Ja ovo vi[?]e ne mogu podnijeti

Mjesto za rasprave o svemu onom što drugdje nije našlo mjesta.

Moderator: Xaotix

User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

Zeljko wrote:ljudi rije? je o sexu :ocasion: :flower:
Uzalud ti je trud brate, na ovom forumu jedina vrsta sexa koja je opstaje gore navedeno j***je u zdrav mozak. :(
At last, the stars are finally right...
User avatar
Sandman
Ancient
Posts: 746
Joined: 28 Oct 2004, 09:26
Location: Republika P

Unread post by Sandman »

Dagon wrote:Uzalud ti je trud brate, na ovom forumu jedina vrsta sexa koja je opstaje gore navedeno j***je u zdrav mozak. :(
Zdrav mozak?! :dontknow:
"Life... is like a grapefruit. It's orange and squishy, and has a few pips in it, and some folks have half a one for breakfast."
Douglas Adams
User avatar
Alien2dio
Pa'u 10. razine
Posts: 487
Joined: 08 Oct 2003, 13:48
Location: SB
Contact:

Unread post by Alien2dio »

Kron wrote:Ja imam velike predrasude prema hrvatima. Primjer uspjesnog hrvata je ratni profiter, tajkun, HDZovac, i politicar. Znaci da bih bio uspjesan moram krasti, ubijati i lagati!!
A Lana Pavic?
(When Lisa asks him about recycling)
Mr. Burns: Oooh, so Mother Nature needs a favor?! Well maybe she should have thought of that when she was besetting us with droughts and floods and poison monkeys! Nature started the fight for survival, and now she wants to quit because she's losing. Well I say, hard cheese
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Unread post by Bahod »

OPROSTI!!!

Lana radi ko mrav
Em prodaje super stvari na TV, em sad vodi svoju emisiju na Z1
a navodno pi[?]e i knjigu

zato pusti Lanu na Miru. :lol:
Kron
Ewok
Posts: 27
Joined: 10 Sep 2005, 18:20

Unread post by Kron »

Bahod wrote:a navodno piše i knjigu
Uh jedva cekam da to vidim.

Buduci da nisam nikada cuo za doticnu osobu, prvo sam se preplasio da mi nedostaje opce kulture. Ali onda mi je google ovo izbacio:
Neki nepotrebni web site wrote:Manekenka Lana Pavi?, koju znamo kao Reebok voditeljicu iz zabavne emisije "Živi zid" nedjeljom,
odlu?ila se na nagovor de?ka, ugraditi ekstenzije za kosu i tako pove?ati volumen i dužinu kose.
Lani smo ugradili GREAT LENGHTS umetke za kosu, najpoznatijeg prizvo?a?a umetaka za kosu na svijetu.
:!:
I moram reci da sam bio sretniji dok nisam znao tko je ona. Ali eto dati cu sve od sebe da zaboravim na nju.
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Unread post by Bahod »

kak ne zna[?] za Lanu
pa di ti kupuje[?] ku?ne potreb[?]tine; u du?anu???
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Kad ve? spominjemo Jane Doeove hrvatske estrade, who the hell is Ivana Dela??! ?uo sam za nju vi[?]e puta, ali nikako ju ne mogu svrstati.
Otkad su bili oni Super Story Extra Nova TV Music Talents Motherfucking Stars Idols Ili Kako Se Ve? Zovu Shows, pojavilo se tih "zvijezda" ko govana. Ĺ to kaĹže Mesi?, otvorim pa[?]tetu, a iz nje isko?i Jadranka Kos... pardon, neka od tih one hit wondera. :o
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Unread post by Bahod »

mislom stvarno pa vi ne znate osnovne pojmove op?e kulture :;

VANA DELA?, MISS UNIVERSE HRVATSKE 2003.

Image
Svaka djevojka koja se prijavi na izbor za Miss nada se pobjedi. Dugo sam se pripremala za ovo natjecanje, godinama sanjala da ?e, moĹžda, i meni staviti krunu na glavu i, eto, to mi se napokon i ostvarilo. Na takva natjecanja obi?no dolaze djevojke od 18 ili 19 godina, no meni je [?]kola uvijek bila na prvom mjestu pa sam ?ekala da najprije apsolviram i tek onda poku[?]am ostvariti svoje ma[?]tarije. Nisam poĹžalila! Za[?]to sam pobjedila ba[?] ja? Sve su djevojke bile lijepe, i svaka je imala ne[?]to posebno. Ja sam se trudila biti ono [?]to jesam, prirodna i jednostavna, i sretna sam da je Ĺžiri to prepoznao. Nisam imala tremu, jer sam ipak bila pred svojom publikom, a prednost 'doma?eg terena' nije za podcijeniti - rekla je Ivana Dela? u svom prvom
evo da ne umrete u neznanju
MadDog
Ancient
Posts: 646
Joined: 21 Nov 2003, 10:14
Location: S onu stranu komandnog prompta
Contact:

Unread post by MadDog »

Bahod wrote:mislom stvarno pa vi ne znate osnovne pojmove op?e kulture :;

VANA DELA?, MISS UNIVERSE HRVATSKE 2003.

evo da ne umrete u neznanju
Bolje bi bilo da smo ostali u mraku neznanja... :dontknow:
"Zapravo najbolji dokaz da postoji inteligentni život u svemiru je da ga mi još nismo pronašli" by Nessa
Hic blog hic salta
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Unread post by Bahod »

vidim ja da vi ne znate cijeniti taj rad i trud tih mladih djevojaka
i zato se uvrije?en povla?im iz ove rasprave
User avatar
Zeljko
Ancient
Posts: 770
Joined: 31 Mar 2005, 22:39
Location: Sarajevo
Contact:

Unread post by Zeljko »

ja mislio vesna pisarovi?
Woe be unto him who opens one of the seven gateways to hell, because through that gateway evil will invade the world.
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

SAMSUILUNOV OTAC wrote:Kad ve? spominjemo Jane Doeove hrvatske estrade, who the hell is Ivana Dela??! ?uo sam za nju vi[?]e puta, ali nikako ju ne mogu svrstati.
To je ona guska koja skupa s BlaĹži?kom vodi na HRT-u (ili je barem vodila) Magazin Formule 1. Da mi je znati po kojim kriterijama? :x
At last, the stars are finally right...
User avatar
Miles
Ancient
Posts: 776
Joined: 25 Feb 2005, 16:01
Location: sarajevo

Unread post by Miles »

Po kriterijama ljepote, naravno. Op?e je poznato kako je formula 1 muški sport pa tko ?e nabrijanim fanovima iste :oops: prenositi najnovije vijesti bolje od misice? :))
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

Ok, ako ti ona lijepa, onda stvarno ima[?] problema... Uostalom, u zadnje vrijeme na te izbore ljepote prijavljuju se Ĺženske koje ni samo da nisu lijepe, nego ispodprosje?ne. A a ko se i zalomi koja lijepa, nikad je ne izaberu. Evo sveĹži primjer: na zadnjem izboru miss Universe Hrvatske od 5 finalistica za misicu su izabrali najve?eg gabora.
At last, the stars are finally right...
Post Reply