Algoritmova izdanja po kunu

Predavanja, prezentacije, projekcije, druženja i slično, izvan uobičajenih fandomskih okupljanja ...

Moderators: Nimrod, Ire

Forum rules
1. U naslovu posta napišite o čeemu je riječ - predavanju, radionici, filmskoj projekciji, druženju, tv programu, izložbi i td.
2. Potom napišite naziv događaja.
3. Nakon toga datum kada se događaj treba odviti ili od kad do kad traje.
4. Sve ostale informacije napišite u samom postu. Bilo bi poželjno kad biste kopi-pejstali ili prepisali cijeli tekst, ne samo stavili link koji vodi nekamo drugdje.
galaxie500
Puppeteer
Posts: 193
Joined: 16 Jan 2009, 14:50

Re: Algoritmova izdanja po kunu

Unread post by galaxie500 »

Na Noć Muzeja bio, vodio djecu kojima su rekli u školi da bi to bilo dobro, ali gužve pretjerane.
Knjige za kunu kupio nisam, jer nisam stigao (bio do kasno na koncertu, pa mi se ujutro spavalo).
Je l' bilo što zanimljivo?
User avatar
uglib
Ancient
Posts: 501
Joined: 11 Sep 2006, 12:18

Re: Algoritmova izdanja po kunu

Unread post by uglib »

Dagi wrote:A što ako hoću u, recimo, Tehnički muzej? Ne bi vjerovala, ja u podmornicu P-901 Mališan zapravo mogu ući (okej, zapnem ramenima, a ne impozantnim trbuhom), ali kad?
Možeš nedjeljom od 10 do 13 sati, a i svaki radni dan nakon posla do 17 ako ti nije predaleko.
I javi kad budeš išao da dođem gledati kako se zavlačiš u podmornicu.

Ali nemoj po zimi, koliko se sjećam, tamo nema grijanja.
plavuše i vjernice definitivno bolje prolaze u životu, njih drugi čupaju iz govana
(J. Blažić)
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Re: Algoritmova izdanja po kunu

Unread post by Dagi »

uglib wrote:
Dagi wrote:A što ako hoću u, recimo, Tehnički muzej? Ne bi vjerovala, ja u podmornicu P-901 Mališan zapravo mogu ući (okej, zapnem ramenima, a ne impozantnim trbuhom), ali kad?
Možeš nedjeljom od 10 do 13 sati, a i svaki radni dan nakon posla do 17 ako ti nije predaleko.
I javi kad budeš išao da dođem gledati kako se zavlačiš u podmornicu.

Ali nemoj po zimi, koliko se sjećam, tamo nema grijanja.
Etotigana! Blizu mi je, ali u 17 sati jošte radim. A i podmornica nije uvijek dostupna, tj. otvore je samo ponekad. A i zadnji put kad je bila četvrtina SFere ondje (snimali smo se za "Dobro jutro, Hrvatska", što je ispalo... onako...), na podmornici se radilo. A i nema grijanja. A i ljeti je vruće...
User avatar
uglib
Ancient
Posts: 501
Joined: 11 Sep 2006, 12:18

Re: Algoritmova izdanja po kunu

Unread post by uglib »

Dagi, Dagi... Hm, suzdržat ću se od onoga što mi je palo na pamet. :angel:
plavuše i vjernice definitivno bolje prolaze u životu, njih drugi čupaju iz govana
(J. Blažić)
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Re: Algoritmova izdanja po kunu

Unread post by Dagi »

Samo navali. Već će netko cenzurirati...
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2843
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Re: Algoritmova izdanja po kunu

Unread post by Xaotix »

Neće... :vrag:
Par muzeja radi dobre izložbe (kao što je bila izložba o bojama u Etnografskom), a neki kubure na staroj slavi i misle da "Muzej" znači izloške i prašinu.
Bilo je zanimljivih izložbi u Zagrebu, ali na njih zaista mogu stići samo turisti. Ja ih uspijevam obići jedino nedeljom ujutro, a i za to moram ustati kao radnim danom.

No, netko je dobro primjetio; da drek prodaješ po kunu, ljudi bi se i za to gurali u redovima, samo nek je jeftino. Zato su i bile takve gužve na noći muzeja i pred Algoritmom. No, najveće gužve su bile pred muzejima koji su nudili nešto čega inače nema u njihovoj ponudi; za degustacije i koncerte, te za programe u Tehničkom, iako i planetarij i Teslin kabinet redovno rade (navodno).
Da ljudi inače obilaze muzeje, valjda bi bilo i boljeg programa, koji bi povukao ljude. To je sad pitanje kokoši i jajeta, i brojke od samo stotinjak ljudi u cijelom gradu koji zaista redovno obilaze izložbe.
Randomness is strong with this one!
Post Reply