PREDSTAVLJANJE KNJIGE: Hrvatski vampir u BP clubu (6.6.)

Predavanja, prezentacije, projekcije, druženja i slično, izvan uobičajenih fandomskih okupljanja ...

Moderators: Nimrod, Ire

Forum rules
1. U naslovu posta napišite o čeemu je riječ - predavanju, radionici, filmskoj projekciji, druženju, tv programu, izložbi i td.
2. Potom napišite naziv događaja.
3. Nakon toga datum kada se događaj treba odviti ili od kad do kad traje.
4. Sve ostale informacije napišite u samom postu. Bilo bi poželjno kad biste kopi-pejstali ili prepisali cijeli tekst, ne samo stavili link koji vodi nekamo drugdje.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

PREDSTAVLJANJE KNJIGE: Hrvatski vampir u BP clubu (6.6.)

Unread post by Ire »

vrijeme: 6.6.2006., 18 h
mjesto: Zagreb, BP club, Teslina 7

Predstavljanje najnovije knjige Naklade Ljevak - 'Vampir' održat će se u utorak, 6. lipnja, u 18 sati, u zagrebačkom BP clubu.

O knjizi će govoriti Boris Perić, autor, Edo Popović, urednik Biblioteke 21 i Borivoj Radaković, književnik. Dr.sc. Tomislav Pletenac, urbani antropolog, govorit će o fenomenu vampirizma.

Također, bit će prikazan i kratki film 'Vampir mog zavičaja' nastao u Istri, a gospodin Mladen Rajko predstavit će projekt 'Jure Grando - hrvatski vampir'. Prisutni će imati iznimnu priliku kušati prvo vampirsko vino 'Jure Grando' te vampirsku rakiju.
Last edited by Ire on 07 Jun 2006, 09:56, edited 1 time in total.
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
arkturuz
Puppeteer
Posts: 152
Joined: 31 May 2006, 12:36
Location: Planet Zephulor

Unread post by arkturuz »

Prisutni ?e imati iznimnu priliku ku[?]ati prvo vampirsko vino 'Jure Grando' te vampirsku rakiju.
Can't wait it :uzdravlje:
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Zna li se o ?emu je knjiga (mislim, jel fikcija, esej, dokumentaristika ili "dokumentaristika") i tko je autor?
Tomislav Sakic
The Q
Posts: 1042
Joined: 24 Nov 2004, 11:36
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Tomislav Sakic »

:scratch: Pa o toj knjizi bruje svi jos od SFeraKona. Rijec je o podebljem romanu Borisa Perica, kojeg sam valjda vidio s knjigom na TV-u vec pet puta ovaj tjedan, i pretpostavljam glavnoj konkurenciji Raosovoj Vertikali za SFeru iduce godine... :drunken:
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Ako je suditi po predavnaju na Sferakonu koje je odrĹžao o vampirima, na kojemu sam bio, mislim da bi knjiga trebala biti zanimljiva. ?im budem imao priliku, nabavit ?u si ju. Dao je zanimljivu teoriju u Grandu. Pretpostavljam da se i o tome radi u knjizi.
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
Tomislav Sakic
The Q
Posts: 1042
Joined: 24 Nov 2004, 11:36
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Tomislav Sakic »

Predstavljanje je bilo jako zgodno, a pazinski filmi? dobar trash. Osim mene, od eseficara sam prepoznao Hrvoja Prcica, Davora Sisovica i Darija Rukavinu. davors je izazvao gromoglasan smijeh uznemirenom izjavom da Jure Grando nije slovenski vampir :ocasion: Ah, lokalpatriotizam :uzdravlje:
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Tomislav Šaki? wrote:od eseficara sam prepoznao (...) Darija Rukavinu
:lol:
User avatar
Tanja.C
Ancient
Posts: 736
Joined: 02 Sep 2005, 11:11
Location: Dežela

Unread post by Tanja.C »

Tomislav Šaki? wrote: davors je izazvao gromoglasan smijeh uznemirenom izjavom da Jure Grando nije slovenski vampir :ocasion: Ah, lokalpatriotizam :uzdravlje:
Da, da... još nam i vampire kradete. :x
(Nisam se mogla suzdržati. :ocasion: )
I naravno, šalim se!!! :uzdravlje:
Post Reply