Sferakon FAQ

Jednogodišnji čušpajz

Moderator: niniane

User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Sferakon FAQ

Unread post by Ire »

na monitorovom sam forumu iz vica predložila da složite FAQ za Sferakon, al što više razmišljam o tome, ne ?ini mi se ko loša ideja.

bilo bi dobro da skupite sva ova više i manje blesava pitanja i na njih više i manje ozbiljno odgovorite i to fino postate na sajt. i onda kad neko nai?e s ve? tisu?u puta pokrenutim i odgovorenim pitanjem, vi ga lijepo usmjerite na FAQ.. možda tako ne bi milijardu puta morali odgovarati i objašnjavati jedno te isto, a možda bi se s vremenom i broj gluposti koje neko provali smanjio..

:dontknow: just an idea
Instant Geek. Just Add Coffee.
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Dagi »

Ideja je dobra, uzeto na znanje!

Uzgred, dobar Ti je novi avatar!
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

hvala i hvala

:)
Instant Geek. Just Add Coffee.
BerislavLopac
Ancient
Posts: 503
Joined: 27 Jun 2004, 19:05
Location: Zagreb
Contact:

Re: Sferakon FAQ

Unread post by BerislavLopac »

ire wrote:na monitorovom sam forumu iz vica predložila da složite FAQ za Sferakon, al što više razmišljam o tome, ne ?ini mi se ko loša ideja.

bilo bi dobro da skupite sva ova više i manje blesava pitanja i na njih više i manje ozbiljno odgovorite i to fino postate na sajt. i onda kad neko nai?e s ve? tisu?u puta pokrenutim i odgovorenim pitanjem, vi ga lijepo usmjerite na FAQ.. možda tako ne bi milijardu puta morali odgovarati i objašnjavati jedno te isto, a možda bi se s vremenom i broj gluposti koje neko provali smanjio..

:dontknow: just an idea
Dobra ideja, i implementirat cu je na admin sucelje za sferakon.org. Tko je popunjavati?

Berislav
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: Sferakon FAQ

Unread post by Izitpajn »

BerislavLopac wrote:Dobra ideja, i implementirat cu je na admin sucelje za sferakon.org. Tko je popunjavati?
Ajd napravi interfejs, podijeli par pasvorda pa ?emo valjda malo po malo...
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Re: Sferakon FAQ

Unread post by Nimrod »

Izitpajn wrote:
BerislavLopac wrote:Dobra ideja, i implementirat cu je na admin sucelje za sferakon.org. Tko je popunjavati?
Ajd napravi interfejs, podijeli par pasvorda pa ?emo valjda malo po malo...
malo pomalo being the operative word here, but I'm in.
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
BerislavLopac
Ancient
Posts: 503
Joined: 27 Jun 2004, 19:05
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by BerislavLopac »

OK, radim na tome. Nadam se glavninu sajta napraviti ovaj vikend, ako mi vrijeme dopusti.

Zasad, imat ce opcenite tekstove, vijesti, FAQ, podatke s dosadasnjih Sferakona i mozda jos nesto. Primam sugestije za sadrzaj, plus ako imate kakve tekstove posaljite mi ih.

Kad smo vec kod toga, trebali bi mi podaci o dobitnicima nagrade Sfera za 2004 -- autor, naslov, vrsta, gdje je objavljeno. Takodjer i podaci o zadnjoj zbirci -- naslov, urednik/ci, autor naslovnice.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

BerislavLopac wrote:Kad smo vec kod toga, trebali bi mi podaci o dobitnicima nagrade Sfera za 2004 -- autor, naslov, vrsta, gdje je objavljeno. Takodjer i podaci o zadnjoj zbirci -- naslov, urednik/ci, autor naslovnice.
Pa imaš sve to na http://www.sfera.hr...
BerislavLopac
Ancient
Posts: 503
Joined: 27 Jun 2004, 19:05
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by BerislavLopac »

Silly me. :oops:

Thanks.
Post Reply