eRepublik

Igre na forumu.

Moderator: Xaotix

Post Reply
stanco
Ewok
Posts: 3
Joined: 10 Oct 2009, 21:13

eRepublik

Unread post by stanco »

http://www2.erepublik.com/en/referrer/Ze%3DU%3DS

eRepublik, masovna online strategija koja se se odvija u projekciji pravog svijeta, gdje igrači - odnosno e-građani - mogu sudjelovati u lokalnoj i državnoj politici, određivati ekonomsku politiku države, pokretati tvrtke i kretati u ratove s ostalim državama, ubraja i jednu jaku svjetsku velesilu - eHrvatsku.
eHrvatska je u ratu sa eMađarskom i eSrbijom...Na svu sreću, eHrvatska vojska,skupa s građanima i saveznicima je uspješno odbijala te napade te su sve regije osigurane,ali samo za sad...
Pozivamo sve Hrvatske građane koji su voljni pomoći u obrani naše eDomovine da se priključe ovoj igri, igri koja neoduzima mnogo vremena, koja se s lakoćom igra i koja je jako zanimljiva.
Najbolji uvjeti za normalan rad i život se nalaze u eHrvatskim regijama Slavonia i NorthWest Croatia, gdje se nalaze bolnice, većina kompanija i sva infrastruktura.

http://www2.erepublik.com/en/referrer/Ze%3DU%3DS
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: eRepublik

Unread post by Izitpajn »

Naravno, bože sačuvaj da isti ti Hrvati koji kroje državnu i lokalnu politiku te osnivaju tvrtke i sudjeluju u ekonomiji u virtualnoj pizdariji pokušaju išta od toga realizirati i u stvarnom životu :kava:

Jebote, uopće me ne čudi da je Hrvatska u nečemu što ne postoji, a služi kao izgovor za stvaran život, svjetska velesila.

Pardon, esvjetska evelesila :x
stanco
Ewok
Posts: 3
Joined: 10 Oct 2009, 21:13

Re: eRepublik

Unread post by stanco »

ah cuj...tvoj je izbor hoces li igrati erep ili ne :kava:
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: eRepublik

Unread post by Izitpajn »

Naravno. Kao što je i vaš hoćete li živjeti ili ne.
stanco
Ewok
Posts: 3
Joined: 10 Oct 2009, 21:13

Re: eRepublik

Unread post by stanco »

svatko ima pravo izbora hehe....ja osobno mislim da je dobra igra i preporucujem je drugima.... :)
MadDog
Ancient
Posts: 646
Joined: 21 Nov 2003, 10:14
Location: S onu stranu komandnog prompta
Contact:

Re: eRepublik

Unread post by MadDog »

Pokušao sam, regao se i... odustao... komplikacija koja zaista zahtijeva da nemaš život da bi "to" mogao "igrati"... cccc... :x
"Zapravo najbolji dokaz da postoji inteligentni život u svemiru je da ga mi još nismo pronašli" by Nessa
Hic blog hic salta
Post Reply