15.06.2004. Rijeka, KUC Kalvarija, 19:30 h, promocija knjige

Rasprave o knjigama, časopisima, fanzinima, stripovima, uglavnom svemu što se lista, a ima (ili nema) veze sa SF-om

Moderator: Ire

Post Reply
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

15.06.2004. Rijeka, KUC Kalvarija, 19:30 h, promocija knjige

Unread post by Zoran »

Valjda već svi znate, ali smo pomaknuli sa 19:00 na 19:30 pa da ne kažete da nisam rekao itd. Dakle:

Daje se na znanje cijenjenom pučanstvu da će dana gospodnjeg 15.06.2004. (među svekolikim pukom poznatijim kao utorak)u 19:30 sati, u velebnim prostorima Kulturnog Centra Kalvarija koji se našao shodnim smjestiti u gradu Rijeci, održati prezentacija zbirke pripovjedaka Najbolji na svijetu, autora Zorana Krušvara (ubaciti razne pohvalne epitete).

Događaj će svojim prisustvom uveličati brojni plemeniti gosti poput Tatjane Jambrišak i Darka Macana. Posebno valja istaknuti da je povodom ovog događaja najavljena i slušaonica SF glazbe za izbor koje su zaduženi SF pisci Raul Jereb i Pavle Valerjev (koji će, doduše, biti prisutan samo duhom a ne i tijelom) te mladi znanstvenik Igor Bajšanski.

Svi koji mogu doći pozvani su da to i učine, a oni koji ne mogu doći pozvani su da pošalju svoje prijatelje, rodbinu i poslovne suradnike.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

lijepo se provedite :wave: :uzdravlje:
Instant Geek. Just Add Coffee.
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

Ja upravo proživljavam preplavljivanje emocijama. Prezentacija je bila (po mom mišljenju) više nego uspješna.

Ispričavam se Klari na ružnom rukopisu u posveti, ali ruke su mi se skroz tresle i stavljao sam ljudima točkice na slova koja ih inače nemaju, tako da mislim da nitko neće uspjeti pročitati što sam napisao u posvetu (ti si još dobro prošla jer je tvoja kratka)

Također, kako sam bio sav smušen UOPĆE SE NE SJEĆAM nikoga koga sam večeras upoznao, tako da te Klara molim da mi pošalješ neku fotku na mail inače te neću prepoznavati na cesti a ne želim ispadati bezobrazan ;-)
User avatar
davors
Ancient
Posts: 795
Joined: 19 Aug 2003, 01:51
Location: Pazin
Contact:

Unread post by davors »

Zoran wrote:Ja upravo proživljavam preplavljivanje emocijama. Prezentacija je bila (po mom mišljenju) više nego uspješna.
Predstavljanje knjige je bilo izvrsno, okupilo se jako puno ljudi (nisam brojao, ali cini mi se da ih je bilo najmanje sezdeset), Macan je bio duhovit, Tatjana je bila puna lijepih rijeci za Zorana i njegove price, culi smo pohvale i Zoranove bake i njegove profesorice, a i Zoran je, iako vidno zbunjen, bio jako dobar u odgovaranjima na Macanova i Tanjina pitanja. Uz talk-show, procitana je i prica "Miss Universe". Jako nam je drago sto smo potegnuli iz Pazina na ovo rijecko predstavljanje, bas je bio uzitak. Cestitke Zoranu, a zbirku "Najbolji na svijetu", naravno, toplo preporucujem svima koji je jos nisu procitali.

Davor
User avatar
Klara
Ancient
Posts: 748
Joined: 21 Aug 2003, 20:15
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by Klara »

I meni je drago [?]to sam bila na promociji. Bilo je zanimljivo, zabavno, duhovito... :mrgreen:
Davors je ve? ispri?ao [?]to se doga?alo ali nije rakao da je Zoran nosio veliku Ĺžutu kravatu :;

Na po?etku je Macan rekao da na promociji Zoran "ima teĹžak zadatak ispasti faca pred ljudima koji ga poznaju". Ja mislim da je uspio :)
Ispri?avam se Klari na ruĹžnom rukopisu u posveti, ali ruke su mi se skroz tresle i stavljao sam ljudima to?kice na slova koja ih ina?e nemaju...
Pa tome i sluĹže posvete, treba napisati ne[?]to neponovljivo :)
(Usput, da vidi[?] moj rukopis ne bi mi se ispri?avao.)
Tako?er, kako sam bio sav smu[?]en UOP?E SE NE SJE?AM nikoga koga sam ve?eras upoznao...
Na slijede?oj promociji ne?e[?] biti toliko uzbu?en i svega ?e[?] se sje?ati.

Jo[?] jednom ?estitam! :ocasion:

Usput, ju?er sam skuĹžila u ?emu je fora iz Future: "...sanjam jednog mr[?]avog Macana."
User avatar
mcn
Forumaš mcn
Posts: 315
Joined: 02 Feb 2004, 13:03

Unread post by mcn »

>ali cini mi se da ih je bilo najmanje sezdeset

Pred sam poccetak sam ih izbrojio 90, ne raccunajuchi nas troje za stolom ni konobara.

Eto, kad autor studira marketing pa zna kako se to radi ...

mcn
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

davors wrote: culi smo pohvale i Zoranove bake
:) E to su svi krivo shvatili: TO MI NIJE BAKA!! To je bila teta knjižničarka koja se spominje u pogovoru knjige. Jedna cura je čak zabrijala da mi je to dadilja :error: :)
Post Reply