sci-fi nova godina/konvencija

Predavanja, prezentacije, projekcije, druženja i slično, izvan uobičajenih fandomskih okupljanja ...

Moderators: Nimrod, Ire

Forum rules
1. U naslovu posta napišite o čeemu je riječ - predavanju, radionici, filmskoj projekciji, druženju, tv programu, izložbi i td.
2. Potom napišite naziv događaja.
3. Nakon toga datum kada se događaj treba odviti ili od kad do kad traje.
4. Sve ostale informacije napišite u samom postu. Bilo bi poželjno kad biste kopi-pejstali ili prepisali cijeli tekst, ne samo stavili link koji vodi nekamo drugdje.
User avatar
7/9
Ewok
Posts: 3
Joined: 08 Dec 2009, 15:15

sci-fi nova godina/konvencija

Unread post by 7/9 »

USS Hangar 7 promotion agency vas poziva na proslavu lude nove godine u bojama sf-a. Svatko tko je fan sf serija, filmova i igara to je pravo mjesto za njega. Cijena karte je 400 kn i kreću u prodaju 07.12. Možete i birati iz koje edicije želite karte ovisno čega ste najveći fan. Domaćica vam je veliki fan zvjezanih staza te vas dočekuje kao Seven of nine. Za vas smo osmislili fantastičan show program s dj-om, nagradnim igrama, interaktivnim zabavnim igrama, plesačicama, hostesama, i da ne spominjem da će većina gosti ponijeti kući poklon. Tokom čitave noći moći ćete papati finu i toplu klopu jer je Lobby prvenstveno izvrstan restoran, kao što ćete na raspolaganju imati i open bar. Sve detalje možete vidjeti na webu: http://www.hangar7.hr. Vidimo se! 7/9
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4026
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: sci-fi nova godina/konvencija

Unread post by Izitpajn »

:lol2:

Da nisam bio radoznao kakvu će abominaciju sad smisliti, prestao bih čitati kod "400 kuna" :lol:

Mislim, diđej i nagradne igre... :zbunj: O, siromašni umom, i Bogu ste teški...

I'll take Štrumf anytime over this :zubo:
Nebelwerfer
Zmajić
Posts: 179
Joined: 18 May 2007, 16:16
Location: Na štandu
Contact:

Re: sci-fi nova godina/konvencija

Unread post by Nebelwerfer »

zato je štrumf de-profitabilna konvencije što ga uvelike razlikuje od neprofitabilne kao sferakon ili probfitabilne koja se reklamira.
dobra fora u svakom slučaju. razmislit ćemo da se ovo prilagodi posebnim potrebama :lol:

edit: sad baš gledam... ovo je geekovski pandan orgijama. savršeno :lol:
Image
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: sci-fi nova godina/konvencija

Unread post by Ire »

Nebelwerfer wrote:sad baš gledam... ovo je geekovski pandan orgijama
a ono kako kome
nit me zanima house glazba nit me zanimaju ... ovaj ... plesačice
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2843
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Re: sci-fi nova godina/konvencija

Unread post by Xaotix »

Ajd se strpite do 1.1.2010. Možda nešto i ispadne iz toga...
Randomness is strong with this one!
User avatar
Milena
The Q
Posts: 1316
Joined: 05 May 2007, 13:48
Location: tu i tamo
Contact:

Re: sci-fi nova godina/konvencija

Unread post by Milena »

Xaotix wrote:Ajd se strpite do 1.1.2010. Možda nešto i ispadne iz toga...
Strpili bismo se mi, al' se bojimo da nas ne zvekne po glavama kad ispadne. :zubo:
I blame Hemingway. Of course, I blame Hemingway for a lot of things. Still working out how to pin global warming on him. (Snarkhunter)
Nebelwerfer
Zmajić
Posts: 179
Joined: 18 May 2007, 16:16
Location: Na štandu
Contact:

Re: sci-fi nova godina/konvencija

Unread post by Nebelwerfer »

Ire wrote:
Nebelwerfer wrote:sad baš gledam... ovo je geekovski pandan orgijama
a ono kako kome
nit me zanima house glazba nit me zanimaju ... ovaj ... plesačice
zato mene zanimaju :p
Image
User avatar
7/9
Ewok
Posts: 3
Joined: 08 Dec 2009, 15:15

Re: sci-fi nova godina/konvencija

Unread post by 7/9 »

ova nova godina je zamišljena da se za svakoga iz svijeta sf-a nađe ponešto....naravno da ne može svima biti točno po mjeri, no zato i jesam tu prisutna da pročitam vaše komentare i da vidim da li se neke od vaših ideja daju ubaci i prilagoditi takvom događanju...tanx
TB
Ancient
Posts: 559
Joined: 31 May 2006, 13:25
Location: Zagreb

Re: sci-fi nova godina/konvencija

Unread post by TB »

Dobio sam letak za SF doček nove godine.
Prema letku kao da je doček namijenjen prvenstveno fanovima Star Treka, a na manjoj sličici je Jedi vitez. To me odbilo na prvi pogled.
Na drugi pogled me odbila svemirska cifra.
400 kuna?!?!
Pobogu, pa može se neć' dočeka i sa open barom, plesačicama, hostesama i di-đejima, koji ne moraju glumiti da su "Seven of Nine i TOS pratilje" i sve to za puno jeftiniju lovu.
Uostalom, popiješ dvije tri cuge, pa je Sila s tobom i bez da na pozivnici piše da si na sf dočeku. :zubo:
User avatar
7/9
Ewok
Posts: 3
Joined: 08 Dec 2009, 15:15

Re: sci-fi nova godina/konvencija

Unread post by 7/9 »

Mene baš zanima po čemu si ti zaključio iz letka ili sa bilo kojeg našeg materijala da je to namjenjeno star trek publici kad lijepo piše da je to Sci-fi &fantasy doček Nove Godine. To što sam ja osobno najveći fan zvijezdanih staza to nema veze s organizacijom nove godine, osim što sam sebe i hostese odlučila baš zato obući u te kostime jer su više manje i atraktivniji i prepoznatljiviji od drugih. Što se pak cijene tiče, bila sam osobno na mnogim proslavama Nove Godine i na večini nije bilo uopće onako kako su ih predstavljali, tako da cuga i hrana ako cijena nije već niti jesu čitavu noć niti je ponudi doslovce sva cuga i zaista fina i skuplja klopa od onoga na što su ljudi navikli na takvim proslavama...a uopće da ne spominjem nagradne igre i kakav je fond nagrada (PS3 i sl.) tako da oprosti ali cijena je opravdana...
TB
Ancient
Posts: 559
Joined: 31 May 2006, 13:25
Location: Zagreb

Re: sci-fi nova godina/konvencija

Unread post by TB »

Ma sve ok, zašto da u ponudi dočeka po gradu ne bude i jedan ovakav. Svima koji budu na Sci Fi dočeku - dobar provod želim.
Post Reply