbom. Moglo bi se napravit cijelu seriju emisija o kriptozoologiji. A Žiljak bi bio voditelj. Zapravo me čudi što još nitko o tome nije odlučio praviti dokumentarce. Ono s voditeljem koji trčkara među velociraptorima i dimetrodonima sasvim lijepo izgleda. Zar ne bi bila fora gledati voditelja koji pliva uz Nessie ili baca štap tasmanijskom tigru?

Žiljak, :mrgreen:
Dakle, ti mi plaćaš put do Å kotske i Tasmanije? :)

Sljeme i Bundek. :-)

Za emisiju o Sljemenskom tigru:
Setaj se oko Puntijarke na Sljemenu uz dramaticnu glazbu i kadrove iz cudnih uglova... Ide glas u off-u:
"Postoji li Sljemenski Tigar? Nasa ekspedicija nije urodila plodom, ali osim sto smo otkrili pozamasne kolicine skorenog izmeta, za vrijeme snimanja, (Zoom na zbunje.), imali smo stalno osjecaj da nas "nesto" promatra ..."

Za emisiju o cudovistu iz Bundeka: platis pivo kojem penzioneru kojih ima koliko hoces oko jezera i eto ti svejedocanstva.
:- )))
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Unread post by Bahod »

Aleksandar Ziljak wrote:Dakle, ti mi plaćaš put do Å kotske i Tasmanije? :)
ak dobim na lotu platim ja ;)
s tim da idem s tobom kao savjetnik za ljudske resurse (ili tako nešto) :lol:
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

platis meni put do irske...

budemo se najeli ludih gljiva pa gledali vile i vilenjake :uzdravlje:
nema me.
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Aleksandar Ziljak wrote: Dakle, ti mi plaćaš put do Å kotske i Tasmanije? :)
Eto čistog kapitalističkog razmišljanja. Gdje ti je avanturistički duh? Malo hičhajkinga, pa malo slijepog putničarenja... :drunken: Dok dođeš do Tasmanije, otkrit ćeš još šest novih nepoznatih životinja.
Al, stvarno. Kad bi ponudio ideju za takvu emisiju nekome vani, mislim da bi ju prihvatili bez velikog razmišljanja. Ako znaš njemački jezik, ponudi njima. Oni vole takve stvari. :o
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
Tomislav Sakic
The Q
Posts: 1042
Joined: 24 Nov 2004, 11:36
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Tomislav Sakic »

TB wrote:Za emisiju o Sljemenskom tigru:
Setaj se oko Puntijarke na Sljemenu uz dramaticnu glazbu i kadrove iz cudnih uglova... Ide glas u off-u:
"Postoji li Sljemenski Tigar? Nasa ekspedicija nije urodila plodom, ali osim sto smo otkrili pozamasne kolicine skorenog izmeta, za vrijeme snimanja, (Zoom na zbunje.), imali smo stalno osjecaj da nas "nesto" promatra ..."
To ti je vec radio Pervan u Zlocestoj djeci. Valjao se kao majmun po Zrinjevcu, lupajuci granama, uz soundtrack Kubrickove 2001. A onda je intervjuirao ljude po trgu pitajuci ih sto misle o tapirima i cudnovatim kljunasima.
Locked