zbunjujuca stanovista nekih ljudi

Mjesto za rasprave o svemu onom što drugdje nije našlo mjesta.

Moderator: Xaotix

User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: zbunjujuca stanovista nekih ljudi

Unread post by Ire »

SAMSUILUNOV OTAC wrote: Opet se zezam. Uglavnom, ako išta mrzim na ovome svijetu, onda su to lovci. I ako itko ikada predloži zakon po kojemu bi tijekom godine bila proglašena sezona lova na lovce, ja ću ga prvi podržati. I kastrati imaju više muda od lovaca.
baš gledah jutros simpatičan prilog u Dobro jutro, Hrvaška o talijanskim lovcima koji ubijaju životinje "iz sporta" po Istri za cijelih 70 eura (za koje su rekli da je vrlo povoljna cijena) po danu lova. i baš su fini prilogčić napravili, ono da prste obližeš

:x :x :x
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Re: zbunjujuca stanovista nekih ljudi

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

niniane wrote:
SAMSUILUNOV OTAC wrote:Kad sam bio mali, sjećam se da sam na tvu-u gledao neku emisiju o divljim svinjama. Ženska svinja, jel, krmača, je oprasila 13 komada prašćića, a ima 12 sisa, pa je jedan uvijek izvisio. On je rastao sporije od ostalih, a oni su ga odbacivali. Onda ga je i mama počela šutati njuškom, kad god bi joj se približio, pa su ga na kraju ostavili. I onda su ga kamermani pratili onako malog, kako pokušava preživjeti i pronaći nešto za jelo, pa kako je preživio nekakvu poplavu i sl. E, te scene dok je bio napušten i dok su ga svi odbacivali su me rasplakale
Ajoooj, jel se onda taj mali praščić sprijateljio s nekim lanetom pa su se zajedno snalazili nakon te poplave?...
Ako je to to, i ja sam plakala kao kišna godina dok sam to gledala i još uvijek mi je to jedna od najdirljivijih stvari koje sam u životu pogledala.
Da! :cheers: Na to lane sam zaboravio, ali sad kad si ga spomenula, sjetio sam se. Da, to je to. ne sjećam se kako je završila, al znam da sam bio ljut na kamermane što im ne žele pomoći. Gledao sam puno emisija sa životinjama, al mislim da kad bih ovo opet pogledao... :crybaby: Zato ne želim, jer sam ja ipak prljava primitivna muškarčina koja prdi u društvu, oblokava se, jede sadržaj iz nosa i mlati svoju ženu kad ga ne čeka ručak na stolu poslije posla. :zubo:
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
poison
Ancient
Posts: 556
Joined: 28 Sep 2005, 11:57
Location: middle of nowhere
Contact:

Re: zbunjujuca stanovista nekih ljudi

Unread post by poison »

sjećam se te serije. a to o čemu govoriš je prokletstvo onih koji rade dokumentarce o životinjama. sjećam se, ne tako davno, gledala sam jedan o ženki pantere, ako se ne varam, gdje ju je ekipa pratila od okota. s tim da mi je naracija bila strašna, jer u par navrata su se dogodile neke stvari koje je ekipa mogla spriječiti: kada joj je neka druga životinja pobila leglo dok je ona lovila, pa kada je bila ozlijeđena i nije mogla loviti, te praktički ugibala od gladi - a narator objašnjava kako je cijela ekipa pogođena time, jer prate ju već 5 godina, i teško im je promatrati što joj se događa, mnogi joj žele pomoći, a ne smiju jer će uplitanjem "kontaminirati" istraživanje koje provode...
"Madness in method, that is genius."
Frank Herbert
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Re: zbunjujuca stanovista nekih ljudi

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Da, al zato lovci mogu kontaminirati koliko ih volja...
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
Post Reply