NOSF-ova nagradna igra

Sve što se tiče NOSF portala i NOSF magazina
Obavijesti o sajtu, novim brojevima NOSF magazina, događanjima na NOSF-u itd.

Moderator: Ire

User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Ej! A javno izvlačenje? A komisija za ocjenu regularnosti? Ua! Oćemo ponovno prebroj... ovaj... izvlačenje! Dolje NOSF! Sad ću ići okolo i svima pričati da NOSF-ovci sami sebi dijele nagrade!!!

( ;) )

I šta se dogodilo sa smajlijima? Kliknem na "ostale" i otvori mi se, što bi rek'o Raos, "Bijelo"...

A ni Administrator Panel mi se ne osjeća baš najbolje!

Tko je obogaljio forum?
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

komisija je bila u sastavu moj otac, a izvlakuša je bila moja sestra, koji s nosfom nemaju ama baš nikakve veze ..

a dobitnicu ne poznajem! nije ti ovo sfera ;)

(meni se smajliji i admin panel sasvim normalno otvaraju :dontknow: )
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
writer16
Ancient
Posts: 653
Joined: 19 Nov 2005, 22:32

Unread post by writer16 »

ma koji hobit? koje izdanje? ja u algoritma vidio samo ono staro sa zelenim ogrtačem :x nije stvar u nagradnoj igri ( ionako će mi seka nabavit stablo ljeta :mrgreen: ) nego hobit??? :x :x ajmi molim vas postajte sliku cijele naslovnice ako nije problem hvala
Inside Every Living Person Is A Dead Person Waiting To Get Out
Terry Pratchett
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Pogledaj stražnju koricu ;)
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

Izitpajn wrote:Ej! A javno izvlačenje? A komisija za ocjenu regularnosti? Ua! Oćemo ponovno prebroj... ovaj... izvlačenje! Dolje NOSF! Sad ću ići okolo i svima pričati da NOSF-ovci sami sebi dijele nagrade!!!
Ja se sjećam kad je nosf trebao dijeliti neke nagrade za najbolje sf web stranice i za najbolju recenziju i sl. pa se nagrade nisu dodijelile, iako sam ih baš htio odnijeti u Rijeku? :wave:
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Zoran wrote:
Izitpajn wrote:Ej! A javno izvlačenje? A komisija za ocjenu regularnosti? Ua! Oćemo ponovno prebroj... ovaj... izvlačenje! Dolje NOSF! Sad ću ići okolo i svima pričati da NOSF-ovci sami sebi dijele nagrade!!!
Ja se sjećam kad je nosf trebao dijeliti neke nagrade za najbolje sf web stranice i za najbolju recenziju i sl. pa se nagrade nisu dodijelile, iako sam ih baš htio odnijeti u Rijeku? :wave:
nije isključeno da se to ne bude dodijelilo .. samo trebam naći vremena da to posložim ..
Instant Geek. Just Add Coffee.
Locked