Cyber books za razmjenu

Rasprave o knjigama, časopisima, fanzinima, stripovima, uglavnom svemu što se lista, a ima (ili nema) veze sa SF-om

Moderator: Ire

User avatar
Klara
Ancient
Posts: 748
Joined: 21 Aug 2003, 20:15
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by Klara »

evo par linkova ako te zanima djelo simmonsa


Hvala na linkovima. Da, doista su ?etiri knjige. Nisam zapamtila jer sam ih doĹživjela kao cjelinu.
Zelznyevih Amberskih kronika, je ?itao ko?
Nisam ?itala. Da li je to ono sa lavom i ormarom - ako je, serija mi se svidjela.
ban

Unread post by ban »

A meni se taj Hyperion nekako nije svidio. Imam i njega i Pad, ali sam stao na pola prve knjige i prestao.
Sad mu dosta hvale <a href='http://www.amazon.com:80/exec/obidos/re ... 0380978938' target='_blank'>Ilium</a>. Nisam citao, ali i kritike su dobre, a i dugo je na ljestvicama.
User avatar
Den
Pa'u 10. razine
Posts: 457
Joined: 04 Aug 2003, 22:19
Location: Osijek

Unread post by Den »

Khayman wrote: ?itao sam i hiperion i sve ostale (jedne od najboljih knjiga koje sam pro?itao), danas sam upravo, napokon, nabavio osmi nastavak Zelznyevih Amberskih kronika, je ?itao ko?
onaj prvi dio s Korvinom mi je dobar ([?]tovi[?]e odli?an), no ovaj nastavak s njegovim sinom mi do?e kao da je neko naru?io onaj prvi ciklus napisan na fantasy na?in
prili?no mi je blesav (?ini se da ga pi[?]e ?isto radi novca a ne da bi ne[?]to dobro napisao) Merlin odrastao na dvoru gdje su spletke i ubistva
svakodnevna stvar a naivan i lakovjeran kao da je pao s marsa
sve u svemu se premi[?]ljam dal da dam novac za preostale knjige
(imam zaklju?no s 8. Znak kaosa) - ove tri s Merlinom su me jako razo?arale
User avatar
Den
Pa'u 10. razine
Posts: 457
Joined: 04 Aug 2003, 22:19
Location: Osijek

Unread post by Den »

Klara wrote:
Nisam ?itala. Da li je to ono sa lavom i ormarom - ako je, serija mi se svidjela.
u Amberu nisam naletio na lava i ormar :lol: tako da si vjerojatno ?itala ne[?]to drugo
User avatar
Anuviel
Ewok
Posts: 16
Joined: 18 Aug 2003, 09:27

Unread post by Anuviel »

Klara wrote: Nisam ?itala. Da li je to ono sa lavom i ormarom - ako je, serija mi se svidjela.
sta nisu to Narnijske kronike?...napravljena serija za djecu i crtic Lav, carobnica i ormar... :blink:
PALPATINE
...The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be... unnatural.
ANAKIN
Is this possible to learn those powers?"
PALPATINE
Not from a Jedi.
User avatar
CDJay
Ewok
Posts: 31
Joined: 20 Aug 2003, 15:04
Location: Nexeburgh-Nasice
Contact:

Unread post by CDJay »

Anuviel wrote:
Klara wrote: Nisam ?itala. Da li je to ono sa lavom i ormarom - ako je, serija mi se svidjela.
sta nisu to Narnijske kronike?...napravljena serija za djecu i crtic Lav, carobnica i ormar... :blink:
ma to je bila legendarna serija! mogao bih ju sad opet pogledati! ili, eventualno nabaviti u obliku knjige.... btw, ban, onaj link što s ti?e online knjiga mal... ne radi.... mislim, ne šljaka mi
...
So I filled what was empty and I pulled up a stool
But he stood in the corner, the old devil wouldn't move
He said, "You drink when you're lonely." No I drink when I want!
He said, "You'll never be sober." Sure. Why would I want that?
I only drink to be merry but unfortunately
I'm in the wrong prison cell and the wrong company
User avatar
L.Z.
Ancient
Posts: 691
Joined: 07 Sep 2003, 20:29
Location: Labin
Contact:

Unread post by L.Z. »

OVAJ GOST IZNAD SAM JA
Život je samo san na putu do smrti
ban

Unread post by ban »

Guest wrote: LJUDI ?ITAO SAM PRED NEKIH DESETAK DANA OVDJE NA FORUMU O NEKOM NATJE?AJU, SAD NE MOGU NA?I NIGDJE, MOŽE KOJA DETALJNIJE INFORMACIJA PLEASE :D
Druga tipka od ovih dugmica gore desno (sa suprotne strane loga) ti je za pretragu, pa potrazi. Pretpostavljam da se nalazi u topicu posvecenom natjecajima u forumu sf fandom.
Takodjer, mozes pregledati u starim vijestima. Linkovi na pojedine stranice su u dnu vijesti na pocetnoj stranici.
I, pliz, odmori malo caps lock :(
ban

Unread post by ban »

CDJay wrote: btw, ban, onaj link [?]to s ti?e online knjiga mal... ne radi.... mislim, ne [?]ljaka mi
To je irc a ne http protokol. Sljakat ce ti samo ako imas instaliran i podesen irc klijent (mIRC, HydraIRC..), a kratki opis kako to imas gori :ska:
Post Reply