Ima li neki FPS koji...

Igre na forumu.

Moderator: Xaotix

Post Reply
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Ima li neki FPS koji...

Unread post by Izitpajn »

...ima multiplayer, ali takav da se cijela igra - svi nivoi koji se u takvim igrama inače prelaze kao single player - može prijeći kooperativno s više igrača.

Ima li što takvoga?
User avatar
jbt
Mrgud
Posts: 889
Joined: 13 Jul 2005, 11:16
Location: Zg, Ri, Vž
Contact:

Re: Ima li neki FPS koji...

Unread post by jbt »

Imas najpopularniju takvu, L4D 1 i 2. A Shadowgrounds i novi Alien Breed su top down 3d pucacine, pa ti se mozda i to svidi.

Sve se mogu kupiti preko Steama za 10-30€
Blood for the Blood God!!

engi
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: Ima li neki FPS koji...

Unread post by Izitpajn »

Top down?

I nije da tražim dobru pucačinu. Sve su mi iste. Tražim onu koja ima, jelte, to što tražim... ;)
Nebelwerfer
Zmajić
Posts: 179
Joined: 18 May 2007, 16:16
Location: Na štandu
Contact:

Re: Ima li neki FPS koji...

Unread post by Nebelwerfer »

gears of war (2 igrača), fenomenalna, jedna od najboljih igara koje sam igrao. ako se dobro sjećam, potrebno je skinuti neki mali fix s neta da bi se igralo preko hamachija (emulatora lana)
borderlands (do 4 igrača), blago rpg-ast. nisam igrao preko hamachija već preko garene (slično game spy-u, ali ne provjerava legalnost igre).
tom clancy's ranbow six vegas 1 i 2 su zakon. originalna igra obavezna (nije pucačina u klasičnom smislu, osim ako ne shvaćaš swat ekipu i protokol kao takve) :)
left 4 dead 1 i 2 su mnogima fenomenalni, meni su bez veze.
call of duty modern warfare 1 i 2, originalna igra obavezna, mislim da je potrebam steam account
sve lego igre

edit: sad sam se sjetio... nisi rekao da li želiš co-op na nekoj konzoli ili pc-u, želiš li co-op kod kojeg su igrači fizički prisutni na istoj konzoli ili pc-u (recimo playstation style) ili online/lan co-op
jesam zakomplicirao? :zubo:
Image
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: Ima li neki FPS koji...

Unread post by Izitpajn »

PC, LAN, dva kompa i žica u istoj sobi ;)

Emulator LAN-a? Meni ne treba emulator, treba mi da radi na LAN-u...

I wtf je game spy?
Nebelwerfer
Zmajić
Posts: 179
Joined: 18 May 2007, 16:16
Location: Na štandu
Contact:

Re: Ima li neki FPS koji...

Unread post by Nebelwerfer »

ok, sad je jasnije i lakše.
emulator lana kao što je hamachi služi da ljudi koji nisu ukopčani na isti ruter mogu igrat igre kao da su u istoj sobi. također služi da ako je kojim slučajem piratska verzija igre (koje nikako ne podržavamo, jel da?) zaštićena protiv toga zaobiđe tu zaštitu. iznimno jednostavan programčić koji ima i drugih korisnih primjena kao što je razmjena sadržaja hard diskova (u folderima koje označiš) i slično.

ako je tako, onda apsolutno preporučam gears of war i borderlands. najjednostavnije za podesit. nažalost nema puno co-op igara u campaign modu, a da valjaju još manje. da tražiš običan multiplayer već bi bilo puno lakše :D probaj prozujat po wikipediji, ima neka lista na kojoj ti piše kakav je multiplay (da li je co-op ili obično napucavanje), ako ti nije bitna baš kvaliteta i zabavnost igre
Image
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2846
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Re: Ima li neki FPS koji...

Unread post by Xaotix »

On Topic:
To sto tražiš je bio klasičan način igranja na dobrim starim kantama između Spectruma i Amige.
Left 4 Dead ima to što tražuiš, a nešto čujem da i GTA4 ima nešto slično, di su svi igrači u isoj ekipi i zajedno rješavaju misije (ne znam postoji li verzija za PC)

Off topic:
Stari Alien Breed = 42... :notworthy:
Za remake cemo vidjet.
Randomness is strong with this one!
Post Reply