H5N1 dan Ĺživota...

Mrgudov brlog.

Moderator: Xaotix

Post Reply
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

H5N1 dan Ĺživota...

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Nisam siguran na koji bi forum trebao staviti ovu temu, pa sam izabrao ovaj.

Opet se probudio na[?] mali gladni virus, ali ovaj put je strpao stvari u vre?u i preselio nam se u bliĹže krajeve. A pro[?]irio je i jelovnik. Ve? su ?etiri ili pet osoba umrle u Turskoj (sad se pojavilo nekoliko zaraĹženih i u Ankari). KaĹžu da bi u Kroej[?]u mogao sti?i krajem sije?nja ili po?etkom velja?e.
Sje?am se kad su na[?]li one labudove u Orahovici i Na[?]icama (nije mi ba[?] bilo svejedno jer ja ne Ĺživim daleko od Orahovice), svi su nas na sva zvona uvjeravali kako je prakti?ki nemogu?e da virus prije?e sa ptice na ?ovjeka. Treba prvo prije?i na sisavca koji je genetski sli?an nama, pa mutirati, pa prije?i na ?ovjeka koji je ve? zaraĹžen ljudskim virusom gripe, pa opet mutirati, pa tek onda postaje smrtonosan. Jako su male [?]anse da se to desi, govorili su.
Ali, eto, desilo se. Sad nas uvjeravaju da su jako male [?]anse da virus prelazi s ?ovjeka na ?ovjeka.
Kad se i to desi, onda ?e nam valjda sugerirati da ?e biti izrazito male [?]anse da se me?usobno zarazimo ako pobijemo sve ljude koji nam se pribliĹže na manje od sto metara. ?isto radi predostroĹžnosti. Pa ?e nam onda Vlada to kompenzirati nov?anom od[?]tetom.
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
Zeljko
Ancient
Posts: 770
Joined: 31 Mar 2005, 22:39
Location: Sarajevo
Contact:

Unread post by Zeljko »

na[?]u "zemlju" i virusi zaobilaze :ocasion:
Woe be unto him who opens one of the seven gateways to hell, because through that gateway evil will invade the world.
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

No problem!
Kad se zarazim, kihnem u kovertu, pa ti po[?]aljem. :ocasion:

Deal?
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
Zeljko
Ancient
Posts: 770
Joined: 31 Mar 2005, 22:39
Location: Sarajevo
Contact:

Unread post by Zeljko »

samo ako ?e[?] usput poslati i neki DVD sa 5 divxa :headbang:
Woe be unto him who opens one of the seven gateways to hell, because through that gateway evil will invade the world.
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

Ja sam zasada bila imuna na te viruse, moji uku?ani poku[?]avali mi zabraniti da hranim divlje ptice kad krenula sva ova halabuka s pti?jem gripom, ali sada su se smirile. Ali u po?etku su bile tolikko psihoti?ne da su me poku[?]avali zabraniti da pu[?]tam ma?ke u ku?u, jer one love ptice, pa mogle nama prenjeti pti?ju gripu. :x
At last, the stars are finally right...
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

poku[?]avali zabraniti da pu[?]tam ma?ke u ku?u, jer one love ptice, pa mogle nama prenjeti pti?ju gripu.
Ti ima[?] puno Ĺživotinja, koliko sam skuĹžio. Spominje[?] pse, pa ma?ke... :duckie: Ja imam jednog psa, al na svu sre?u oko mene nitko nema koko[?]i, tako da sam miran neko vrijeme. A i nije ba[?] zainteresiran za lov. Previ[?]e se druĹži s ljudima, pa... skre?em s teme. :scratch: :x
Trebalo bi otvoriti nekakav topic o ku?niim ljubimcima ako ve? ne postoji. :scratch:
Nego, je li gledao netko Outbreak? Odmah sam se sjetio tog filma kad su oni veterinari masakrirali koko[?]i po selima. :whax:
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
Post Reply