Armagedon now

Priče (nevezane za Literarnu radionicu), pjesme, crteži i ostale kreacije forumaša

Moderators: Nimrod, niniane

User avatar
Panonsky
Puppeteer
Posts: 127
Joined: 19 Oct 2006, 23:13
Location: Planet Zemlja

Unread post by Panonsky »

niveska16 wrote:Pročitala 3 maj, bravo Panonsky...
Hvala,hvala, taj link sam stavio samo da se vidi s koliko entuzijazma pišem i koliko je kretenski posao u 3maju,jer doći doma slomljen i nagutan otrovnih isparenja pa sjesti i napisati nešto....e to je posao.A kakva mi je nagrada može se vidjeti [url=http://nebeski_dvori.mojblog.hr/permalink.aspx?id=78273#comments]ovdje[/url].
Naravno ovdje je samo jedna priča koja ne može pokazati stvarno stanje stvari jer nije baš sve tako crno,primjerice ekipa s kojom radim je super pa se nekako da izdržati. :mrgreen:
?
User avatar
Indigo Montoya
Ancient
Posts: 605
Joined: 25 Mar 2004, 13:12
Location: Out of my mind
Contact:

Unread post by Indigo Montoya »

1st of all: Welcome to the club mr.P :uzdravlje:

2nd of all: Pročitao obje verzije priče i "Zemaljsko roblje" i moje je mišljenje da te zanovijetanja ovdje uvijek dežurnih čuvara jezika i stila nesmiju baciti u depru ...trebao bi ih uzeti u obzir jer je odreda riječ o primjedbama koje su na mjestu, koje su dobrohotne i koje će u konačnici doprinjeti izgradnji tvoje vještine pisanja. A vještina k'o vještina premda omogućena talentom (u ovom slučaju pripovjedačkim) raspe se k'o prdac na vjetru bez vježbe i treninga. Moj ti je stoga savjet jednostavan i može se svesti na tri točke:

1) Piši - stalno, učestalost stvara naviku a iz navike se rađa disciplina bitna stvar za nekoga tko želi pisati na duže staze (iz gušta il' za novce whatever)

2) Piši - često i bez nužnog povoda, ideje redovno naviru i tijekom samog procesa cijeđenja umnih slika na papir

3) Piši - kako ti dođe, pisanje je za razliku od rada u škveru ;) stvar trenutka, nadahnuća i duha a za analizu napisanog i korekcije uvijek ima vremena

Sve ostalo pofatat ćeš "in the process", objavljuj napisano, traži ljude da napisano pročitaju i ponukaj ih na komentar (ovdje takvih fala bogu ima prava hrpa), komentare prouči, primjedbe i prijedlog uvijek shvati dobrohotno, izvuci pouke, korigiraj nedostatke i ...

Piši ponovo....

čitamo se...


:blob:
Image
User avatar
niveska16
Puppeteer
Posts: 147
Joined: 30 Jun 2006, 22:08
Location: Dalmacija

Unread post by niveska16 »

Ovaj mi Montoya izgleda baš pametan :mrgreen: Ja pišem već dugo, a čini mi se da bih od njega mogla nešto naučiti.Zato,Panonsky, poslušaj ga...i piši.
User avatar
Panonsky
Puppeteer
Posts: 127
Joined: 19 Oct 2006, 23:13
Location: Planet Zemlja

Unread post by Panonsky »

E hvala ljudi na podršci :mrgreen: Indigo kao da mi čitaš misli jer tako kako si napisao već postupam jedan određeni vremenski period, također se ne ljutim na konstruktivne primjedbe dapače... Malo se zastidim :oops: kada čitam ove vaše priče koje objavljujete bilo ovdije bilo u literalnoj radioni, jer to je toliko dobro da vam mogu samo čestitati. Mogu jedino napomenuti da sam na ovom forumu naučio više nego u školi, barem što se tiče pisanja i na tome vam svima hvala. :) (a ovi smajlići su prezarazni)
?
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Unread post by Bahod »

Panonsky wrote: Malo se zastidim :oops: kada čitam ove vaše priče koje objavljujete bilo ovdije bilo u literalnoj radioni, jer to je toliko dobro da vam mogu samo čestitati.
pa kad već čitaš slobodno ostavi pokoji komentar ;)
User avatar
Panonsky
Puppeteer
Posts: 127
Joined: 19 Oct 2006, 23:13
Location: Planet Zemlja

Unread post by Panonsky »

Bahod wrote:
pa kad već čitaš slobodno ostavi pokoji komentar ;)
Potpuno si u pravu, evo odsad komentiram pročitano ;)
?
Post Reply