Izvršitelji u Mariboru, 2.6.2007

Predavanja, prezentacije, projekcije, druženja i slično, izvan uobičajenih fandomskih okupljanja ...

Moderators: Nimrod, Ire

Forum rules
1. U naslovu posta napišite o čeemu je riječ - predavanju, radionici, filmskoj projekciji, druženju, tv programu, izložbi i td.
2. Potom napišite naziv događaja.
3. Nakon toga datum kada se događaj treba odviti ili od kad do kad traje.
4. Sve ostale informacije napišite u samom postu. Bilo bi poželjno kad biste kopi-pejstali ili prepisali cijeli tekst, ne samo stavili link koji vodi nekamo drugdje.
User avatar
Tanja.C
Ancient
Posts: 736
Joined: 02 Sep 2005, 11:11
Location: Dežela

Unread post by Tanja.C »

Na papirima su tekstići iz romana, koji pašu uz sliku - hrvatski i slovenski.
Uz tvoje slike je tekst o tebi na slovenskom, podatke sam pokupila sa tvoje stranice In Obscuro. :drunken: Budem fotkala da vidiš. :wave:
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

Nelchee, vidjet ćeš video jer ćeš ga morat stavit na net :D

Nadam se ovaj vikend sredit sav materijal, imam malo problema s prostorom na HDD-u a eksterni me nešto zajebava, al valjda ću smućkat nešto.

Tanja, jel mogu nekako do one video snimke iz drugog kuta? :wave:

Btw. pričao sam sa Šišovićem, želi vas za FFK. Ono što sam ti rekao za sufinanciranje troškova s moje strane - stoji.
User avatar
Tanja.C
Ancient
Posts: 736
Joined: 02 Sep 2005, 11:11
Location: Dežela

Unread post by Tanja.C »

Zoran wrote: Tanja, jel mogu nekako do one video snimke iz drugog kuta? :wave:
Bude, kad šef vrati kazeticu iz kamere, jer ju je zabunom uzeo za snimanje nekog drugog projekta. Ako snimi preko predstave, poludit ću i dajem otkaz. :x
Zoran wrote: Btw. pričao sam sa Šišovićem, želi vas za FFK. Ono što sam ti rekao za sufinanciranje troškova s moje strane - stoji.
Nisam još stigla dobiti sve aktere na jedan kup da popričamo o FFK. Mislim da me pomalo izbjegavaju, jer sam ih puno gnjavila za vježbanje predstave :oops: pa žele malo mira od mene. Javim ti uskoro u vezi toga. :uzdravlje:
Locked