Krusvar u Kringi

Predavanja, prezentacije, projekcije, druženja i slično, izvan uobičajenih fandomskih okupljanja ...

Moderators: Nimrod, Ire

Forum rules
1. U naslovu posta napišite o čeemu je riječ - predavanju, radionici, filmskoj projekciji, druženju, tv programu, izložbi i td.
2. Potom napišite naziv događaja.
3. Nakon toga datum kada se događaj treba odviti ili od kad do kad traje.
4. Sve ostale informacije napišite u samom postu. Bilo bi poželjno kad biste kopi-pejstali ili prepisali cijeli tekst, ne samo stavili link koji vodi nekamo drugdje.
User avatar
davors
Ancient
Posts: 795
Joined: 19 Aug 2003, 01:51
Location: Pazin
Contact:

Krusvar u Kringi

Unread post by davors »

Sedma književna večer iz ciklusa "Vampirske noći u Kringi" održat će se u subotu, 16. lipnja s početkom u 21 sat u kafiću "Vampire" u Kringi (nedaleko Tinjana, koji je nedaleko Pazina). Gost ove večeri je Zoran Krušvar, koji će predstaviti svoj nedavno objavljeni roman "Izvršitelji nauma Gospodnjeg".
U Kringi će biti prikazani i promotivni video-spotovi napravljeni posebno za ovu knjigu (koji se inače pri kupnji romana dobivaju na priloženom DVD-u), a premijerno će biti prikazan i video-zapis performancea što su ga prema motivima iz "Izvršitelja" prije desetak dana u Mariboru izveli članovi slovenskog Društva za znanstvenu fantastiku "Prizma".

Pripremat će se i uobičajeni vampirski kokteli. Naravno, svi ste pozvani!

Davor
*Istria is a state of mind*
User avatar
Tanja.C
Ancient
Posts: 736
Joined: 02 Sep 2005, 11:11
Location: Dežela

Unread post by Tanja.C »

Jedino mi je žao što generalka nije bila toliko kul kao premiera predstave, ali mi je jako drago da će Zoran do subote uspjeti napraviti titlove. :headbang:

Ah, kafić Vampir... koktel Jure Grando forever. :drunken:
Tata, kupi mi teleporter, bicikl i romobil... :(
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

Ali... ali... ja imam snimku premijere... to ćemo prikazivati, ne snimku generalke.

A titlovi vjerojatno neće biti gotovi do subote.... idu užasno sporo...

Namjeravao sam se pomučiti i napraviti ih, al Šišović je rekao kako "u multikulturalnoj Istri nisu potrebni titlovi za slovenski".

Šetebandijere. :headbang:
User avatar
Tanja.C
Ancient
Posts: 736
Joined: 02 Sep 2005, 11:11
Location: Dežela

Unread post by Tanja.C »

Ali... ali... tekst na premijeri nije bio sasvim isti kao na generalki, improvizacija i to. A ja sam vadila tekst iz generalke. :?

Pa dobro, ako titlovi nisu potrebni onda je ionako svejedno.

Budem ti izvadila tekst iz premiere, čim konačno dobijem snimku iz onog drugog kuta, da imaš za radit titlove za nego drugu ne-multikulturalnu priliku. :D

PS - Aufbiks, kakve to šetaš bajadere? :scratch:
User avatar
davors
Ancient
Posts: 795
Joined: 19 Aug 2003, 01:51
Location: Pazin
Contact:

Unread post by davors »

Tanja.C wrote:PS - Aufbiks, kakve to šetaš bajadere? :scratch:
Huahahahahaha! Ovo je antologijski! Šetaš bajadere!

Davor
*Istria is a state of mind*
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

Prisutni su opovrgli Šišovićevu tezu o Istarskoj ubermultikulturalnosti i zamolili da idući put ipak sredim neke subtitlove :P

Ali mislim da su bit predstave svi shvatili te prenosim čestitke! :headbang:
User avatar
Tanja.C
Ancient
Posts: 736
Joined: 02 Sep 2005, 11:11
Location: Dežela

Unread post by Tanja.C »

Toga sam se i bojala, jer si mi rekao poslije generalke da nisi baš kužio. Ipak je bilo i štajerskog naglaska i vampirkinog fufljanja sa krvlju u ustima i smijuljenja iz publike.
Da uopće ne spominjem pijandure i njihovo laprdanje. :janpi:

Jel se kužilo iz tvoje snimke da Izvršitelj i svećenik nisu mogli ući u birtiju zbog zaključanih vrata? :lol:

Hvala na čestitkama! :drunken:
User avatar
davors
Ancient
Posts: 795
Joined: 19 Aug 2003, 01:51
Location: Pazin
Contact:

Unread post by davors »

Tanja.C wrote:Jel se kužilo iz tvoje snimke da Izvršitelj i svećenik nisu mogli ući u birtiju zbog zaključanih vrata?
Izvrstan mi je bio background ulice koja se vidjela kroz vrata birtije, pa su u pozadinu kadra svako malo upadali prolaznici i auti. Totalni postmodernizam :-)

Davor
*Istria is a state of mind*
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

davors wrote: Totalni postmodernizam :-)

Davor
Ej, mi smo ipak umjetnici :headbang:
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Unread post by niniane »

I kako je bilo? Me so sorry sto mi je u ovoj fazi zivota Kringa i Istra općenito i sve što je dalje od Zagreba općenito predaleko... :pale:
... characters, personalities, stories and larps...
Post Reply