UBIQ ima Kičmu!

Književni časopis za znanstvenu fantastiku

Moderators: Tomislav Sakic, Aleksandar Ziljak

Aleksandar Ziljak
Ancient
Posts: 959
Joined: 09 Apr 2004, 18:42

Re: UBIQ ima Kičmu!

Unread post by Aleksandar Ziljak »

Zoran wrote: Ah, to je od Zorana Žmirića žena, oni su se isto motali po HKD-u za vrijeme predstavljanja UBIQa.
Ispada da ona čita i voli SF, a za UBIQ nikad čula. :x No, dobro, ti su propusti sada ispravljeni. :kava:
A. Ziljak
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Re: UBIQ ima Kičmu!

Unread post by Zoran »

Aleksandar Ziljak wrote:
Ispada da ona čita i voli SF, a za UBIQ nikad čula. :x No, dobro, ti su propusti sada ispravljeni. :kava:
Ona je dobila i neku nagradu za neku sf priču. Jesi li ti čuo za to? :P

Enivej, nije da se o UBIQu baš nešto puno priča izvan NOSF-a, tako da otkud bi i čula? :scratch:
Aleksandar Ziljak
Ancient
Posts: 959
Joined: 09 Apr 2004, 18:42

Re: UBIQ ima Kičmu!

Unread post by Aleksandar Ziljak »

Zoran wrote: Ona je dobila i neku nagradu za neku sf priču. Jesi li ti čuo za to? :P
Enivej, nije da se o UBIQu baš nešto puno priča izvan NOSF-a, tako da otkud bi i čula? :scratch:
za njenu nagradu nisam čuo. Imaš detalje? A što se tiče toga koliko se priča o UBIQ-u, pričalo se okolo, po kulturnjačkim časopisima, etc.
A. Ziljak
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Re: UBIQ ima Kičmu!

Unread post by Zoran »

Aleksandar Ziljak wrote:
Zoran wrote: Ona je dobila i neku nagradu za neku sf priču. Jesi li ti čuo za to? :P
Enivej, nije da se o UBIQu baš nešto puno priča izvan NOSF-a, tako da otkud bi i čula? :scratch:
za njenu nagradu nisam čuo. Imaš detalje? A što se tiče toga koliko se priča o UBIQ-u, pričalo se okolo, po kulturnjačkim časopisima, etc.

Eh, njih tek nitko ne čita :D :P

Joj, ne da mi se sad tražit... ona je, povodom dolaska nekog SF blockbustera u hrvatska kina, sudjelovala u nekoj nagradnoj igri u kojoj je trebalo napisati SF priču i pobijedila. Dobila je neku dobru materijalnu nagradu. Ne znam, čini mi se da se neki T-Com spominjao u nekoj kombinaciji, ali ne bih stavio ruku u vatru. Bilo je to pred jedno, onako odokativno, pet godina.
Aleksandar Ziljak
Ancient
Posts: 959
Joined: 09 Apr 2004, 18:42

Re: UBIQ ima Kičmu!

Unread post by Aleksandar Ziljak »

Zoran wrote: Joj, ne da mi se sad tražit... ona je, povodom dolaska nekog SF blockbustera u hrvatska kina, sudjelovala u nekoj nagradnoj igri u kojoj je trebalo napisati SF priču i pobijedila. Dobila je neku dobru materijalnu nagradu. Ne znam, čini mi se da se neki T-Com spominjao u nekoj kombinaciji, ali ne bih stavio ruku u vatru. Bilo je to pred jedno, onako odokativno, pet godina.
Znači, da se ne začudim nekojh njenoj priči?
A. Ziljak
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Re: UBIQ ima Kičmu!

Unread post by Zoran »

Aleksandar Ziljak wrote:
Zoran wrote: Joj, ne da mi se sad tražit... ona je, povodom dolaska nekog SF blockbustera u hrvatska kina, sudjelovala u nekoj nagradnoj igri u kojoj je trebalo napisati SF priču i pobijedila. Dobila je neku dobru materijalnu nagradu. Ne znam, čini mi se da se neki T-Com spominjao u nekoj kombinaciji, ali ne bih stavio ruku u vatru. Bilo je to pred jedno, onako odokativno, pet godina.
Znači, da se ne začudim nekojh njenoj priči?
Probaj je pitat :P
Post Reply