Medocon (19-20.10.2014. Zagreb)

Predavanja, prezentacije, projekcije, druženja i slično, izvan uobičajenih fandomskih okupljanja ...

Moderators: Nimrod, Ire

Forum rules
1. U naslovu posta napišite o čeemu je riječ - predavanju, radionici, filmskoj projekciji, druženju, tv programu, izložbi i td.
2. Potom napišite naziv događaja.
3. Nakon toga datum kada se događaj treba odviti ili od kad do kad traje.
4. Sve ostale informacije napišite u samom postu. Bilo bi poželjno kad biste kopi-pejstali ili prepisali cijeli tekst, ne samo stavili link koji vodi nekamo drugdje.
User avatar
Sandman
Ancient
Posts: 746
Joined: 28 Oct 2004, 09:26
Location: Republika P

Medocon (19-20.10.2014. Zagreb)

Unread post by Sandman »

Takoja fejsbučim i naletim na ovo:
https://www.facebook.com/events/266168706840097/
Fantasy & SF konvencija sa social tematikom i party vibeom i obiteljskom atmosferom. Idea konvencije je da se svi eventovi (predavanja, radionice i igre) ne događaju po vremenskom rasporedu nego će se događatii i odvijai kao dio igre ili questa. Eventove i predavanja koji će se događati će biti objavljivani event wallu Medocona kroz dane do cona, a neki će ostati neobjavljeni kao iznenađenje. Umjesto plaćanja upada na konvenciju na dolasku dobivate quest koji treba napraviti na konvenciji. Smije se donositi svoja hrana i piće jer neće biti organiziranog šanka, ali ćemo objaviti lokacije, radno vrijeme i brojeve najbližih dućana i dostava hrane. Svi koji nemaju mjesto za spavati u Zagrebu neka se jave u inbox da im osiguramo smještaj!
Svi koji imate želje nešto raditi, predavati, igrati ili imate ideu za predavanje, radionicu, igru ili neki drugi event na conu javite se u inbox sa prijedlogom!
"Life... is like a grapefruit. It's orange and squishy, and has a few pips in it, and some folks have half a one for breakfast."
Douglas Adams
User avatar
Nazir
Ancient
Posts: 917
Joined: 09 Aug 2006, 16:41

Re: Medocon (19-20.10.2014. Zagreb)

Unread post by Nazir »

Tko su ovi ljudi? :ninja:
User avatar
Sandman
Ancient
Posts: 746
Joined: 28 Oct 2004, 09:26
Location: Republika P

Re: Medocon (19-20.10.2014. Zagreb)

Unread post by Sandman »

Nemam pojma. Pokupio sam link na Istrakonovom FB-u, možda oni znaju.
"Life... is like a grapefruit. It's orange and squishy, and has a few pips in it, and some folks have half a one for breakfast."
Douglas Adams
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2843
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Re: Medocon (19-20.10.2014. Zagreb)

Unread post by Xaotix »

Heh, preduhitrio si me, mislio sam to danas objaviti :)
Barem jedan od organizatora je bio na Rikonu (borg s coolerom na čelu), ali bilo ih je još par tamo.

Ta ekipa se inače bavi projektom Everfable.

Ja ću se pojavit tamo (vrlo vjerojatno i raditi nešto), pa javite ak ide još netko.

Of topic,
u subotu je i YaoiCon...
Gust vikend :kava:
Randomness is strong with this one!
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4026
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: Medocon (19-20.10.2014. Zagreb)

Unread post by Izitpajn »

Od nedjelje u dva popodne do ponedjeljka u sedam ujutro?
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2843
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Re: Medocon (19-20.10.2014. Zagreb)

Unread post by Xaotix »

Daklem, Medocon:

Da, od nedjelje u dva popodne do ponedjeljka u sedam ujutro. Prilagođeno studentima :zubo: , i u subotu nisu mogli radit ništa jer se na istom mjestu slavio rođendan, opet do sedam ujutro.

Sve je imalo manje karakteristika kona, a više tematskog tuluma, al ostalo je ono bitno; našla se ekipa.
Ako je netko htio nešto predavat, onda si viknuo kad počinješ i odvukao zainteresirane u neki kut pričat o tome. Uglavnom se gejmalo (Magic) i larpalo (borbe), a orgaizatori su dijelili questove prisutnima. Mene je zapalo "Nađi nekog kog ne poznaš i pričaj s njim bar deset minuta...", a bilo je i questova tipa "Skupi ekipu i nofce i odi po gajbu cuge prije nego li se dućan iza ugla zatvori".

Prostor: jedna veća prostorija s par velikih klupa, jedna spavaonica, jedna "arena" s ping pong stolom (majke mi, potegnut ću neko istraživanje o relaciji ping ponga i fandoma) i jedan ured, s par stolova.
Randomness is strong with this one!
Post Reply