prstoanusna teorija prvog bliskog kontakta treĂŚe vrste

Mrgudov brlog.

Moderator: Xaotix

Lakat Brade Pedalj Muza

prstoanusna teorija prvog bliskog kontakta tre?e vrste

Unread post by Lakat Brade Pedalj Muza »

Odu[?]evljen doprinosom gospi?kog suca teoriji prava i komunikologije, zapitao sam se kako bi u duhu njegovih prstoanusnih teorema izgledao bliski kontakt tre?e vrste s alienima koji nas nenadano posjete sretni [?]to su otkrili jo[?] jednu inteligentnu rasu i voljni s nama podijeliti blagodati svoje civilizacije. I tako se njihov lete?i tanjur spusti na glavni trg u Gospi?u. Izlazi kapetanica broda, sada u rangu kozmi?ke ambasadorice dobre volje, a, dok HRT sve prenosi za CNN i ostatak svijeta, do?ekuje je delegacija koju vodi veleumni gospi?ki sudac. Ni pet ni [?]est on njoj u prijateljskom pozdravu bliske komunikacije uvali prst u anus...

Ĺ to mislite, [?]to bi se dalje doga?alo?
Last edited by Lakat Brade Pedalj Muza on 22 Dec 2005, 12:14, edited 1 time in total.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

and they lived happily ever after
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

ROTFLMAO x1575676576576

:notworthy:
nema me.
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

?ovjek se samo htio rukovati, kaĹže na[?] prosvije?eni sudac. :puke:

MoĹžda je ko[?]arka[?]ica (zaboravio sam kako se zove) imala toliko velike hemoroide da ih je jadnik zamijenio za prste... :bootyshake:
:scratch:
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
ban

Unread post by ban »

Gospicki slucaj je trijumf znanosti prava nad pravdom kao i nuzno nedorecenim zakonom koji barem spominje penetraciju ne prodiruci poblize u njezinu narav. Toga ima ko sodera u americkim serijama a siguran sam i u americkoj praksi. Jedino sto tamo presedani mogu nesto promijeniti a ovaj slucaj moze vjerojatno posluziti i kao medjunarodni presedan tako da, formalnopravno, za Amerikance prosiri konvencije drustveno prihvacenih nacina pozdravljanja. Svojedobno je cak i jedan neprezaljeni americki predsjednik raspravaljao o naravi cina koje Amerikanci imaju za pravo drzati seksualnima.
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2852
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Re: prstoanusna teorija prvog bliskog kontakta tre?e vrste

Unread post by Xaotix »

Lakat Brade Pedalj MuĹža wrote: I tako se njihov lete?i tanjur spusti na glavni trg u Gospi?u. Izlazi kapetanica broda, sada u rangu kozmi?ke ambasadorice dobre volje, a, dok HRT sve prenosi za CNN i ostatak svijeta, do?ekuje je delegacija koju vodi veleumni gospi?ki sudac. Ni pet ni [?]est on njoj u prijateljskom pozdravu bliske komunikacije uvali prst u anus...

Ĺ to mislite, [?]to bi se dalje doga?alo?
Pa sad.. to bi samo bilo vracanje milog za drago za opcepoznatu praksu aliena:
Alien Anal Probe

Kad malo razmislim, lik zbiljam misli unaprijed. Eto, kad alieni dodju, on ce jedini biti kvalificiran za Ambasadora. :bootyshake:
Randomness is strong with this one!
User avatar
Miles
Ancient
Posts: 776
Joined: 25 Feb 2005, 16:01
Location: sarajevo

Unread post by Miles »

Ja mislim da je tu zajebalo tužilaštvo. Trebali su ga optužiti za sexualno zlostavljanje ili tako nešto, a ne silovanje.
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Ja sam pravnik, ali kad ?itam o takvim stvarima, zapitam se da li sam izabrao pravo zanimanje.
Logika toga suca je bila da to nije silovanje zato [?]to se silovanje definira kao penetracija spolnog organa jedne osobe u spolni organ druge. Zna?i, tip je slobodno mogao uzeti metalnu [?]ipku i rovariti po Ĺženi bez da snosi posljuedice jer ju nije silovao. Zakoni su vrlo neprakti?no sredstvo postizanja pravde. MoĹže[?] ih interpretirat kako ti pa[?]e.
Iskreno, ne bih se uop?e ?udio kad bi se saznalo da na rezutlat tog slu?aja nije utjecala i ?injenica [?]to je Ĺžrtva crnkinja.
Nas svi profesori na faksu u?e da u na[?]oj struci termin "emocija" ne postoji. Objektivnost i samo objektivnost. Ali, na?i ?ovjeka (a da nije mrtav ili u komi ili da ne pati od nekog psihosomatskog poreme?aja) koji moĹže svoje osje?aje ostavit sa strane. Pogotovo kad se radi o drugim ljudima.
Ja mislim da je tu zajebalo tuĹžila[?]tvo. Trebali su ga optuĹžiti za sexualno zlostavljanje ili tako ne[?]to, a ne silovanje..
Tu se slaĹžem.
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2852
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Unread post by Xaotix »

Miles wrote:Ja mislim da je tu zajebalo tuĹžila[?]tvo. Trebali su ga optuĹžiti za sexualno zlostavljanje ili tako ne[?]to, a ne silovanje.
Imam los osjecaj da se nas pravni sustav polako pocinje ugledati u anglosaksonski... Problem je kad interpretacija TEKSTA pocinje biti bitnija od interpretacije SMISLA!
Kvaka je u i tome sto se bilo kakvi seksulani delikti kod nas uvijek kaznjavaju blazom kaznom. Uvijek se iskopaju nekakve olakotne okolnosti, kako god glupo zvucale. Ispada da pravni sustav stiti krivca. Gospic je samo ekstremni slucaj, povezan s politikom.
Randomness is strong with this one!
Lakat Brade Pedalj Muza

Unread post by Lakat Brade Pedalj Muza »

SAMSUILUNOV OTAC wrote:Ja sam pravnik, ali kad ?itam o takvim stvarima, zapitam se da li sam izabrao pravo zanimanje.
Naravno da si dobro izabrao jer pravo je mjera ure?enosti sustava. Ne znam jesi li slu[?]ao predavanja profesora Trive, ali on je divno objasnio SLOVO i DUH zakona. Ono [?]to je bitno u pravu, a poglavito kod sudaca i presuda jest duh zakona, [?]to je zakonodavac imao na umu kod dono[?]enja zakona i [?]to je njime Ĺželio posti?i. To je jedno. A drugo krucijalno pitanje su?enja jest pitanje dokaza i dokazivosti. Dakako, premisa za dobro su?enje jest neovisnost i nekorumpiranost sudstva. Dakako i kontroliranje sudstva i presuda preko vi[?]ih sudova. Tu su na[?]i temeljni problemi - kad su u vrhovno sudsko tijelo, Ustavni sud, birani ljudi poput Vice Vukojevi?a i Milana Vukovi?a, a za predsjednika SMiljko Sokol koji je ustvrdio da novac nije imovina, onda je jasno da su nam sudovi krajnje korumpirani, a i nestru?ni. Ne postoji prava kontrola sudstva i zato imamo suce i presude a la Lozina ili ovaj prstoanusnopozdravni. I tre?i uzrok - stranke na vlasti ne Ĺžele ni pogledati a kamoli u?initi ne[?]to da se promijeni sudstvo, jer im upravo takvo, korumopirano i nesposobno, sudstvo odgovara.
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

stranke na vlasti ne Ĺžele ni pogledati a kamoli u?initi ne[?]to da se promijeni sudstvo, jer im upravo takvo, korumopirano i nesposobno, sudstvo odgovara.
To je to?no i tu se javlja novi problem. Je li mogu?e ostati po[?]ten i dosljedan samome sebi i vlastitim principima, a da ne propadne[?] u Ĺživotu, ako je sistem oko tebe - grubo ?u se izraziti - zasnovan na amoralnosti. Ili bolje re?i, amoralnost je postala moralna kategorija.
Neki Pero recimo Ĺželi biti po[?]teni odvjetnik. I po?ne on tako lijepo raditi, me?utim s vremenom shvati da svi sporovi koje je izgubio nisu isklju?ivo rezultat njegove nesposobnosti, jer neke je slu?ajeve vodio savr[?]eno, by the book, ali opet nije pobijedio protivni?ku stranu, koja je, usput traljavo obavila svoj posao. A sve je to rezultat, recimo politi?ke orijentacije suca ili protivni?ke stranke. Nakon nekoliko takvih poraza, Pero se po?ne pitati, ima li smisla ostati po[?]ten, kad svi oko njega varaju?
Recimo daa zaklju?i da nema jer mora od ne?ega Ĺživjeti i prehranjivati obitelj a novac mu ne?e dolaziti od izgubljenih sporova koje je vodio na po[?]ten na?in. Pa i on postane nepo[?]ten.
I onda do?e neki odvjetnik Marko i tako pri?a ide u nedogled.
Ovdje se vi[?]e ?ak ne radi samo o tome da su pravo i pravda dvije potpuno razli?ite stvari. Mislim da bi se pravo trebalo preimenovati u politi?ko pravo .
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
Lakat Brade Pedalj Muza

Unread post by Lakat Brade Pedalj Muza »

Stoji [?]to si rekao, ali pitanje je za[?]to zdvajati. Mene frend stalno tu?e u tenisu, ali i dalje igram jer gu[?]tam u samoj igri. OK, egzistencijalne igre su ne[?]to drugo. Ipak se na[?]e pravo polako pomi?e naprijed. Vi[?]i sudovi sve ?e[?]?e obaraju diletantsske/korumpirane presude, utjecaj i kontrola EU-a ?e jo[?] pogurnuti taj trend. Dakle nade ima, a zdvajanje tipa "a u PM, kud svi Turci tud i mali Mujo" doista ?e te baciti u PM. A povremeno benigno zaobi?i proceduru ili iskoristiti mala vrata - boĹže moj, ljudski je grije[?]iti - sve dok je to bezazleno i donosi najve?u koristi klijentu.
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Stoji [?]to si rekao, ali pitanje je za[?]to zdvajati.
Ma ne zdvajam ja. ?ak se veselim velikom novom svijetu nepo[?]tenja koji me o?ekuje. :evil2: Ljudi mi ionako govore da sam prepo[?]ten u Ĺživotu i da ?u nadrljati, pa da barem malo vidim kako je to on the other side :evil1: :evil2: :evil1: :druid:

Zezam se. Ne valja previ[?]e idealizirati posao kojim se bavi[?], a isto tako ne valja biti ni preveliki pesimist. Zlatna sredina s povremenim tendencijama na jednu i drugu stranu, ovisno o datoj situaciji, su garancija za opstanak. :uzdravlje:
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

OK, sad je to dospjelo i u Wikipediu:

http://en.wikipedia.org/w/index.php?tit ... d=34123675

Obratite paĹžnju na zadnji pasus u obi?ajama:
Citat:
In Croatia, inserting a finger into another person's anus is considered equivalent to a handshake by a District Court's ruling of December 2005.
:x :x :x
At last, the stars are finally right...
Post Reply