prstoanusna teorija prvog bliskog kontakta treĂŚe vrste

Mrgudov brlog.

Moderator: Xaotix

User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

:pottytrain2:

:x
Instant Geek. Just Add Coffee.
MadDog
Ancient
Posts: 646
Joined: 21 Nov 2003, 10:14
Location: S onu stranu komandnog prompta
Contact:

Unread post by MadDog »

E, a ako se pogleda malo revizije tog trenutnog dokumenta onda se vidi kako je taj zadnji pasus rezultat sva?e na relacijama biv[?]e Juge, jer je prije pisalo "In Montenegro...", a onda je netko taj pasus izbrisao... pa je onda netko tre?i postavio "In Croatia... "

"Prednosti" Wikipedie :!:
"Zapravo najbolji dokaz da postoji inteligentni život u svemiru je da ga mi još nismo pronašli" by Nessa
Hic blog hic salta
MadDog
Ancient
Posts: 646
Joined: 21 Nov 2003, 10:14
Location: S onu stranu komandnog prompta
Contact:

Unread post by MadDog »

A sada taj pasus vi[?]e ne postoji... it has been edited by "humble" me...

Do daljnjega... :flower:
"Zapravo najbolji dokaz da postoji inteligentni život u svemiru je da ga mi još nismo pronašli" by Nessa
Hic blog hic salta
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Pa baš i nisi trebao. Mislim, sudska odluka je sudska odluka :x
MadDog
Ancient
Posts: 646
Joined: 21 Nov 2003, 10:14
Location: S onu stranu komandnog prompta
Contact:

Unread post by MadDog »

Izitpajn wrote:Pa ba[?] i nisi trebao. Mislim, sudska odluka je sudska odluka :x


:;

Malko sam zastao, razmislio, pa zaklju?io kako bolje da ti ne kaĹžem niti ne[?]to ugodno, niti ne[?]to neugodno...

Strpljivo prekriĹživ[?]i ruke ispred sebe ([?]to prema govoru tijela zna?i ne[?]to, ali ne znam [?]to) poku[?]avam ti sasvim smireno objasniti kako, pa makar i ovako malenim, bezna?ajnim koracima djelujem u smjeru ovjerodostojenja Wikipedie as such, tako da ju se moĹže sve ?e[?]?e i ?e[?]?e uzimati u obzir kao vjerodostojan i povjerljiv izvor.

Na stranu [?]to je sudac izvalio idiotariju "ako bismo ekstrapolirali to pona[?]anje, tada bi se lako i rukovanje moglo proglasiti silovanjem", ali onda iz te izjave ekstrapolirati jo[?] jednu o?ajnu glupost koja pak kvari ionako labavu slikicu o nama tu na Zapadnom Balkanu - nema smisla.

Iako zvu?i kao dobar [?]tos,... pa.... ba[?] i nije... bez obzira pisalo to za Hrvatsku, Crnu Goru ili Alfu Centauri (bez obzira [?]to kaĹžu da se mala krznena bi?a sa Alfe Centauri pozdravljaju upravo tako).
:drunken:
"Zapravo najbolji dokaz da postoji inteligentni život u svemiru je da ga mi još nismo pronašli" by Nessa
Hic blog hic salta
User avatar
Alien2dio
Pa'u 10. razine
Posts: 487
Joined: 08 Oct 2003, 13:48
Location: SB
Contact:

Unread post by Alien2dio »

Ako je prst u anus ekvivalent rukovanju onda je Clinton bio u pravu kad je rekao da oralni sex i nije sex nego recimo ekvivalent klimanju glavom.
Prema gore navedenom ja sam slobodan za klimanje glavom ponedjeljkom od 13-15 i svake druge subote u kasnonocnom terminu.
(When Lisa asks him about recycling)
Mr. Burns: Oooh, so Mother Nature needs a favor?! Well maybe she should have thought of that when she was besetting us with droughts and floods and poison monkeys! Nature started the fight for survival, and now she wants to quit because she's losing. Well I say, hard cheese
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2852
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Unread post by Xaotix »

Alien2dio wrote:Prema gore navedenom ja sam slobodan za klimanje glavom ponedjeljkom od 13-15 i svake druge subote u kasnonocnom terminu.
Kojom glavom klimas? :scratch:
Da ne bi bilo iznenadjenja :;
Randomness is strong with this one!
Post Reply