krevet

Priče (nevezane za Literarnu radionicu), pjesme, crteži i ostale kreacije forumaša

Moderators: Nimrod, niniane

User avatar
klaun van trenda
Puppeteer
Posts: 139
Joined: 05 Aug 2005, 13:06
Location: um - debelo crijevo racunalnog virusa
Contact:

Unread post by klaun van trenda »

@writer16 - dobro ti kaže Bahod - nije prestiž imati priču u LR, prestiž je imati ovako odličnu ideju za priču, ali već si dobio savjete od drugih pa ću samo ponoviti: malo razradi priču (proširi je junački :) ) a ako baš želiš u "neku" radionicu pogledaj PM!
sve ovo dajem generaciji u dešperaciji!
http://www.5wwwww5.com/forum/index.php? ... ticlicense
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Unread post by Bahod »

writer16 wrote:ljudi, komentare molim :flower: nisam se valjda uzalud brukao? :!:
samo mali info:
stvar je prestigea kad ti tipic s tvojom pri?om pre?e na drugu stranu
User avatar
writer16
Ancient
Posts: 653
Joined: 19 Nov 2005, 22:32

Unread post by writer16 »

hvala,hvala, to je ve? bolje :flower: :flower: sad mogu lak[?]e po?i na posao i prĹžiti se na +35 :ocasion: :ocasion:
Inside Every Living Person Is A Dead Person Waiting To Get Out
Terry Pratchett
User avatar
writer16
Ancient
Posts: 653
Joined: 19 Nov 2005, 22:32

Unread post by writer16 »

i nemam komplekse radionice :angel: samo sam htio objaviti pri?u, a nisam znao gdje :angel:
Inside Every Living Person Is A Dead Person Waiting To Get Out
Terry Pratchett
Danijel
Ewok
Posts: 16
Joined: 25 Oct 2005, 10:46
Contact:

Unread post by Danijel »

Izvrsno!! Obi?no budem previ[?]e lijen da potraĹžim password (stalno ga zaboravljam) i ulogiram se, ali ovo bi bilo nepristojno ne komentirati.

Naro?ito mi se svi?a ugo?aj ostvaren u pri?i - [?]to naravno zna?i da je sve vi[?]e-manje sjelo na mjesto. Mislim da je u pri?ama tog tipa najvaĹžnija atmosfera te se ?ak mogu oprostiti manje nelogi?nosti ili nedore?enosti (za razliku od npr. tehnolo[?]kog SF-a gdje bi me takve stvari itekako bole u o?i i druge organe ;)
Danijel
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

writer16 wrote:ljudi, komentare molim :flower: nisam se valjda uzalud brukao? :!:
uglavnom ostali su sve rekli...

razradi pricu...

prosiri ju na 4-5 stranica... mozes ti to...

daj malo vise osjecaja glavnom liku... daj interakciju izmedju njega i njegovog brata...

ovako je to sve zbrda-zdola...
nema me.
Post Reply