Sci-fi dokumentarci na Discoveryju

Rasprave o SF serijama

Moderator: TB

Forum rules
Zabranjeno je objavljivanje, slanje, razmjena i promoviranje sadržaja koji su zaštićeni autorskim pravom, a dobavljeni su nelegalnim putem.
User avatar
Tanja.C
Ancient
Posts: 736
Joined: 02 Sep 2005, 11:11
Location: Dežela

Sci-fi dokumentarci na Discoveryju

Unread post by Tanja.C »

Iskreno, nemam pojma koji Discovery lovim preko kabelske, a još manje znam kojeg lovite forumaši, ali na "mojem" Discoveryju se već nekoliko dana vrte reklame za seriju dokumentaraca pod imenom "Sci-fi Zone", koja kreće danas, 23.10. i traje do petka, 27.10. Pojavlja se i ovaj fenomenalan spotić sa raspjevanim alienima (najčešće u kraćoj verziji):
http://www.youtube.com/watch?v=dD0Xk0Oum9w

Ova stranica ima nekakvee veze sa time svime:
http://www.humansneedhelp.com

Jedini raspored koji sam pronašla (google mi niš nije pomogao :!: ) piše u TV prilogu naših mariborskih dnevnih novina, datumi i vrijeme prikazivanja su isti kao u reklamnim spotovima na Discoveryju, dakle to je to:

(nije mi se dalo prevoditi sa slovenskog, imate engleski naziv u zagradi, a dane u tjednu valjda kužite :lol: )
pon, 23. 10:
20h NLP: Nenavadne zgodbe (Strangest UFO Stories)
21h Spremenilo mi je življenje: Matrica (How Matrix Changed My Life)

torek, 24. 10.:
20h NLP: Nenavadne zgodbe (Strangest UFO Stories)
21h Spremenilo mi je življenje: Možje v črnem (How Men in Black Saved My Life)

sreda, 25. 10:
20h NLP: Nenavadne zgodbe (Strangest UFO Stories)
21h Spremenilo mi je življenje: Zvezdna vrata (How Stargate Saved My Life)

čet, 26. 10:
20h NLP: Nenavadne zgodbe (Strangest UFO Stories)
21h Spremenilo mi je življenje: Terminator (How Terminator Saved My Life)

petek, 27. 10:
20h NLP: Nenavadne zgodbe (Strangest UFO Stories)
21h Spremenilo mi je življenje: Zvezdne steze (How Trekkies Changed The World With William Shatner)
Kao što rekoh, nemam blage veze o kabelskoj televiziji i programima, pa zato preporučujem svima koji znate da lovite nekakav Discovery, da ga upalite ove dane u zapisana vremena. Ako ulovite dokumentarce - fenomenalno! :drunken: Ako ne - onda su očito rezervirani samo za nas Slovence. :lol:
User avatar
Bubba Zanetti
Pa'u 10. razine
Posts: 428
Joined: 09 Jul 2006, 12:42

Unread post by Bubba Zanetti »

Ma beš to...
Mi na HaTeVeju imamo "Na rubu znanosti".

:D :D :D
Perhaps it's the result of an anxiety.
User avatar
Tanja.C
Ancient
Posts: 736
Joined: 02 Sep 2005, 11:11
Location: Dežela

Unread post by Tanja.C »

Je, ali nemate Williama Shatnera. :geek: :lol:
User avatar
Bubba Zanetti
Pa'u 10. razine
Posts: 428
Joined: 09 Jul 2006, 12:42

Unread post by Bubba Zanetti »

Tanja.C wrote:Je, ali nemate Williama Shatnera. :geek: :lol:
Å ta će nam fakin Å etner kad imamo Krešu. :!:
Ma Krešo je legenda. :uzdravlje:
Krešo! Krešo!
:lol: :lol: :lol:
Perhaps it's the result of an anxiety.
User avatar
Tanja.C
Ancient
Posts: 736
Joined: 02 Sep 2005, 11:11
Location: Dežela

Unread post by Tanja.C »

Eto, odgledala današnje dokumentarce.
Strangest UFO Stories su mi njesra, čak nisam ni izdržala do kraja. :?
Ali je zato How Matrix Changed My Life bio super! :drunken: Uzeli su nekoliko tema - npr. kako su radili efekte, kako je Matrix utjecao na modu, kako je neki "filozof" još prije filma tvrdio da živimo u matrici i nitko živ ga nije razumio, pa sad kad spomene film uz svoje teorije, onda ga svi razumiju. :lol: Odličan je bio neki svećenik, kojeg su prozvali Father Neo, hoda okolo u sunčanim naočalama i totalno je kul. :D
Pričali su i o braći Wachovski, kako su bili geekovi kao klinci... kako se ne vole pokazivati u javnosti, ALI! Na velikoj promociji drugog filma se Larry Wachowski pojavio našminkan kao ženska, sa bisernim naušnicama. Odlučio se promjeniti spol. WUT? :shock: To mi je bio prvi glas o tome.
Lagani dokumentarac, napravljen populistički ali vrlo zabavan. Jedva čekam ostale! :drunken:
User avatar
Bubba Zanetti
Pa'u 10. razine
Posts: 428
Joined: 09 Jul 2006, 12:42

Unread post by Bubba Zanetti »

Tanja.C wrote:Odličan je bio neki svećenik, kojeg su prozvali Father Neo, hoda okolo u sunčanim naočalama i totalno je kul. :D
Jedan svećenik?
E pa naš je Krešo jučer u emisiji imao dvojicu svećenika i lagano su divanili o Biblijskoj arheologiji. :D
Tanja.C wrote:Lagani dokumentarac, napravljen populistički ali vrlo zabavan. Jedva čekam ostale! :drunken:
Bilo je mislim i boljih "Na rubu znanosti", ali ja svejedno jedva čekam sljedeći ponedjeljak. :drunken:

:)) :))
Perhaps it's the result of an anxiety.
User avatar
Miles
Ancient
Posts: 776
Joined: 25 Feb 2005, 16:01
Location: sarajevo

Unread post by Miles »

Bilo je mislim i boljih "Na rubu znanosti", ali ja svejedno jedva čekam sljedeći ponedjeljak.
I on polako ostaje bez tema. Još malo pa će početi dovoditi razne "vidovite Džemile" i slične vračare koje pomažu "da se odbranite od sila crne magije"
User avatar
Bubba Zanetti
Pa'u 10. razine
Posts: 428
Joined: 09 Jul 2006, 12:42

Unread post by Bubba Zanetti »

Miles wrote:I on polako ostaje bez tema. Još malo pa će početi dovoditi razne "vidovite Džemile" i slične vračare koje pomažu "da se odbranite od sila crne magije"
A šta mogu kad nemam Discovery. Ali dobro... glavno da se Krešo još uvijek trudi. :))
Mislim da bi su tu još našlo tema za obradit. Ili barem da izvarira ponešto od onih uobičajenih. :scratch:
Perhaps it's the result of an anxiety.
Post Reply