Život poslije smrti?

Mjesto za rasprave o svemu onom što drugdje nije našlo mjesta.

Moderator: Xaotix

Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Re: Život poslije smrti?

Unread post by Zoran »

Izitpajn wrote: 07 Jul 2023, 13:49 Ja iskreno želim da društvene mreže umru bolnom smrću i da se ljudi vrate ovamo jer otkako je ovo umrlo, počelo je umirati i sve ostalo.
Pa da! Ok, možda ne bih tako dramatično u smislu da je "počelo umirati sve ostalo" ali mi svakako ništa NAKON foruma nije zamijenilo informativnu i komunikacijsku funkciju koju su imali forumi.
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2852
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Re: Život poslije smrti?

Unread post by Xaotix »

suaco wrote: 07 Jul 2023, 22:01 ... Sto me ponukalo na razmisljanje - sto bi se moralo dogoditi da se forumi probude?
Evo, upravo sudjeluješ u eksperimentu!

Mislim, nema me par dana, a kad dođem ima više poruka nego u zadnjih 5 godina? JESE VI NORMALNI?
*uzdah* niš, idem odvojiti vrijeme za forum ... jope :D
Randomness is strong with this one!
User avatar
Zeljko
Ancient
Posts: 770
Joined: 31 Mar 2005, 22:39
Location: Sarajevo
Contact:

Re: Život poslije smrti?

Unread post by Zeljko »

Zasto je ovo umrlo
Sjecam se nekog fajta irene i prodaje nekom drugom...onda je i to puklo
Woe be unto him who opens one of the seven gateways to hell, because through that gateway evil will invade the world.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: Život poslije smrti?

Unread post by Izitpajn »

Nije puklo zbog toga. To se riješilo (valjda, ne sjećam se uopće što je bilo), ali onda su ljudi polako prestali dolaziti, sve je otišlo u Honduras na fejzbuk, pa smo se prestali rinuti o ovome, pa je bio hakerski napad, pa je bilo nedostupno neko vrijeme (godinu-dvije-tri), pa smo onda preselili na SFerin sajt i rezurektali i sad smo tu :)

Još samo da se ovi smajliji malo poštelaju...
User avatar
Zeljko
Ancient
Posts: 770
Joined: 31 Mar 2005, 22:39
Location: Sarajevo
Contact:

Re: Život poslije smrti?

Unread post by Zeljko »

Puko kvar
Woe be unto him who opens one of the seven gateways to hell, because through that gateway evil will invade the world.
Post Reply