Ima li živih?

Razgovori ugodni o udruzi, prostoru, tračevima i svemu ostalome ...

Moderator: niniane

User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Traže se dobrovoljci. Ali ne dobrovoljci koji ?e napraviti sajt i ostaviti ga, nego oni koji ?e ga onda i nastaviti održavati, pa makar i ovako kilavo kao ja.
šta, tebi se više ne da il ti se ne da slušat ljude kako kukaju sad ne valja ovo sad bi ja ovako aj ti napravi onako?
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

ire wrote:
Traže se dobrovoljci. Ali ne dobrovoljci koji ?e napraviti sajt i ostaviti ga, nego oni koji ?e ga onda i nastaviti održavati, pa makar i ovako kilavo kao ja.
šta, tebi se više ne da il ti se ne da slušat ljude kako kukaju sad ne valja ovo sad bi ja ovako aj ti napravi onako?
Ne, ne, htio sam re?i da, ako netko želi napraviti sajt bolje (ili bolji sajt), dobrovoljci su uvijek dobrodošli. Ja ?u raditi onoliko koliko (i onako kako) budem mogao, a kad više ne budem mogao, onda više ne?u. U bilo kojoj fazi primam padobrance, a ako ih ne bude, onda ?e sajt biti kakav je sad.
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Dagi »

That's the [?]pirit!
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Ne, ne, htio sam re?i da, ako netko želi napraviti sajt bolje (ili bolji sajt), dobrovoljci su uvijek dobrodošli. Ja ?u raditi onoliko koliko (i onako kako) budem mogao, a kad više ne budem mogao, onda više ne?u. U bilo kojoj fazi primam padobrance, a ako ih ne bude, onda ?e sajt biti kakav je sad.
pitam jerbo imam par ideja u vezi (re)dizajna sajta.. neku ve?er sam sjedila za kompom i malo se igrala s bojama. ništa radikalno, al ak te zanima.. :hiding:
Instant Geek. Just Add Coffee.
BerislavLopac
Ancient
Posts: 503
Joined: 27 Jun 2004, 19:05
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by BerislavLopac »

OK, ovako: kako je ovaj thread postao vec podugacak, a i poanta se pomalo gubi u raznim digresijama, otvorit cu dva nova threada: jedan na temu kako i zasto SFera nema poantu s kojom je osnovana, a drugi (milijarditi put) na temu SFerinog i Sferakonskog sajta.
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Dagi »

O?ekujem sa zanimanjem!
BerislavLopac
Ancient
Posts: 503
Joined: 27 Jun 2004, 19:05
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by BerislavLopac »

Dagi wrote:O?ekujem sa zanimanjem!
Evo imas, pa citaj. :ocasion:
Post Reply