Problem

Mjesto za rasprave o svemu onom što drugdje nije našlo mjesta.

Moderator: Xaotix

User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Navodno istinita priča:
Došo Goran Ivanišević u birc, popio nešto, ono, pivu, sok, vatever, dođe konobar naplatit, ovaj nije imao sitnog i da mu novčanicu od 500 kuna. Konobar uzme i ode. Ode do blagajne, nešto prtlja, uzme neke boce, odnese ih drugim mušterijama, nekome nešto naplati i tako, šeta on po bircu neko vrijeme, radi svoj posao, a Goran gleda li ga gleda. I okej, ima čovjek para, 500 kuna ni simo ni tamo, ali ipak je malo glupo da ga ovaj oženi za toliko. I prođe nekih pet minuta, možda i više, i ustane on i dođe do momka i kaže, "čuj, ja sam tebi dao 500 kuna, sad, znam ja da imam para, ali ipak malo je glupo da uzmeš i ništa ne kažeš a ja gledam i čekam i ne znam oćeš il nećeš..."
A konobar ga pogleda u oči, tutne mu u ruku već pripremljen kusur i izgovori: "E sad znaš kako je meni dok te gledam kad igraš."

A inače, glede mede i onih majki, kćeri, policajaca i zatvorenika, ja sam to riješio nekih tri puta. Prvi put mi je trebalo pet minuta. Drugi put dvadeset. Treći isto negdje dvadeset. četvrti sam odustao nakon tri jer mi se više nije dalo. Dakle, čak i ako ste to riješili jednom, to nije garancija da ćete opet ;)
Post Reply